Meme ameliyatı oldum pişmanım

Ben dr şöyle pişmanlık oldı , eski hissi alamıyorsunuz silikonun olduğu yere dokunduğunuz da hissetme çok az , 4.5 ay oldu ameliyat olalı , eski halimi çok özlüyorum çok iyi düşünün derim

Bu olumlu surec, olumsuz surec neye gore degiskenlik gosteriyor acikcasi pek anlamis degilim. Soylediginiz gibi gercekten doktorla mi alakali yoksa kisilere gore mi degiskenlik gosteriyor bunu da cok anlamadim. 10 gun once dual plan yontemiyle meme buyutme ameliyati oldum. Ameliyattan once cok korkmustum strese bagli alerjik reaksiyon bile gosterdi vucudum Zaten kronik urtiker hastasiyim. Ameliyat oncesi mudahale ettiler hatta iptal bile olacagini soylediler. Yasadigim o korkuyu stresi anlatmam munkun degil. Ameliyattan ciktiktan ve kendime geldikten sonra dayanilmayacak agrilarim olmadi 2 taraftada dren takiliydi. 1 saat sonra kalktim yurudum. 1 gece hastanede kaldim ertesi gun drenlerimi cikardilar ve taburcu oldum. Eve geldigimde geceleri bir kac gun zorlandim hastane yatagi gercekten bu konuda cok avantajli :) Evet agri oluyo ozellikle 3 4 gun ama devasa dayanilmayacak agrilar degil en azindan bende bu sekilde oldu. Yine 3 4 gun yataktan kendim kalk ama dun ama diger ihtiyaclarimi kendim gorebildim. Ameliyat olmadan once cok fazla arastirdim okudum ve Kendimi cok korkuttum iyi geciren kadar bu sureci kotu gecirenlerde oluyor. Simdi o kadar da kotu degilmis diyorum. 7. Gunumde isimede donebildim. Bende tecrubemi bu sekilde paylasmak istedim. Saglikli gunler dilerim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…