Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

e hadi bekliyoruz bakalim ben de hastanede anneme cektirip koymayi planliyorum tabi agridan aglamiyo olursam :) off 3.5 saat ameliyat mi olur ya

Ben bu mesajı anca şimdi doğru düzgün okuyup anladım galiba :) ben seni izliyorum canım sen de izlemeye alırsan görebilirim. Sen şimdi Fatih beye mi ameliyat oluyorsun???

Neden daha fazlası olmuyormuş ki???
canim cunku meme tabanimin capini olctu ve 12 cm cikti. 12 cm de 250-275 cc ye denk geliyor. daha fazlasini yapmak istemiyorum hic dogal olmaz sende dedi. ama bende buyuk bile durdu bu cc, tipki 300'lu bi cc gibi durdu. sutyen altina koyup denedik massallahi var. o yuzden neden 350 degil de 250 diye uzulmeye gerek kalmadi :)

Ben bu mesajı anca şimdi doğru düzgün okuyup anladım galiba :) ben seni izliyorum canım sen de izlemeye alırsan görebilirim. Sen şimdi Fatih beye mi ameliyat oluyorsun???
ben Fatih Beyden vazgectim canim sana ozelden yazdim simdi, tip fakultesinde olacagim. Her turlu yardimci olurum bu konuda.

ben tubulerim ya, once memeyi bi meme sekline getiricem, sonra protez koymaya gecicem dedi. sizinkiler gibi degil yani benim ameliyatim
Hadi ya ben o nedemek bilmiyorm bile canm Allah yardimciniz olsun umarim sonucun mukemmel olur :)

Hadi ya ben o nedemek bilmiyorm bile canm Allah yardimciniz olsun umarim sonucun mukemmel olur :)
meme gelisim bozuklugu malesef. benim memeler niye boyle doktor bey diye bi gittim, yavrum sen tubulersin dedi bana. meger bambaska bisiymis. albumde fotolar var, istersen bakabilirsin. artik o halimden eser kalmayacak insallah

meme gelisim bozuklugu malesef. benim memeler niye boyle doktor bey diye bi gittim, yavrum sen tubulersin dedi bana. meger bambaska bisiymis. albumde fotolar var, istersen bakabilirsin. artik o halimden eser kalmayacak insallah
Aaa cidden degisikmis yahu ben valla boyle bisi oldugunu bilmiyodum da amannn ins taas gbi memislerle donceksin aramiza . gcmise mazi derler :)

anladım, o zaman süpermiş :) Ayy senin için çok sevindim şu an ve heyecanlandım :)))

peki sen hangi şehirde yaşıyorsun bulunduğun yerde araştırdığın hakkında güzel şeyler duyduğun bir dr yokmu yolculuktu oteldi rahat olacakmı ameliyat sonrası

Evet fulya terrace de . 5.katta ya yok gozumize bisey batmiyosa gerek yok bicak altina ya . ben seviyorum kendimi cok sukur eksigim bi memislerdi onlarda oldu canlarim benim ya
batmaz batmaz meme gerekliydi oldu bitti şükür tabi
bazı şeyler psikolojik bana kalsa normal ama işte o kişinin psikolojisi bunu takınca gider ameliyat masasına yatar yok şuram şöyle yok böyle sonuç yapılmamış yer kalmamış allahtan plastik cerrahlar var bi nevi psikiyatrik hizmet sağlıyorlar bazılarına

şu alman kadının videolarını bana link atar mısın merak ettim. minyon bi kadın için 250 cc bence ideal olmuştur

İlk fotoğraf protez yokken. Son fotoğraf da benzer bir sporcu sütyeni ile protezli durumu. Bikinide duruşu da çok güzel bence.

250 cc kas altı uygulanmış.
Bu genel olarak meme büyütme ameliyatlarının; "olmuşken sığacak en büyük meme" ya da "olmuşken sığabilecek en büyük doğal meme" tipi bir meme değil. Muhtemelen de B cup size. Çok doğal görünüyor. Silikon yokmuş gibi.

Ben Tekirdağ da yaşıyorum canım.
4 doktor var aklımda randevu alicam hepsine 1 gün dolasicam onları
Hasan Fındık
Naci çelik
Ayşegül sivri
Ozan balık

Hasan fındık `a Arzum hanim dışında varmı ameliyat olan acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…