meleklerimizi beklerken...

Benim küçük erkeğim bugün tam 39 hafta 4 günlük oldu.. hamileligim çok rahat çok zevkli geçti. Şefkatle, sevgiyle, aşkla büyüttüm oğlumu içimde.. şimdi onu kucağıma almak, cennet kokusunu içime çekmek için gün sayıyorum.. hamileligimin en zor kısmı şu son iki haftaydı sanırım. O da fiziksel bişey değil sadece sabırsızlık.. o kadar merak ediyorum ki melegimi ağlıyorum artık doğsun diye .:)))
Bu sabah da sancısız uyanınca aklıma hamile kalmak için de ne kadar sabırsızlandığım geldi zamanında. Motive olur diye açıp okuyayım dedim ki ne göreyim.. bu konuyu açtığımda hamileymişim zaten 15 mart sat ım, konuyu 30 martta açmışım:) aylar süren sabırsızlık ve umutsuzluk son bulmuş o ay.. Rabbim isteyen herkese yaşatsın gerçekten bi mucize bu.. muhteşem hi duygu..
Şimdi de bebeğime kavuşacağım anın hayaliyle yatıp, onun mis kokusunun hayaliyle uyanıyorum.. herşeyin sonunda yaptığım gibi yine sabırsızlanıyorum:)) belli mi olur bu konu 9 ay önce olduğu gibi yine uğur getirir bana da oğluma bir an önce sağlıkla kavuşurum.. Bu mucizeyi bana yaşatan Rabbim den tek dileğim bu şu sıralar.. oğlumun çok sağlıklı ve dogumumun çok kolay ve hemen olması..
Bana dua edin olur mu sizler benim hep dualarımdasınız melegini bekleyen tatlı anne adayları....

Bende okudum canım sana yazdıklarımı seni yazdıklarını bende oğlumu bekliyorum Allahın izniyle inşallah bi doğsunda sağlıcakla Allah seninde yardımcın olsun canım inşallah çok kolay bir doğum olur senin için

ayyy çok sevindim canım ya. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah... bak ikimiz içinde o zor günler geride kalmış. benim oğlum kucağımda emiyo şu an:)=) seninki karnında... Allah bozmasın mutluluğumuzu.. canım doğum yapıcan ya. şimdiden derin dondurucuya bi kaç nar tanesi at. bebeğin doğduğunda ağzına 1 tanesini sık. ben burda gördüm yaptım çoookkk memnunum çok güzel gaz çıkarıyoz maşaallah suphanallahhh erkek çocuk gazlı olur derler ya uğraşma sonra diye söyliyim dedim
Allah kavuştursun. ben 40 hafta dolunca doğurdum. bakalım sen ne zaman kavuşcan meleğine.

ayy bu nar olayını söylediğin iyi oldu canımmm bende bi alabilsem oğluşumu kucağıma ah ne güzel bi duygudur şimdi yaşadğın

nar saklama olayını tam olarak şöylemi yapayım canım Allah kısmet ederse doğum mayıs gibi görünüyor benim şimdiden narları minik bi buzdolabı poşetine koyup derin dondurucuya atıcam oğlum doğunca hemen mi vericem ağzına suyunumu sıkıcam

evet canım buzdolabı poşetine ya kendini ya tanelerini koy sakla. bebek doğar doğmaz anne sütünden önce bi tanecik sadece ağzına sık yutsun. garanti olsun istiyosan bizim gibi iki tane sık:)) inşallah gazlı olmaz bebeğin şifa olur.. çok zor bişey çünkü.

ee nasıl gidiyo hamilelik??? bulantı kusma falan var mı? Allah yardımcın olsun. ben şu an muhteşem duygular içindeyim. bebeğime aşık oldum resmen. saatlerce seyredesim geliyo. öpüp koklayasım geliyo. amaaaaaaaa şöyle de bişey var. annelik gerçekten çok zormuş. biz bugün 41 günlük olduk. annem yanımda Allah razı olsun tüm ev işlerine o bakıyo. bu halde bile ben çok yoruluyorum, uykusuzluk canıma yetiyo bazen. hatta hiçç istemeden uyku sersemi meleğime sesimi yükseltiyorum:)) sus artık ne derdin var diye:) etrafımdaki bütün anneler bu durumda. bu yüzden çookk iyi dinlen. ilk günler gerçekten zor. ağlama krizleri, uykusuzluk, nasıl bakıcam ben bu çocuğa korkusu, eski hayatını özleme... bunlara hazırlıklı ol. şayet ben bebeğimi kucağıma alıcam emziricem o uyucak ben kocacımla eski günlerdeki gibi film falan izlicem keyifli keyifli yemeğimizi yicez zannediyodum fena çarptı beni loğusa bunalımı:)) sen sen ol seni zor ama bi o kadar güzel günlerin beklediğini bil. rahat yemek yemeyi, aralıksız 3 saat uyumayı falan sil kafandan:))) canım inan moralin bozulsun diye söylemiyorum. çok zor olduğunu bil de hazırla kendini diye söylüyorum. keşke biri de bana söyleseymiş de şoka uğramasaymışım:)

ee doğumu nasıl düşünüyosun? bi sıkıntı olmaz inşallah da sen de normal doğumun o muhteşem anlarını yaşarsın canım ya. ben normal doğurdum evet zor ama masadan kalkana kadar bi 7 8 saat zorluğu.. sonra herşey bitiyo. sakın kendin sezaryen isteme haa kızarım:) yaşaman lazım o güzel anları. meleğini koydular mı kolunun altına dert tasa sancı sızı kalmıyo inan bana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…