Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Haydi bakalım hayirli haberlerini verirsin ins guzel dusun guzel olsun.

Yok hyir sakarya da ilsun akaya. Yanlis mesajdan alinti yapmisim . Acaba cuma ameliyat olsam pazartesi okula gidebilir miyim sizce ? .yani kollarimi hareket ettircehim bisey olmucak
Ilk 3.4 gun en agrili gunler zaten ben 11.gunumde ise baslamistim ama ondada zorlanmistim kollardan

Ay hadi haber verirsin:)) umarim istedigin gibi olur:)

Ben yuzyuze gorustum 2 kere.. cok ilgili, kafamda ne varsa hepsini tek tek acikladi. baska doktorlar da gordum aklimda kalmasin diye ama hasan bey su an birinci sirada kafamda:) bence bir gidip gorusmekte fayda var. telefondan ayni verimi alamamis olabilirsin.

Sizin de mi diklestirme ile birlikte olmustu? ya simdi size ne uzak geliyo artik dimi bu konu:))) ben heyecandan ölüyorum
Yok diklestirme yapılmadı. yuvarlak protezle cok da güzel toparlandı. istediğim gibi oldu canım. Şimdi hâlâ şişler tabiki zamanla istediğim görüntü olacagindan şüphem yok. burada daha önce ameliyat olan arkadaslarin fotigraflarini gördükçe öğrendim.ucretsiz on muayebete gitmenizi öneririm. 2 veya 3doktor yeterli fikir edinmek için.

Aaa ben de oluyorum bu ayin 29 u . Korkuyorum ama sanki
Korkacak hiç bir şey yok inanin. ben okadar mutluydum ki o gün ağzım kulaklarimda yillarca yapmak istediğim şeyin heyecanindan agrilarima bile kulak asmadim.agri esigimin çok düşük ve kansizlik olmasına rağmen ben dayandim.3 gun agriniz oluyor o da dayanilmaz değil. Üstelik ben ikinci günden itibaren oturmadim yatmadim sürekli yürüdüm. yürüyüş bandinda bile.

Bende Hasan beyin ilgisinden ve çıkarttığı sonuçlardan çok memnunum. Daha yeni popo Ve lipo estetiği oldum. Şimdi kontrolden geldim. Bir kez daha benim hayallerimin ötesinde bir sonuç çıkarttığına şahit oldum
Doktorla iletişim iyi olmalı kesinlikle. Herkes o olumlu enerjiyi alacak diye birşey Yok tabi . Olumsuz düşündüğünüz hiçbir doktoru tercih etmeyin zaten. İçinize sindiyse karar verin olun.
Herkesin hakkında hayırlısı olsun,herkesin gönlüne göre sonuçlar olsun inşallah..

Can'ım çok geçmiş olsun umarım keyfin yerindedir. Biraz bilgi ver:ne kadara mal oldu, ne kadar sürdü?.....

Hasan findikcilarr burayaaa :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…