Melih Gökçek'ten Yıldız Tilbe'nin ırkçı tweetlerine destek

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715

Melih Gökçek, Twitter üzerinden İsrail'in Gazze'ye saldırarak Müslümanları öldürmesine "Allah Hitler'den razı olsun" diyerek tepki gösteren ve ırkçı tweet attığı gerekçesiyle eleştirilen Yıldız Tilbe'ye destek oldu.
Şarkıcı Yıldız Tilbe, İsrail devletinin yaptıklarından Musevileri sorumlu tutan ırkçı mesajlar paylaştı. Melih Gökçek, Twitter üzerinden İsrail'in Gazze'ye saldırarak Müslümanları öldürmesine "Allah Hitler'den razı olsun" diyerek tepki gösteren Yıldız Tilbe'ye destek oldu.

Dün akşam sosyal medyanın gündem maddelerinden biri de İsrail'in Gazze'yi bombalamasıydı. İsrail, 3 gündür devam eden saldırılarda 20'si çocuk olmak üzere 88 Filistinliyi öldürdü.
İsrail'in Gazze'deki zulmüne en büyük tepkilerden biri de ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'den gelmişti. Yıldız Tilbe, "Allah Hitler'den razı olsun" diyecek kadar sinirlendiği saldırılarla ilgili "Neden hiçbir yahudi ölmüyor, neden hiçbir ABD vatandaşı ölmüyor, neden dünya bu zulme sessiz" diyerek saldırılara tepki göstermişti.
Yıldız Tilbe'nin tweetlerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten de destek geldi. Gökçek, Yıldız Tilbe'nin "Allah Hitler'den razı olsun" tweet'i hariç, İsrail'e ve dünyanın diğer ülkelerine tepki gösterdiği her tweet'i RT yaptı.
Öte yandan Melih Gökçek "Yıldız bacımız" şeklinde seslendiği Yıldız Tilbe'nin tweetlerini "zeka dolu, tarihi cümle" gibi övgü dolu sözlerle yorumladı.
http://www.muhalifgazete.com/gallery.php?id=1879&page=6#topgallery

Son düzenleme:
hiç güleceğim yoktu, milliyetçiliğin her türlüsünün ayaklar altına almamışlar mıydı ya bunlar. Hitler de Milliyetçiydi :) gün gelecek hepsi anlayacak milliyetçilerin kıymetinii.

Bugün girdiğim bi haber sitesinde (ensonhaber) israilli vatandaşların gazzeye atılan bombaları syredip alkışladıklarını yazıyordu. Yani baktığın zaman çokta haksız değil aslında.. Gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz tarzında bi söylemide vardı sanırım hitlerin. Peygamber öldürmüş bi kavim herşey beklenir..

offf bu adamın yani m.gökçek'in adını nerede görsem istemsizce gülüyorum

iyide bu adamın mossadın 2. adamı olan israil generali ile samimi pozları basına yansımamış mıydı. ekranda başka arka kapılarda başkalar abi.

Yahudilerin sonunu kim getirecek bilemiyorum da -müslümanların sonunu yine müslüman olduğunu iddia edenlerin getirdiği- kaynar kazanı gayet rahat görebiliyorum.

Her kim olursa olsun, her kim tarafından söylenmiş olursa olsun;

Hiç bir insanın -kutsalına, inancına, inançsızlığına- yargılayıcı hele ki genelleme yapılarak söz söylenmesini asla ve asla tasvip edemiyorum ve mantıksız buluyorum. Hele ki; bunu yapan bir müslüman olursa, çok çok daha üzülüyor ve inciniyorum ...

Sevgisiz, ne din oluyor ne de insanlık.

