meleklerimizi beklerken...

Allah'ım sana sonsuz şükürler olsun... Senin adını anarak dermansız kalmayacağımı biliyodum. her zamanki gibi dualarımı kabul ettin Allah'ım. Yavrumu bana bağışla, beni ona hayırlı bi anne, onu sana hayırlı bi kul yap. amin.....

arkadaşlar ben de artık anne adayıyım 6.ayımda mutluluğu yakaladım. bende sizler gibi çok zor zamanlar yaşadım. çok komik sorulara kafa yordum. ama artık hamileyim. o yüzden sizin kafanıza takılan bişey varsa seve seve yardımcı olurum.

hamile kalmak için çok çaba sarfettim diyemem kür falan yapmadım. sadece bol bol dua ettim Meryem suresini okudum. Anlamını da okudum böylece ne okuduğumu bilerek daha duygulanarak okudum..
Birde hangi arkadaştı bilmiyorum. ben belimin altına yastık koyup öööööyle yatıyodum. bunun yanlış olduğunu, önce ayakları havaya dikerek nefes egzersizi yaptığını daha sonra yan (sağ/sol farketmez ) yattığını söylemişti. o ay hamile kaldığını söylemişti. neden bilmem ben de bunu yaptığım ay hamile kaldım. ama o da çok inanmış bende çok inandım işe yarayacağına...
birde arkadaşlar eşim yumurtlama dönemimde saatlerce yataktan kaldıramazdı beni, belimde yastık yatardım öllee. bide hep bebekten konuşurduk. aslında strese kandimiz neden oluyoruz. bu ay bunu yapmadım. amaaan olcağı varsa yatmadan da olur dedim 10 dk sonra falan kalktım. eşim de şaşırdı hatta neden yatmıyosun artık dedi. boşver yaa olmasın hemen napiyim kendimi paralayamam kendimi dedim. o da aferin doğru yoldasın demişti ve haklı çıktı. doğru olanı yapmışım takmamamkla.

içimdeki kıpırtı ve hamileymişim gibi herşeye dikkat etme dışında hiçbir şey hissetmedim ama şimdi şimdi oluyo belirtiler. adetimin üstünden 1 hafta geçti..
midem falan bulanmadı hala bulanmıyo ( inş hiç bulanmıcak Rabbim'in izniyle) , akıntım çok yok sadece sarı renkte çok az, adet tarihim ve sonraki 3 gün aynı adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı. ama tıpkısının aynısı yani o derece. haaa yumrtlama günlerimden sonra belim çoook çok aşırı ağrıdı. hiç olmadığı kadar arada yatıp dinlendirmem falan gerekiyodu. bir de zaten ayaklarım çok üşürdü bu sefer aşırı üşüyodu adetimden önce sadc e bu ikisini hissettim. kendimde çok üşüyodum. ağladım bi kere üşüyorum diye düşünün yani:) adetim yaklaşınca göğüslerim her zaman olduğu kadar ağrıdı ve şişti ama sonra her sabah kaltığımda acıyla uyandım hem de feci bi acı. ben belirti avında olduğum günlerde acıyo mu ki bakim acıyo evet evet acıyo falan yapıyodum ama bu öyle böyle bi acı değil aramana bakmana gerek kalmadan hissediyosun ve cayır cayır yanıyodu göğüslerim.
bu kadar başka unuttuğum bişey var mı bilmiyorum.... :KK49: :KK49:

Allah'ım sana sonsuz şükürler olsun... Senin adını anarak dermansız kalmayacağımı biliyodum. her zamanki gibi dualarımı kabul ettin Allah'ım. Yavrumu bana bağışla, beni ona hayırlı bi anne, onu sana hayırlı bi kul yap. amin.....

arkadaşlar ben de artık anne adayıyım 6.ayımda mutluluğu yakaladım. bende sizler gibi çok zor zamanlar yaşadım. çok komik sorulara kafa yordum. ama artık hamileyim. o yüzden sizin kafanıza takılan bişey varsa seve seve yardımcı olurum.

maşallah canım ya Rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah. Keyifle okudum yazdıklarını, moral motivasyonun ve dualarının hürmetine Rabbim istediğini vermiş. İnşallah bu çocuk beni uyutmuyor diye sızlanmalarını da okuruz burda :KK1:

içimdeki kıpırtı ve hamileymişim gibi herşeye dikkat etme dışında hiçbir şey hissetmedim ama şimdi şimdi oluyo belirtiler. adetimin üstünden 1 hafta geçti..
midem falan bulanmadı hala bulanmıyo ( inş hiç bulanmıcak Rabbim'in izniyle) , akıntım çok yok sadece sarı renkte çok az, adet tarihim ve sonraki 3 gün aynı adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı. ama tıpkısının aynısı yani o derece. haaa yumrtlama günlerimden sonra belim çoook çok aşırı ağrıdı. hiç olmadığı kadar arada yatıp dinlendirmem falan gerekiyodu. bir de zaten ayaklarım çok üşürdü bu sefer aşırı üşüyodu adetimden önce sadc e bu ikisini hissettim. kendimde çok üşüyodum. ağladım bi kere üşüyorum diye düşünün yani:) adetim yaklaşınca göğüslerim her zaman olduğu kadar ağrıdı ve şişti ama sonra her sabah kaltığımda acıyla uyandım hem de feci bi acı. ben belirti avında olduğum günlerde acıyo mu ki bakim acıyo evet evet acıyo falan yapıyodum ama bu öyle böyle bi acı değil aramana bakmana gerek kalmadan hissediyosun ve cayır cayır yanıyodu göğüslerim.
bu kadar başka unuttuğum bişey var mı bilmiyorum.... :KK49: :KK49:

