Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

okudum canım allah kabul etsin

kızlar herkese hayırlı bayramlar güzel geçirmeniz dilğiyle....
ben okudum tefriciyeleri RABBİM kabul etsin.

canlarım hepinize iyi bayramlar ben okudum bugün önemli bir zatın adına yapılan camiye gideceğim hepimize dua edeceğim

kizlarr hayirli bayramlar.

esma arkadasimizin tefriciyelerini okdudum bitti cok sukur,bayram dolayisiyla aksabiliyorum kusura bakmayin,

suzan arkadasımızn tefrıcıyesını okudum rabbım saglıklı sıhattlı hayırlı erkek evlat versınnn....

hepinize hayırlı bayramlar bu son bebişsiz geçirdiğimiz bayram olsun inşallah.
baharcığım ben zambak,esmave suzan arkadaşlarımızın dualarını okudum rabbim hepsine hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

arkadaşlar suzan361in tefriciyelerine geçtik...
2 tane kızı var
arkadaşımızın niyeti hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bi oğlu olması...
inş rabbim dualarımızı kabul eder

...dilerim sizlerin de çifter çifter çocuklarınız olsun.... kız dan sonra oğlanlar...oğlandan sonra kızlar...her iki cinsiyetinde tadına varalım işallah...kız anaları ,oğlan anaları olalaım....tez zamanda versin Rabbim işallah...çok bekletmesin sizleri ....ben de kızlarımı bekledim...kolaycacık gelmediler annelerine....şimdi herşey hoş bir anı...sizlerde eminim teker teker kavuşacaksınız meleklerinize.....​

suzan arkadasımızn tefrıcıyesını okudum rabbım saglıklı sıhattlı hayırlı erkek evlat versınnn....

darısı size de olsun arkadaşlar...tez vakitte olsun...

Son düzenleme:
cnm ben duamı okudum Allah okuyan herkezden razı olsun inş en kısa zamanda dualarımız kabul olur

suzanın tefriciyelerini okudum baharcım allah kabul etsin inşallahh 2tane fazla okumuşum kendininkinden eksiltiver canımm

baharcım suzanın tefriciyelerini okudum rabbim tez zamanda erkek evlat versin hayırlısıyla arkadaşımıza

ben de okudum darısı benim için dua eden tüm arkadaşlara ....Allahım kabul etsin...​

arkadaşlar suzan361in tefriciyelerine geçtik...
2 tane kızı var
arkadaşımızın niyeti hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bi oğlu olması...
inş rabbim dualarımızı kabul eder

baharcım okudum canım.. Allah suzan arkadaşımızın gönlüne göre hayırlı, sağlıklı bir erkek evlat nasip eder inşallah..

canım esmanın tefriciyelrini okudum.Allah kabul etsin .

ESMA ÇİFTER ÇİFTER BEBİŞLERİNE KAVUŞTURSUN RABBİM.AMİN

Canım suzanın tefriciylerini okudum.

SUZAN RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ HAYIRLI ETSİN .HAYIRLI EVLATLARIN OLSUN İNŞ.AMİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…