Yildiz tilbe gibi bi torbacinin laflarini mi ciddiye alicaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaşananlar ortada , yazdıkları yalan değil .
(Hitler mesajı hariç )

Son düzenleme:
Muslumanlar ilk once diger muslumanlardan korksunlar, sonra Yahudilerden... Once birbirlerini kesmeyi biraksinlar, sonra Amerika ve Israil'e laf etmeye devam etsinler.. Yillarca suren Irak-Iran savaslarinda Amerika mi vardi yoksa Israil mi? Ya Irak dogru durust ordusu bile olmayan Kuveyt'e saldirirken? Ya Lubnan ic savasinda? Afrika'daki diger musluman ulkelerde? Bugun hala Irak'da, Suriye'de, hatta Pakistan'da muslumanlar arasinda mezhep savaslarindan dolayi binlerce kisi oluyor. Yildiz Tilbe demis ki "var mi muslumanlar tarafindan kusatilan bir Avrupa veya Amerika ulkesi"... Nerden olsun? Daha birbirlerini halledemediler ki sira Avrupaya gelsin... Daha "Allahu Ekber!" deyip bogazlanacak cok adam var... Ben de soyle sorayim: Var mi Hristiyan veya Yahudi ulkeler arasinda kendi din kardeslerini, vatandaslarini din adina, mezhep adina sokak ortasinda bogazlayan, her dakika turlu iskencelerle binlerce dindasini olduren bir ulke? Once bunun bir hesabini yapsin Tilbe.. Ve de onu cok zeki bulan ayni kafadan oldugu belli Gokcek..

Ne yani yahudi çocuklar öldüğünde sevinecekler mi? Neden savaşı kınamıyorlar da, hep bizden mi gidecek mantığı güdüyorlar...

ırakta milyonlarca ıraklı öldürüldü amerikalılar tarafından hiiiççç kınanmadı nedense. ordakiler çocuk değil miydi! Niye ordakiler müslüman değil miydi, insan değilmiy di! Ne bu ayrımcılık ! Milyonlarca müslüman kadınlara tecavüz edilmedi mi Göndersin f-16 ları israile inanayım ben bu hükümetin israil yanlısı olmadığına

Yıldız Tilbe Filistin'deki zulme dikkat çekmek istemiş ırkçı yorumlar yapınca da dikkati başka yere çekmiş. Gereksiz işler müdürü Melih Gökçek de buna alkış tutmuş. Olay bundan ibaret.

Yıldız Tilbe Filistin'deki zulme dikkat çekmek istemiş ırkçı yorumlar yapınca da dikkati başka yere çekmiş. Gereksiz işler müdürü Melih Gökçek de buna alkış tutmuş. Olay bundan ibaret.

ya da yıldız tilbe filistinde ki zulmü kullanarak ucuz reklam yapmak istemiş millet de buna bir güzel alet olmuş.

ya da yıldız tilbe filistinde ki zulmü kullanarak ucuz reklam yapmak istemiş millet de buna bir güzel alet olmuş.

Bu da olabilir elbette, hatta büyük ihtimalle. Reklam için bombalarla parçalanmış çocukları kullanmak ne kadar acı...

yahu biz muslumanlar bu kadar saf olursak bizi bu kadar kolay bolup parcalayip istediklerini yaparlar tabiki...
Yahudiye o gucu veren kim ? bir avuc insan ya. Israilin yahudi nufusu ne kadar ki ?
Ama birbirlerine baglilar.. aa bu soyle giyiniyo boyle dusunuyo diye kimseyi otekilestirmiyorla..
o yuzden oraya atilan ger bomba icin tabiki isaril sorumlu ama onlara bu firsqati veren her muslumanda sorumludur...
bugun israilin israilin filistine yaptigi , dun hitlerin yahudilere yaptigiyla ayni.. birini alkislayip birine lanet edemezsin.. ikisi de insanlik disi.

Bir gun yahudi bir komutana muslumanlarin kitabinda birgun yahudileri yenecekleri yaziyor buna ne diyorsunuz diye sormuslar..
o komutanda : kuranin tarif ettigi muslumanlar bir gelsin sonra dusunuruz demis...

hersey ortada..

Yildiz tilbe reklam mi yapiyor :) sezen aksunun reklam yapiyor denmesi kadar komik bir durum. Zaten yer etmiş, isim yapmis yillardir sektörde yerini koruyan bir isim ve bir çok sanatcinin beste almak istediği ilk isimlerden kadinin eski sarkilari bile yeni versiyonları ile çokça calinip söyleniyor ornegin ask yok olmak tir sarkisi... Bu yüzden reklam yaptigini düşünmek garip

Yahudilere yapilanlari butun dunya izlemisti. Bir de oyle bakin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…