Meme büyütme ameliyatı öncesi yapılması gerekenler..sigara,alkol kullanımı !!!

Ben 1 ay ameliyat sütyenimi hiç çıkarmadım, bence böyle güzel şekillenmeleri onun sayesinde oldu. Hiç sporcu sütyeni kullanmadım. 1 aydan sonra balensiz sütyene geçtim.

Tesekkur ederim, hayir benim cok agrim olmadi sadece surekli sirt ustu yatmaktan dolayi sirt agrim oldu birde takilan sutyen cok siki oldugu icin o canimi yakiyordu lastik kisimlari hep iz yapti onun disinda goguslerimde yada dikis yerlerimde agrim olmadi hic

Ben 1 ay ameliyat sütyenimi hiç çıkarmadım, bence böyle güzel şekillenmeleri onun sayesinde oldu. Hiç sporcu sütyeni kullanmadım. 1 aydan sonra balensiz sütyene geçtim.

Nasıl yapacağıma karar veremedim. Fotoğrafın varmı görebilirmiyim
Kaç cc yapılmıştı sana.

Buz torbası iyi geliyormu cnm. Hiç bilmiyordum iyi gelecekse hemen yapıyım
aa vermediler mi sana hastanede bana ameliyattan çıktığım gibi koydular bütün gece de sık sık değiştirdiler hem fazla ödem olmasın diye hemde uyuşukluk versin acı hissetmiyim diye

Kızlar dün ameliyat oldum hiç ağrım olmadı fakat sırt ağrılarım var sizce normal mi sizde de oldumu yardım edin

arzum77 süpersin emeğine sağlık , Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck) topiğinde geziniyorum sürekli oradan takip ediyorum sizleri malum bende meme ve karın kombine ameliyat için aylardır araştırma yapıyorum nasip bu aya oldu....nasip kısmetse 23 mart ameliyatım olacak.Ve tam da burada ki bilgilerle ilgili sorularım olmuştu.Doktorum verdi bir liste ama tecrübeli arkadaşların önerileri çok önemli....bugün bakınırken tesadüf gördüm burayı....artık beynim yandı araştırma yapmaktan ....tüm bildiklerim okuduklarım klüpte uçtu gitti sanki...hele de gün belli olunca stres, heyecan,tedirginlik vb herkesin yaşadığı gibi kelebekler uçuşuyor...artık bir an önce olsun bitsin istiyorum....sağolsun hesapkitap özelden kahrımı çekiyor burada sadece meme ile ilgili gibi olmuş çanta karın estetiği ile birlikte meme toparlama protez olacak benim...kombine ameliyatlar için eklenebilecek önerilerde varsa sevinirim.Gerçi ben 14.sayfaya geldim belki eklenmiştir...neyse sonuç olarak tekrar ediyorum emeğine sağlık...Ne güzel herkes birbirine destek burada kadın dayanışması muhteşem her alanda

Karın ameliyatım için çantaya ekstra birşey koymadım aslında. Kıyafet aynı şekilde rahat ettim. Zaten akşam geç saate kadar yatakta ameliyattan çıktığım önlükle kaldım. Altımda esnek rahat penye Nıke tayt vardı,üzerime geniş yaka kıssa kol t shırt giyinmiştim burun ameliyatıda oldugum için Karın germe topiginde yazdım canım,okursun

Merhaba. Bende doktor araştırması yapıyorum. Sizi ameliyatınızı yaptırdığınız hasan beyim tam ismini ögrenebilir miyim acaba? Çunku bende buyuk yaptirmak istiyorum ve bunu cogu doktor yapmak istemiyor

arzum77 11.000 e yakın mesaj boşuna değilmiş Hem meme hem karın hem burun nasıl cesaret ettiniz? En büyük eksiğim cesaret. Sayenizde tecrübeleri okudukça insan yalnız olmadığını anlıyor iyi ki varsınız
konuyu kirletmeyeyim katkı yapayım ben de :) ameliyat öncesi form çayı vs içmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…