Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arzum benim de aklıma geldi hayırlı haberlerle gelsin inşallah arzum77

Ya sen çöküklük diyince Benim de aklıma takıldı dün iyice inceledim kendimi :)) eğilince bende de çöküklük oluyor sol göğsümün koltukaltına bakan alt tarafında . Hem de 25 krş kadar filan bi çöküklük :/ bir de protez dalgalanması da görülüyor kenarlardan ve üst dekolte tarafından da... araştırıyorum dünden beri hep büyük cclerde görülüyor bu durum büyük dediğim şöyle 600-800 cc gibi.. yani ben derimi kalınlaştırmak için ne yapabilirim ki 2-3 kilo alsam en fazla o da farklı yerimden alırım göğüslerime gitmez ki. Aslında ameliyat olduğum zamana göre kilo aldım zaten o zaman 46 kiloydum şu an 48.5 kiloyum .. bilemiyorum daha ne yapmam lazım 2 ay oldu oturmaya başladı yavaş yavaş sonuçta .. doktorum sağolsun her sorunum olduğunda gel diyor , kontrolüm 2 ay sonra , o zaman 4 aylık olacağım belki düzelme olur diye umut ediyorum , o zamana görsün istiyorum doktorum .. bilemedim nasıl olacak

Alephim sen nasıl 72 kilo olursun canım ya :/ asıl şaşıran ben oldum şu an maaşallah boylusun da ama hiç 72 gibi durmuyorsun göbeğin filan Yok :))

Kızlar ben hâlâ wc ye çıkamadım. zaten sindirim sistemim çok sıkıntılı. hep bi şişlik ve mide rahatsizligim vardı. en çok korktugum şey kabızlıkti.benim gibi olanlar oldu mu ne yaptınız? dun aksamdan beri form cayi içiyorum.bugun sabah da kolonoskopi öncesi verilen haplardan aldım hâlâ bi kipirti yok.balon gibi sistim oluyorum yaa

Hoşaf içsen?

Canim benim bazı yiyecekler beni daha kötü yapıyor. bunlardan biri de kayısı. nohut fasulye mercimek cig sogan sarimsak karabiber vb...birçok şeyi yiyemiyorum.yarin kontrole gidicem eğer ozamana kadar devam ederse lavman isterim napim.biktim yemin ederim bu barsak şişlik sorunundan. gogsume bile care buldum ona yok :)

Benim aksi olmuştu antibiyotikten kaynaklı hergün bi defa cırcır gibi tuvalete çıktım. Kuru kayısı yiyip üstüne bolcana su iç canım belki yardımcı olur

Benim tiroitler cok hizli :) yoksa bende isterdim biraz kilo alayim :)

Canim albumum yok ama benide izlemeye alirmisin

Çok haklısın canım baya tedirgindim fakat şimdi sizler sayesinde de rahatladım :) teşekkür ederim, hepimiz için en güzeli olsun

Doktorum dışında 2 cerrahla daha görüşmüştüm canım 2 gün öncesine kadar çok tedirgindim ama şimdi rahatladım gerçekten fotoğraflara baktıkca cc lerin çokta önemi yok yani kişiden kişiye değişiyor dediğin gibi bugün 275cc gördüm çok çok dolgun duruyordu. Büyüklük kavramı beklentiye göre kişiden kişeye değişiyor. Pazartesi günü bırakıyorum kendimi doktoruma güzel düşünerek güzel olacağına inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…