Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Alephim sen nasıl 72 kilo olursun canım ya :/ asıl şaşıran ben oldum şu an maaşallah boylusun da ama hiç 72 gibi durmuyorsun göbeğin filan Yok :))
71 aslında ama protezi üstüne ekledim şimdi 72 komşum da aynı şeyi soruyor ama bilmiyorum bacak çok var bende ondan. Bacak basen kalça popo dolgun bence şu 4 hafta daha geçse de spora başlayabilsem yine süper olacak çünkü daha şimdiden göbeğim kötü görünmeye başladı kış Zamanı da şimdi hastalıktı vs, yemek konusunda çok dikkat edemedim ki arada bi kaçamak oldu, ev yapımı kurabiye filan
Sporsuz olmuyor

Hiç korkma ol ameliyatını ben hastaneye yalnız gittim ameliyatı kimse yokken oldum gecede yalnız kaldım hiç bişey olmuyo kalkarken hasta bakıcılar hemşireler yardım ediyo şimdiden geçmiş olsun

Aynen Alepim bende öyleyim 66 kiloyum ama üstte yok bişey su içsem popoma yarıyor popo bacak basen ve incelmiyorda kolay kolay. Naapalım "Yemekte salça, karıda kalça" deyip avuncaz artık...

ay inşallah bende öyle olmaz . Ataşehir estethica'da olacağım ben . Kalacağım otelde hastahaneye sadece 200 metre mesafede . En azından kontrole gitmesi sorun olmaz diye düşündüm. Cuma'dan sonra avcılarda kalan bir arkadaşım var onun yanında kalacağım . Hayırlısı ile atlatırım inşallah şu ameliyatı ve ilk günlerini .

Atlatırsınız hiç korkmayın hepimiz o endişelerle ve korkularla girdik ameliyata ama herşey tektek halloluyor gidişine bırak kafan rahat olsun gerisi mühim değil İlaki hersorunun bi çözümü olur

Hımm orda bi ablam çalışıyordu güzellik ızmanı gibi bişeydi. Güzel bir yer biliyorum. Ben 19unda olmuştum gece kaldım 22sinde kontrole gittim. Çıkıştan sonraki 2.gün yani. Sonra ki kontrolede bir ay sonra çağırdı doktor. Yatmak kalkmak zor oluyor işte 7-8 gün düz yatamadım anlaö veremiyordum öyle diyenlere ama kalkamıyor insan ilk gün balık gibi çırpınıordum kalkabilmek için eşimde geçmiş karşıma üzülüyor sonra ben gülmeye başlayınc oda kahkahayı bastı içinde tutuyormuş demekki

Aynen Alepim bende öyleyim 66 kiloyum ama üstte yok bişey su içsem popoma yarıyor popo bacak basen ve incelmiyorda kolay kolay. Naapalım "Yemekte salça, karıda kalça" deyip avuncaz artık...
Bende kalcada salcada bacakta basende popoda hic bisi yok ya. su ilkokulda resimdefterine çizilen cin ali gibiyim Allahtan memelerden yırttık

Balık malık gibi çırpıntılar geçtikten sonraki sonuç varya, çekilen tüm eziyetlere değiyordur .

bende sana benziyorum gibi . 65 kiloyum boy 162. Kiloların çoğu aşağı katlara yerleşmiş . Basen , kalça , popo ve göbekten oluşuyorum sanki . Ama birde şu var kendimde en çok beğendiğim yinede popom . Klasik armut gibiyim .

en iyi çözüm kayısı kurusu al haşla robottan geç koyu kıvamlı mümkün mertebe sıcak içmeye çalış 1 kupa iç maksimum 20 dk sonra rahatsın.. ben hep doğumlarımdan sonra öyle oldum ikisinde de acayip işe yaradı dr verdiği ilaç bi işe yaramamıştı bende..

Balık malık gibi çırpıntılar geçtikten sonraki sonuç varya, çekilen tüm eziyetlere değiyordur .
cnm az kalmış zamanın yalnız olacakmışsın Allah yardımcın olsun ben formda okudum yalnız olan baya arkadaş var galiba iş başa düşünce üstesinden geliniyor bi şekilde.. inş sorunsuz bir süreç yaşarsın..

@blue_suede kiz benim de gözüme çok büyük görünüyor, banyo yaptim inşallah iner diye dua ediyorum. boyum çok kisa koca bir memem de olsun istemiyirdum.bugun 4.gun.

Devlette oluyorsaniz refakatçi olmadan olmaz diyorlar. ben çıktıktan sonra başka bir hastanın refakatcisi karşıladı. aksam da kızım kaldı yanımda.normalde kızımı cagirmayacaktim 13yasinda diye kiyamiyordum.ama iyiki kuzum gelmiş.yatip kalkerken wcye gittiğimde çok yardımcı oldu.kas üstü olmama rağmen 2gun birine ihtiyaç duydum.ilk 2gun birinin olması lazım. Allah yardımcıniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…