Meme büyütme ameliyatından sonraki süreç

Peki çatlaklar oluştu mu sizde ? Bana 350cc takıldı 1 hafta önce , bugün başladım nemlendirici yağlar sürmeye umarım geç kalmamışımdır.. Kafamda deli sorular, keşke demeye başladım... :KK43:
ben ameliyattan sonra bebe yağı kullandım hep. çatlak yok, sanırım yağ kullanmasam da olmazdı. sık görülen bişey değil bence :)

O insanlardan evet malesef çok var ama çok büyük cc olmadığı sürece anlaşılmaz benim 350 cc ama kıyafetle eskisi gibi duruyorum çok düşünme boşver güzel düşün mutlu ol
Merhaba benim de 295cc çok büyük geldi , kaç
Güncelleme yapayım ameliyatımın üstünden ortalama 50gün geçti ve sanki hiç ameliyat olmamışım gibi herşeyi unuttum hepsi bitti gitti sonuç mükemmel doğal durması için çok büyük yaptırmamıştım ama daha büyük bile olabilirmiş yüzüstü yatma konusunda hala çekiniyorum ama bu tamamiyle benimle ilgili, dikiş izlerim bu kadar zamanda bile neredeyse kayboldu gitti. Tek problem sol meme ucumda hissizliğin hala devam etmesi. Hisin geri gelmesi uzun bir süre alabilir dedi doktorum o yüzden bekleyip göreceğiz. Yaptırmayı düşünüyorsanız 1 gün bile düşünmeyin
merhaba
Güncelleme yapayım ameliyatımın üstünden ortalama 50gün geçti ve sanki hiç ameliyat olmamışım gibi herşeyi unuttum hepsi bitti gitti sonuç mükemmel doğal durması için çok büyük yaptırmamıştım ama daha büyük bile olabilirmiş yüzüstü yatma konusunda hala çekiniyorum ama bu tamamiyle benimle ilgili, dikiş izlerim bu kadar zamanda bile neredeyse kayboldu gitti. Tek problem sol meme ucumda hissizliğin hala devam etmesi. Hisin geri gelmesi uzun bir süre alabilir dedi doktorum o yüzden bekleyip göreceğiz. Yaptırmayı düşünüyorsanız 1 gün bile düşünmeyin

Ödem tam olarak ne zaman geçiyor? Benim 1 hafta oldu çok ödem var. Balon gibiler, öneriniz varmı şişlikler için??? Teşekkkürler

yeni konu açmaktansa kendi konumdan devam edeyim :)

dikiş izi kendini belli ediyor 1 buçuk sene oldu ama bembeyaz düz bir çizgi var dikiş yerlerimde.
bu saatten sonra da böyle kalır diye düşünüyorum, silinmez bence yani.

yumuşaklık olarak; baya yumuşadılar ama hala doğal göğüs gibi değil. yani bastırınca doğal meme gibi elim içine göçmüyor, diri yani.

sütyen seçimlerimde balenli kesinlikle beni çok rahatsız ediyor, bilmiyorum belki rahat sütyenlere çok fazla alıştım, ama sanki balenler beni sıkıyor böyle, bilemedim :KK70:

destekli de rahatsız ediyor beni.

sormak istediklerinizi cevaplayabilirim.

X