Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben pentiden aldım canım pedli sporcu sütyeni var Hem de göğüs ucunu da belli etmiyor bedeni var s-m-l olarak benim sırtım geniş olduğu için m-l olanı kullanıyorum Cup olarak sorun olmuyor zaten ve hiç Yok gibi göğüsleri de sıkmıyor tavsiye ederim :KK66:
tiramisu sen kasaltımı üstümüydün bi de hangi profil ve kaç cc takımıstı

Göğüste koltuk altına yakın yerde iki taraftada dalgalanma var kremlerken farkettim. Silikon yumuşayınca geçiyor mu? Bitane daha silikon göstermişti adını unuttum onda kırışma olmuyormuş ama nedense herkeste mentor var diye en kullanılanı o diye onu seçtim

kırışma yapmayan hangi markaymış.marka alternatifi sunması da iyiymiş benim dr um kesinlikle mentr koycam demişti

Valla doktorlarimiz saolsun sadece verilen rapora bakiyor canim ya hic cdye resimlere bakan olmadi kendi plastik cerrahim ne zamanki genel cerrah arkadaslarina gisteriyor resimleri ozaman bi gariplik var diye acele ameliyata soktular beni bilmiyorumki ben bir is yaptigimda en iyisi en mukemmelini yapayim diye ugrasirim arastiririm bu doktorlarimiz bizleri sadece para kazanma yontemi olarak gordukleri surece her bolumdeki doktoru kastediyorum cunku doktorlar yuzunden bir arada yumurtaligimdan oluyordum yani isini seven doktor yok varda az yani
nuronununu ben de forumda yanayakıla seni arıyodum çok merak ediyodum durumunu. peki ben bu kitle ve sıvı mevzusunu anlamadım.yani kitle kasaltındamı olmuş ve protzin kasaltındamıydı üstündemiydi.ben de mr çektirdim bi miktar mayi birikimi olmuş üstüne kasaltıydı benimki. nedir bu diye sordum. dr ödem olabilir demişti.benim 5ay olmuştu ameliyat olalı

kırışma yapmayan hangi markaymış.marka alternatifi sunması da iyiymiş benim dr um kesinlikle mentr koycam demişti
İşte onu hatırlayamıyorum yeni çıkmış. Yumuşaktı elinde sıkınca mentorda bi hafif kırışma oluyor sonra kendine geliyordu ama onda öyle değildi sıkıp bırakınca 1sn.liğine bile kırışmayıp eski halinde kalıyordu. Yeni bi ürün diye emin olamadım.

X