Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yaşadığın olay pek hoş degil ama benzerini bende yaşamıştım ameliyat öncesi doktor görüşmelerinde :))
Bence aklındaki tüm doktorlarla görüş fikir al tatlım . Öyle karar ver

ben isatnbulda olsaydım kesinlikle ayşegül sivriye olurdum.burdaki arkadaşların yorumlarından sonra takip etmeye başladım ve yaptığı ameliyatarı gördüm cidden çok güzel sonuçları var.ben faceden ve instagramdan bakmanı öneririm.

hemen bakıyorum :)

bence özelde yaptır derim.devlet hastanelri malum insana verdikleri değer.grip değil ki bu git ilaç yazsın gel evehem zaten 5-5,5 gibi fiyatları da çok ucuz değil.imkanlarını biraz daha zorla 7-7,5 gibi git içine sinen bi dr da özelde paşalar gibi ol ameliyatını canım.sonuçta estetik adı üstünde Allah izin verirse bi ömür kullanacağız bunları.hiçç riske girme kafanı karıştırma derim.haa anca çok tanıdık torpilli bi dr bulursun belki ya da hakkaten işinin ehli bi sgk dr u ama nasıl denk getireceksinben kan tahlillerim bari ücretsiz olsun diye sgk da yaptırmıştım.ordaki dr sordu ne için diye anlattım meme estetiği vs.çok iyi yapmışsın devlette olmaz bu işler dedikararın ne olursa olsun şimdiden hayırlı olsun hakkında

Yaşadığın olay pek hoş degil ama benzerini bende yaşamıştım ameliyat öncesi doktor görüşmelerinde :))
Bence aklındaki tüm doktorlarla görüş fikir al tatlım . Öyle karar ver
arzumcuğum teşekür ederim canım.yarın sincan devlet hastanesinde bi doktorla perşembe de ankara tıpta muayene olcam.bakalım ne diyecekler.bir de yıllar önce bu ameliyat falan aklımda hiç yokken (böyle birşeye de ihtiyacım da yoktu ozaman) rüyamda kalp cerrahı çok iyi bir doktor var deniyor sürekli ismini söylüyorlar ferruh bingül diye kalktığıma da adını tekrar ediyordum anlam verememiştim. ne olaki?

Öncesi sonrası fotoğrafın var mı acaba canım? Benim hayalimdeki meme ne büyük ne küçük dursun ve hafif damla gibi olsun istiyorum. Bana da 350 diyen çok oldu forumda fikir olması açısından görmek isterim eğer albümünde varsa. Maşallah bu arada nazar değmesin

Merhaba canım,
Yazılarını okudum.Ben sadece Ayşegül Sivri ile görüştüm ve ona yaptırdım 2 ay oldu şükür herşey yolunda.kontrollere gidiyorum yakın olduğum için gelebilir misin dedi gittim pozitif elektrik saçıyor herkese,karşılaması ilgisi cap cap opuyor ,poponu kası nazar değmesin diyor,beni kasiyor çok samimi yani, Ankara İstanbul uçak ile çok değil bence millet yurtdışından geliyor kendisine, tabiki durumun el verirse, ama çok içine siniyor doktor da yaptığı işte. Şiddetle tavsiye ediyorum 6.000 TL yer yaptırmıştım bilgine.

Yanımda olduğunuzu hissediyorum zaten çok teşekkür ederim Canım hepinize iyi ki var bu forum!

kızlar dr ferruh birgülün muayenehanesini aradım.görüşme ücretsz ama yakın tarihte gidip fiyat alan oldu mu ?lütfen görüşen olduysa yazabilir mi?

Canım ilk gittiğin doktor da 8bin liranı alırım demiş, Kubilay Bey ne kadar istedi?
Çok uçuksa araştırmaya devam edebilirsin, bence normali zaten doktorun hastası olabilecek kişi ile yakından ilgilenmesi ve tüm sorularını cevaplaması!
Öbür ukalaya 8bin vereceksen o fiyata insana insan gibi davranan bir sürü başka doktor vardır zaten... Ne demek ya yabancı herifin yanında aç göster! Hasta bakıcı da olsa sen Oraya ön görüşmeye gelmişsin mecbur değilsin ona buna göstermeye. Okudukça sinirlendim yemin ederim terbiyesiz Adam

yok zaten onu baştan eledim.ben ondan sonra kubilay beyle görüştüm.o bana 6500 dedi.zaten 8000 diyene şuan çağırıp bedava yaparım dese gitmem.hiiiç güven vermedi.üstelik referansla gittim.yakın arkadaşı gönderdi beni.arkadaşıma anlattım kadın şaşırdı.öylesi insanlarla işim olmaz yaptırmam daha iyi.

şimdi şöyle toparlayayım kubilay beyin söylediklerini:mentor marka, yüzeyi pürtüklü, yuvarlak, 350 cc ve üzeri de olabilir,fasya altı göğüs altı kesisi yapacağını söyledi.koltuk altında da yapıyormuşfakat muayene ederken koltuk altıyla göğüs mesafemin çok olduğunu göğüs altının daha uygun olacağını söyledi.çok güzel konuştu kızlar açık ve net.hiç kafa bulandıran bir açıklama yapmadı.fiyat da 7500 dü.durumu anlatınca 6500 olabilir diye msj atmış.çok mutlu oladum.ama o bile çok benim için.

Merhaba ayşegül hanımın paylaşımlarına baktım da biraz. Hep sonrası var. Ben öncesi sonrası takıntılıyım biraz galiba. Ulaşabileceğimiz bir yer var mı öncesi sonrası şeklinde yaptığı işlere. Bir de mümkünse izleyebilir misin sende varsa öncesi sonrası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…