Senin adına çok sevindim canım benim
Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bi evlat
nasip eder inşallah canım benim Rabbim bana da nasip
etsin bi bebiş dua et canım benim için annesin sen duan kabul olur

mery o kadar çok duydum ki bu cümleleri ama o kadar çok istiyorum ki eminim ben çok ii bi anne olucam. şimdi de tek duam bu:)))

nesemcim etmezmiyim dua sana. her aklıma geldiğinde ediyorum. biliyorum Rabbim senin de yüzünü güldürücek çok yakında sen yeter ki kalbini ferah tut.. ve şu ayaklarını havaya dikme ve nefes egzersizini ihmal etme ve tabi Meryem suresini:))) benim mucizem o oldu diye düşünüyorum. Rabbime yakarmaktan daha güzel bi yöntem yok bencce:))) Allah yardımcın olsun canım.....

mery o kadar çok duydum ki bu cümleleri ama o kadar çok istiyorum ki eminim ben çok ii bi anne olucam. şimdi de tek duam bu:)))

nesemcim etmezmiyim dua sana. her aklıma geldiğinde ediyorum. biliyorum Rabbim senin de yüzünü güldürücek çok yakında sen yeter ki kalbini ferah tut.. ve şu ayaklarını havaya dikme ve nefes egzersizini ihmal etme ve tabi Meryem suresini:))) benim mucizem o oldu diye düşünüyorum. Rabbime yakarmaktan daha güzel bi yöntem yok bencce:))) Allah yardımcın olsun canım.....

Canım meryem suresi bittikten sonra mı
hamile olduğunu öğrendin yoksa bitmeden mi bende başladım
bugün 8. gün oldu ve yarın BAT inşalllah rabbimin izniyle hamileyimdir

meryem suresinin bütün ayetlerini mi okumamız gerekiyor bana gönderebilirmisiniz kızlar

canım internete meryem suresi yaz çıkıyor
ben bi yerde okumuştum meryem suresinin ilk 30 ayetini
okuyormuş bi arkadaş bende öyle yapıyorum bugün 9. günüm

canım internete meryem suresi yaz çıkıyor
ben bi yerde okumuştum meryem suresinin ilk 30 ayetini
okuyormuş bi arkadaş bende öyle yapıyorum bugün 9. günüm

teşekkür ederim canım bütün ayetlerini okuyorum 98 di galiba 26 gün okudum ara verdim mecburenn

kızlar Meryem Sure'sini ben daha 1 hafta 10 gün falan okumuştum. onunda çok düzenli olduğunu söyleyemem. bazen doyamıyodum günde 2 kere okuyodum. çünkü anlamın ı da okursanız gerçekten çok muhteşem bir Sure. ben bazen unutuyodum bazen çok yoğun olduğumdan okuyamıyodum ama çok inanıyodum bana derman olacağına. siz inanarak okuyun da Rabbim şifasını verir İnşallah.

kızlar Meryem Sure'sini ben daha 1 hafta 10 gün falan okumuştum. onunda çok düzenli olduğunu söyleyemem. bazen doyamıyodum günde 2 kere okuyodum. çünkü anlamın ı da okursanız gerçekten çok muhteşem bir Sure. ben bazen unutuyodum bazen çok yoğun olduğumdan okuyamıyodum ama çok inanıyodum bana derman olacağına. siz inanarak okuyun da Rabbim şifasını verir İnşallah.

:) İnşallah canım bizim derdimize de
Derman olur

inşalla canım inşallah. hele senin üzülmene hiç gerek yok. ya bebeğim hiç olmazsa diye bi derdin yok. bebeğin olacağını biliyosun o yüzde kalbini ferah tut Rabbim senin için hayırlı zamanı bekliyo.

canım oğlum bugün tam 27 haftalık... ne kadar sabırsızlanmışım, ne kadar istemişim onu.. kadınların doğasında var sabırsızlık sanırım, şimdi de oğlum doğsa da mis kokusunu içime çeksem diye sabırsızlanıyorum. gel oğlum hadi oğlum diye seviyorum karnımı. çocuk da ciddiye aldı galiba şimdi erken doğum riskim var:)))) Allah korusun ne kadar kalması gerekiyosa kalsın oğlum annesinin şefkatli karnında, ben beklerim razıyım, o sağlıklı olsun başka hiç birşey istemem.

minik erkeğimin güçlü tekmelerini karnımda hissetmek hayatımda yaşadığım en farklı, en özel duygu.... eşimi çok ama çok seviyorum. Ama derlerdi de inanmazdım, evlat çok farklı bişey. aşktan çok daha öte, sevgi yetersiz kalır anlatmaya.. sadece karnımda kıpırdayan minik ayakları bile o kadar güç veriyoki bana meleğimin.

en dertli en kederli en sinirli anlarıma tek dokunuşu çare oluyo oğlumun... amaaannn diyorum herşeye :)) o kadar mutluyum ki.. bunu gerçekten isteyen ve hakeden herkesin tatması için daha çok dua ediyorum Rabbime.. bana nasip etti çok şükür, bütüüüünnnnn çocuk bekleyen anne adaylarına da nasip eylesin Rabbim. kimsenin kucağını boş boynunu bükük bırakmasın (amiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn))

X