Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ne güzel keşke herkes böyle olsa hayat bayram olurdu valla takdir ediyorum sizi arzum hanım saygılar.

bence konuyu hiç kapatma birdaha açmak içinde ekimi falan bekleme hergün bahset hergün bu ameliyatı olcam de başka birşey deme yavaş yavaş ona kabullendir bu durumu ben öyle yaptım eşime sonunda kararlılığını ve vaz geçirteniyeceklerini anlıyorlar istemiyerekte olsa dedtek oluyorlar bol şans canım

nerde oluvaksın canım doktorun kim

Betus123 ben buldum meme ikizimi sensin ameliyat olmadan onceki halin,ayni benim memislerim senin kadar şuan :) fizigimizde aynı gibi 1.63 boy 50 kg

Bana rica etsem detaylı yazabilirmisin? Kac cc takildi?kas altimi?Damlami yuvarlakmi?gerçekten çok doğal olmuş abartı kesinlikle durmuyor maşallah.Be kadara yaptirdin? Evlimisin sen?

Ba-yıl-dımmm harika harika harika ya duruşun bile değişmiş kesnlikle acılarına değmiş kuzucum ayyy Allahım darısı başımaaaaa benimkiler de böle güzel olmalıııı
Durusum degisti kamburlastim cokk saolasiniz valla kimse olumsuz birsey soylemedi gerci 5.6 gunluk biseye nekadar kotu denilebilir. Degdi canim degdi yani agrim oldumu assagiya bakiyorm agrim geciyor insallah canim darisi sana

Bu izler esasında tamamen kişinin vücudunun yarayı tamir etmesi ile ilgili. Bazı ciltler nedbe dokusu bırakarak iyileşiyor. Keoid diyorlar. Ancak linkteki kadının esas sorunu kendisi de büyük harflerle yazmış zaten kesi yerinin memenin üzerinde olması. İz, gizlenemez durumda memenin üstünde.

Bütün ameliyatlar izli olur. Önemli olan izin gizlenebilir olması. Vücut kıvrımlarına gizlemek plastik cerrahide olması gerekendir. Meme altı katlantı çizgi, koltuk altının doğal çizgileri, meme başının kahverengi kısmının beyaz kısmı ile birleştiği yer.

Şu veya bu kesi yeri daha iyidir diye de bir şey söz konusu olamaz. Bu hastaya göre değişir. Meme katlantı çizgisi olmayan bir kıza koltuk altı konusunda uzman bir doktor çok güzel koltuk altından protez koyabilir. Bebek emzirmiş, hafif de sarkması olan bir kadına da büyük protezle lolipop kesi yapmadan meme başından protez koymak en iyi yöntem olabilirken, henüz evlenmemiş genç bir kız için süt bezlerine zarar verebileceğinden dolayı bu yöntem tercih edilmez. Meme altından kesilerek konulabilir.

Şansımız bol olsun. Allah iyi ve vicdanlı doktorlarla karşılaştırsın.

Kızlar son bir foto koydum:) hadi inşallah yarından sonra adım adım daha güzellerini koyarım. Sizlerden de bekliyoruz artık güzel haberlerinizi :)
inşllh canım hayalettiğinden bile güzel olur memelerin çok güzel geçirip ağrı sızı çekmeden çarçabuk iyileşirde atarsın kuzuların fotolarını bol şans

Hahahha ikiz olalim tamam bende 1.67 civari 45 kiloyum. 325 cc takıldı kas alti high profil yuvarlak takildi. Gun gectikce daha dogal gbi duruyor ilkgunler cok tuhafti:) henüz bekarim. Valla koyun pazarligindan sonra 6.300 civarina geldi rakam. Istanbul nisantasi cerrahide oldum

Bu arada ben de doktorumu buldum. Çok şükür. İnşallah. Kafamdaki tüm doktorları da sildim attım. Başka bir doktorla da görüşmem sanırım. Hatta hemen arayıp muayene ücretini sordum. Ehh muayene ücreti biraz pahalı da olsa, hem İstanbul'a gitmeye ve hem de bu ücreti vermeye değer buldum. Dr. Osman Oymak.

canım maaşallah çok iyi görünüyolar.şişleri indikçe çok daha güzel olcaklar

hayırlı olsun inşllh memnun kalır istediğin sonuca ulaşırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…