Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bize umut oldun su anda:))) kas alti olucam ben de cok sevindim ölüp bitmemene
Ben burada aşırı ağrılı arkadaşlarımızın yazdıklarını okudukca kendimi ona göre ayarladım dedim kendime ağrın çok olucak ama sonuçta istediğine kavuşacaksın sık dişini 1 hafta bilemedin 2 hafta en lötü ihtimal diyerek kötüye hazrladım kendmi ama ilk çıkarken biraz yoğun bir ağrı hissettim sol tarafımda, sanki sağa hiç bi işlem yapılmamış gibi. 1de girmiştim 5ten 7 8e kadar kesik kesik uyudum ve uyandığımda çok iyiydim şükürler olsunki. Şimdide evdeyim kıpırdamadığım sürece iyiyim. İçini ferah tut canım evet insan tedirgin oluyo ama 1 saat içinde bile daha iyiye gittiğini hissediyosun.

Aramizda 1hafta var. birlesiyorlar günden güne. dün çok iyiydi sislerim bile inmisti ama bugun okadar sistilerki cok fenayim :KK43: bi okadar da korkuyorum.yarin aksam kontrolum var. inşallah kötü bir şey yoktur. :KK43:
Umarım ki yoktur canım dikkat et zorlama kendini en ufak kol hareketi rahatsız ediyor çünkü. Daha yenisin sende iyiyim diye zorlayacak şeyler yapma.Yarın konuş doktorunla sonucu bildir bizede canım.

Ben burada aşırı ağrılı arkadaşlarımızın yazdıklarını okudukca kendimi ona göre ayarladım dedim kendime ağrın çok olucak ama sonuçta istediğine kavuşacaksın sık dişini 1 hafta bilemedin 2 hafta en lötü ihtimal diyerek kötüye hazrladım kendmi ama ilk çıkarken biraz yoğun bir ağrı hissettim sol tarafımda, sanki sağa hiç bi işlem yapılmamış gibi. 1de girmiştim 5ten 7 8e kadar kesik kesik uyudum ve uyandığımda çok iyiydim şükürler olsunki. Şimdide evdeyim kıpırdamadığım sürece iyiyim. İçini ferah tut canım evet insan tedirgin oluyo ama 1 saat içinde bile daha iyiye gittiğini hissediyosun.

Insallah bizim de oyle olur ya, gun gun yazarsan sevinirim:) dren var mi?

Canım benim 4 saat sürdü yani yarım saat ayılmam için beklenmiş 3.5 saat denilebilir yani canım. Bende çok korkuyodum ama şükürler olsun dayanılmayacak bi ağrım yok. Ara ara sızlama oluyor sol tarafımda onun dışında rahatım. Korkma hiç :)
Ben 1 saat diye düşünmüştüm 4 saat te dikleştirmede mi var canım nasılsın şuan çok geçmiş olsun tekrar

Arkadaşlar merhaba,göğüs altı kesisi ile ameliyat oldum,6. Haftam bitmek üzere,kesi izleri için önereceğiniz,krem ismi var mı?
Bana dr um kirmizi kantaron yagi ve ustune dermatixSI silikon jel verdi. 1. Haftadan itibaren hergun suruyorum. Ama asil bu izler icin silikon bantlar var ama tr de bulmak artik imkansiz gibi birseymis, tanidik bi eczane falan varsa getirtebilirsiniz.

Bana dr um kirmizi kantaron yagi ve ustune dermatixSI silikon jel verdi. 1. Haftadan itibaren hergun suruyorum. Ama asil bu izler icin silikon bantlar var ama tr de bulmak artik imkansiz gibi birseymis, tanidik bi eczane falan varsa getirtebilirsiniz.
Senin ameliyat ne kadar sürdü kas altı kas üstü ? dikleştirme hangi işlemler yapıldı ?

X