Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

MÜGE----------------------------------------
KANBAR-------------------------------------
FİYONK_MAKARNA-------------------------
ASEL_K--------------------------------------
BASAK2569---------------------------------
BLOWHOE25--------------------------------
RUVEYDA12---------------------------------
SU1838--------------------------------------
BAHAR85------------------------------------
FLZASK2003--------------------------------
PERLANORE---------------------------------
OZAY37BARIS------------------------------
BURCU81-----------------------------------
YNZ-----------------------------------------
CEMREM29---------------------------------
PITIRCIK_43------------------------------
AKAKCE------------------------------------
GERİDONUSUMKUTUSU------------------
VCK----------------------------------------

arkadaşlar listemizin son hali bu...
bur_mus ve lalegulmelek kanbar için okumaları gereken tefriciyeleri okumadıkları için listeden çıkarılmıştır...
kanbarın tefriciyesi tamamlanınca düzenli bişekilde 3 günde bi arkadaşın tefriciyelerini okumaya başlıycaz...
müge arkadaşımızın tefrciyelerini başlıycaz ama öncelikle kanbarın dua karışıklığı çözülsün...
1 gün daha bekleyelim belki aramıza katılanlar olur yarın akşam listenin son haline göre tefriciyeleri dağıtırım ve müge için başlarız...

Son düzenleme:
pıtırcığım tatlı arkadaşım inci tanemde bende iyiyim şükür :KK16:
sen nasılsın canım :KK70:
tatlım çoğunluğun okuyacağını bildiğim için bizim topiktede paylaştım linki...
rabbim dualarımızı kabul eder inş :KK16::KK16::KK16:

iyiyim cnm. okula git gel.
iyi yapmışsın cnm. harikasın cnm. duaya vesile oluyorsun.
Allah razı olsun.inş. Rabbim dualarımızı kabul ederde bir an önce
inci tanelerimizi bize bağışlar.amin.

Evt tatlım biliyorum, bende yeni yeni bakmaya başladım nete biraz daha uzun kalıyorumm
iyi yapıyorsun canım benim el atmakla listeye sen bitanesinnnnnnnnnnnn zatennnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:
oyy gözlerinmi ağrıdı cnmmm..
ben okumaya çalışıyorum ama olmuyooooooo öyle böyle geçiriyorum işteeeeee:KK1::KK1::KK1::KK1:
iyiyim tatlım ilk günlere göre dahha iyiyimmmmmmmm cnmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

tatlım ben çok severim kitap okumayı bizim topik yüzünden eskisi kadar okuyamıyordum :KK1:
transfer sayesinde fırsat buldum tekrar iyi oldu...
iy ol tabi bitanemmmmmmmm 2 yiğenim var göbişinde kolay mı :KK49:

canlar kanbar arkadaşımızın 48 tane tefriciyesi kaldı onu almak isteyen varsa bugün bile geçebiliriz diğer arkadaşa :KK34:

tatlım yazısı görünce yeni liste eklemedim öncekini düzenledim ondan :KK9::KK9::KK9:
anladım canım jeton şimdi düştü hamiş olunca yazı yazmaktan da tasarruf ediyorsun desene çok pc başında kalmamak için cezanız ne zaman bitecek ne zaman size kavuşucaz kalp atışlarını duyuncamı:KK49::KK49::KK49:

anladım canım jeton şimdi düştü hamiş olunca yazı yazmaktan da tasarruf ediyorsun desene çok pc başında kalmamak için cezanız ne zaman bitecek ne zaman size kavuşucaz kalp atışlarını duyuncamı:KK49::KK49::KK49:

yok canım ya okadar hamiş arkadaşımız var sık sık giriyorlar...
bizde abartmadan girerizz merak etme...
rabbim inş cumartesi günü "hamileyimmmmmmmmmm" demeyi nasip eder :KK16::KK16::KK16:

yok canım ya okadar hamiş arkadaşımız var sık sık giriyorlar...
Bizde abartmadan girerizz merak etme...
Rabbim inş cumartesi günü "hamileyimmmmmmmmmm" demeyi nasip eder :KK16::KK16::KK16:

bencede ama ilk kırk gün boyunca çok önemliymiş rabbim inşallah bebişinizi size bağışlasın sonra hep beraber mutluluğunu yaşarız.bir tanıdığım tüpbebk yaptırınca hiç yerinden kalkmamış sonra annesi doktora gidince kızını şikayet etmiş hiç kımıldamıyor diye doktorda arkadaşıma neden kalkmıyorsun demiş arkadaşımda düşer diye korkuyorum diyince doktor kızım korma o artık tutundu düşmez artık normal hayatına dön nasıl böbreğin kalbin ciğerin düşmeden duruyorsa bebeğinde zamanı gelene kadar sana sıkı sıkı tutunur demiş

canlar kanbar arkadaşımızın 48 tane tefriciyesi kaldı onu almak isteyen varsa bugün bile geçebiliriz diğer arkadaşa :KK34:

