Meme banda soyulma

firuze-1524

Bal kız & Bal oğlan
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
7.686
12
selam arkadaşlar,sağ göğsümün meme başı hep soyuluyor:kızgın:,bazen çok büyük parçalar halinde bazende ufak ufak oluyor,banyodan sonra mı oluyor diye baktım yok hep aynı,geçenler de eşimde farketmiş neden böyle diye soru,bilmiyorum dedim,arada krem sürüyorum ama yine tekrarlıyor,:1no2:şimdi 11+4 haftalık hamileyim ama 1 yıldır bu var,sizde de oldu mu? nasıl geçti yada bana verebileceğiniz tavsiyeler var mı?

doktora kontrole gittigin zaman meme ucunuda göster sor o gerekli açıklamayı yapar bebişinide hayırlısyla kucagına alırsn inş.:nazar::emir_bebek::1hug:

teşekkürler,ama dr.um erkek muhtemelen görmek şsteyecektir,o yüzden sizlere sormak istedim önce,neyse bu konu hakkında bilgisi olan yok sanırım,burdaki bayanlar daha çok göğüs estetiği ile ilgileniyorlar gibi geld neyse sorun değil,en azından cevabın için teşekkürler.

:jeyyar:kaydirigubbakcemile2görsün canm yaa ne var sanki düşün yani sen dogum yapacaksn orda nelerle karşılaşcan bu en basiti

benim de kopma gibi bişe olmuştu krem falan sürdüm geçti ama ucu diğerine göre biraz küçük kaldı bilmiorum niye ya doktora gitmem grk

X