meltem hanım yardım edin lütfeeeenn

sema_69

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
37
1
:çok üzgünüm:ben 9 aydır evliyim ve istanbuldan bayburta gelin geldim ve sadece 1 defa annemlere gidebildim ve kendimi çok yalnız hissediyorumsenağlama eşim çok iyi ama yetmiyor bitürlü yenemiyorum bu hislerimi neyapcam bilmiyorum bazen annemi bidaha hiç göremicem gibi geliyo çocuğum da olmuyor onada çok üzülüyorum 3 aydır tedavi görüyorum sanki hiç olmıcakmış gibi geliyo nasıl yencem ben bu korkularımı nolur yardım edin...senağlama

meltem hanım değilim fakat bir kaçtavsiyede bulunmak istedim ;henüz yeni evlisin ve aileni araman kadar normal bişi yok tatlım,,boşu boşuna bunu kafanda büyütüp kendine sorun yapmamalısın,,ewinde mutluysan ki mutlu old. söylüyorsun üstünden gelemiyeceğin hiçbir sorun olmayacaktır.bu kadar aileni görmek istiyorsan msn den de görüşebilirsiniz belkide bi süreliğine eşinle birlikte istanbulda tatil yapmalısınız olmadı anneni davet et,,,bebek meselesine gelince henüz 9 aydır evlisinn umutsuz olma inşallah en yakın zamanda sıkıntılarının üstünden gelir bebeğini kucağına alırsın,,bu hassas dönemlerinizinde geçiceğinden emin olmalısınız sevgilerimle :)

bende meltem hanım değilim ama evli olarak deneyim sahibiyim canım şimdi sen hem ailenden hem de bekar hayatından kopup farklı bir hayata gittin bu duyguların çok normal benim annemle aynı şehirde olmamıza rağmen ben bile dayanamıyorum bazen yani yalnız değilsin....Bak ne güzel yeni bir yerdesin zamanla yeni arkadaşlıklar edinirsin komşularınla selamlaşmayla başla mesela bende öyle yaptım şimdi hergün birimizdeyiz... Çocuk konusuna gelince de bence onun daha vakti olduğu için dünyaya gelmiyordur annesi Rabbim onların zamanını bilir hiç dert edip üzülme stres olmamasına daha da etken bunu da unutma... Bide sana bir sır verimmi :) biraz evliliğinin tadını çıkar çocuk için ben evlendim 8 ay sonra hamile kaldım şimdi kızımla ilgilenmekten eşimle birbirimizr fazla vakit ayıramıyoruz mesela önce eşinle doya doya yaşa sonra Rabbim bebeğini verir mutlaka kucağına sıkma kendini güzelim...

canım benim evliliğin daha çok yeni olduğu için butür sıkıntılar yaşıyorsun .ailenden ayrı bi şehirde uzak olmanın verdiği bişi bu.bebek konusuna gelince daha çooook erken hemen karamsar olma.ben 2.5yıl bekledim.öyle fazla tedavide görmedim.allaha şükür şuan hamileyim.sabırlı ol.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…