bahar canım ben okuyabilirim bana istersen ismini biliyorsan özelden gönder başlıyalım tabi ama keşke 3 gün değilde 2 gün olsa çok uzatmasak başka dualarda okurduk

bahar canım ben okuyabilirim bana istersen ismini biliyorsan özelden gönder başlıyalım tabi ama keşke 3 gün değilde 2 gün olsa çok uzatmasak başka dualarda okurduk

canım kendisi ismini buradan yazıyor zaten vereyim "kanat öztürk-metin erdem öztürk" adına oku canım :KK34:
tatlım bende aslında 2 günde okunsun istiyorum...
ama arkadaşlara sordum 2-3 mü diye 3 gün dedi bikaç arkadaş...
3 günde okursak baya uzun sürer liste dediğin gibi...
en iyisi biz 2 gün de okuyalım bi sıkıntı olur yetiştiremeyen olursa 3 güne çıkarırız :KK34:

canım kendisi ismini buradan yazıyor zaten vereyim "kanat öztürk-metin erdem öztürk" adına oku canım :KK34:
en iyisi biz 2 gün de okuyalım bi sıkıntı olur yetiştiremeyen olursa 3 güne çıkarırız :KK34:

MÜGE----------------------------------------216
KANBAR-------------------------------------266
FİYONK_MAKARNA-------------------------366 (266+100)
ASEL_K--------------------------------------236 (216+20)
BASAK2569---------------------------------316 (266+50)
BLOWHOE25--------------------------------396 (266+130)
RUVEYDA12---------------------------------266
SU1838--------------------------------------266
BAHAR85------------------------------------266 (216+50)
FLZASK2003--------------------------------382 (300+82)
YNZ------------------------------------------20
VCK------------------------------------------48
DAHA ÖNCE OKUNAN----------------------1400

Hz. Peygamberimiz Muhammed (sav)’in yüzü suyu hürmetine, okuduğumuz salatı şerifelerin yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin yüzü suyu hürmetine, veli kullarının yüzü suyu hürmetine, ismi azamın, esma’ül hüsna’nın yüzü suyu hürmetine, Kuran-ı Kerim’in hürmetine, nihayetsiz sonsuz gücün kudretin yüzü suyu hürmetine, bize duyduğun merhametin yüzü suyu hürmetine yüce rabbim gönlümüzdeki bütün duaları, niyetleri kabul etsin inşallah… AMİN…

Tatlım bende aslında 2 günde okunsun istiyorum...
Ama arkadaşlara sordum 2-3 mü diye 3 gün dedi bikaç arkadaş...
En iyisi biz 2 gün de okuyalım bi sıkıntı olur yetiştiremeyen olursa 3 güne çıkarırız :KK34:

tamam canım hatırladım arkadaşı yasin okuduğumuz topiktede vardı değilmi
canım biraz zorlanabilirler ama alışınca okuyabilirler inşallah rabbim duası kabul olanlardan eder bizi
hepimizin gönlünün muradını verir.canım ben hemen başlıyorum okudum diye yazabilirsin yeni listeye başla istersen tekrar allah kabul etsin.:KK34::KK34::KK34:

Tamam ozaman 2 gunle baslayalim dedigin gibi baktik olmuyor 3 gun yapariz.Rabbim insallah dualarimiz hurmetine bizi bebeklerimize kavusturacak

...........................................

Son düzenleme:
arkadaşlar bu akşam başlıyoruz mügenin tefriciyelerini okumaya...
cuma akşamına kadar herkes tamamlasın ve okuduğunu topiğe yazsın...
zamanında okumayanlar listeden çıkarılacaktır :KK34:

MÜGE----------------------------------------
KANBAR-------------------------------------
FİYONK_MAKARNA-------------------------
ASEL_K--------------------------------------
BASAK2569---------------------------------
BLOWHOE25--------------------------------
RUVEYDA12---------------------------------
SU1838--------------------------------------
BAHAR85------------------------------------
FLZASK2003--------------------------------
PERLANORE---------------------------------
OZAY37BARIS------------------------------
BURCU81-----------------------------------
YNZ-----------------------------------------
CEMREM29---------------------------------
PITIRCIK_43------------------------------
AKAKCE------------------------------------
GERİDONUSUMKUTUSU------------------
VCK----------------------------------------

arkadaşlar listemizin son hali bu...
bur_mus ve lalegulmelek kanbar için okumaları gereken tefriciyeleri okumadıkları için listeden çıkarılmıştır...
kanbarın tefriciyesi tamamlanınca düzenli bişekilde 3 günde bi arkadaşın tefriciyelerini okumaya başlıycaz...
müge arkadaşımızın tefrciyelerini başlıycaz ama öncelikle kanbarın dua karışıklığı çözülsün...
1 gün daha bekleyelim belki aramıza katılanlar olur yarın akşam listenin son haline göre tefriciyeleri dağıtırım ve müge için başlarız...

bahar canım benide duaya yazarmısın

X