Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

SELAM KIZLAR ,
kusura bakmayın akşam erken gelemedim . yeni arkadaşları da listemize ekledim ve sayılar biraz daha azaldı . Arkadaşlar cabucak okuyup bitirirsek hemen listedeki diğer arkadaş için başlar bitiririz .

ben bu akşam biraz rahatsızlandım öyle çok korktum ki bebeğime bir şey olacak diye :KK43:(( yattığım yerden kendime bol bol dua ettim . Rabbim emanetlerini korusun inşl . Bizlerinde niyet edip ettiği duaları kabul buyursun

Allah korusun bebeğini canım, Allah bi daha böyle korkular yaşatmasın, zor bulunan kıymetli bebekler onlar.

günaydın...
kanbar için okumam gereken 266 taneyi okudum bitirdim Allah kabul etsin, listeye işaretlersin aselcim, birde sen listeyi revize etmeden önce kişi başı 380 düşerken kanbar 380 okudum yazmış ama son haliyle 266 okumuş gibi gözükmüş sayı fazla olur bu durumda onada bi ayar çekersin artık canım

Allah razı olsun , Allah kabul etsin inşl maşalllah hızlı okudunuz :KK70: benim ezberimde olmadığı için biraz yavaş gidiyorum :KK43: ama bende ezberlerim okuya okuya inşl .

Amin canim insallah gule gule saglikli bi sekilde rabbim kucagina teslim eder bebegini sende dikkat et doktorlara sorsak hicbir alakasai yok ama benim etrafimda basariya ulasanlar fazla hareket etmeyen insanlar oldu heleki ilk aylar az sikcaz disimizi:)darisi bizim basimiza insallah...

evet tatlım dikkat etmemiz gerek kendimize ama bebeklerimiz gelsin de biz yatalım canım önemli değil :KK70:

Allah korusun bebeğini canım, Allah bi daha böyle korkular yaşatmasın, zor bulunan kıymetli bebekler onlar.

aynen tatlım ya . tam regl tarihim bu günler zorluyor sanırım . onun ağrısı oluyor . yattım eve gidince ama sabah iş vardı mecburen işe geldim :KK43:
Rabbime emanet

1-bur_mus * 266 adet salavatı tefriciyye
2-muge * 266 adet salavatı tefriciyye
3-kanbar * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
4-fıyonk_makarna * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
5-asel_k * 266 adet salavatı tefriciyye
6-basak2569 * 266 adet salavatı tefriciyye
7-blowhoe25 *266 adet salavatı tefriciyye
8-lalegulmelek * 266 adet salavatı tefriciyye
9-ruveyda12 *266 adet salavatı tefriciyye
10-su1838 * 266 adet salavatı tefriciyye
11-bahar85 * 266 adet salavatı tefriciyye

toplam okunması gereken sayı = 3044
daha önce okunan sayı = 1400
canlarım listemiz yukarıdaki gibidir .

Daha çoğalacağız inşllllllllllllllllllllllllll

rabbim dualarımızı kabul buyursun inşlllllllllllllllllllllllllllllllllll.

Bu listede kanbar arkadaşımızın kalanlarını okuyalım sonra en baştan katılım sırasına göre başa alalım fıstıklar olur mu .
Kanbar'ın test tarihi cumartesi , bence biz bunu bitirip o güne kadar diğer arkadaşımız için bile okuruz .
Bu duayı okurken ister istemez ezberleyeceğiz boş kaldığımız her vakit okuyalım . Hem içimiz ferahlar rahatlarız , rabbim kabul etsin niyetlerimizi , dileklerimizi , inşllllllllllllllllllllll

kanbar - kanat öztürk
eşi - metin erdem öztürk
hayırlı bir evlat sabihi olmak niyeti ile .

haydi bakalım kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu akşama bitirelim derim ben :KK70: ya keç kezden sonra ezberlerim sizce . ezberlesem varya o kadar çok okurum ki :KK43:

haydi bakalım kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu akşama bitirelim derim ben :KK70: ya keç kezden sonra ezberlerim sizce . ezberlesem varya o kadar çok okurum ki :KK43:

Aselcim ben ezbere okuyorum zaten..
yalnız ben tam 380 tane okudum,bitirdim canım benim..

dualarınız kabul olsun kızlar aselcim benide bir sonraki listeye yazarmısın.bu arada geçmiş olsun rahatsızlanmışsın rabbim senide bebeğinide korusun ve hepinizinkini

Aselcim ben ezbere okuyorum zaten..
yalnız ben tam 380 tane okudum,bitirdim canım benim..

Allah kabul etsin inşllllllllllllllllllllllllllllll.

canım ben daha başındayım sanırım :KK70: 70 tane okudum bende ama bugün bitirmeye çalışacağım . ayrıca ezberleyemedim halen :KK70: neden bilmiyorum ama aklımda kalmıyor bir türlü sorun var sanırım bende :KK70:

dualarınız kabul olsun kızlar aselcim benide bir sonraki listeye yazarmısın.bu arada geçmiş olsun rahatsızlanmışsın rabbim senide bebeğinide korusun ve hepinizinkini

Allah razı olsun canım hemen listeye ekliyorum seni ama sana dua vermiyorum listedeki yerin belli olsun :KK70:

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşlllllllllllllllllll

3-kanbar * 266 adet salavatı tefriciyye-okuduEn Büyük KK
4-fıyonk_makarna * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu En Büyük KK
12- perlanore* haftaya başlayacak

Bu listede kanbar arkadaşımızın kalanlarını okuyalım sonra en baştan katılım sırasına göre başa alalım fıstıklar olur mu .
Kanbar'ın test tarihi cumartesi , bence biz bunu bitirip o güne kadar diğer arkadaşımız için bile okuruz .
Bu duayı okurken ister istemez ezberleyeceğiz boş kaldığımız her vakit okuyalım . Hem içimiz ferahlar rahatlarız , rabbim kabul etsin niyetlerimizi , dileklerimizi , inşllllllllllllllllllllll

kanbar - kanat öztürk
eşi - metin erdem öztürk

canım benide ekleyebilirsinn
daha önce bizim topiktede okumuştum ezbere biliyorumm yaniiiii
hemencecik okurumm allahın izniylee
allah razı olsun cnmmmmmmm :26:

canım benide ekleyebilirsinn
daha önce bizim topiktede okumuştum ezbere biliyorumm yaniiiii
hemencecik okurumm allahın izniylee
allah razı olsun cnmmmmmmm :26:

nasıl yapalım bilemedim bu akşam bitsin istiyorum aslında ben :KK43: listeyi güncelleyeyim mi sence . seni de ekleyerek .

Kaç tane eksik var cnm ben tam bakamadımm ama sen bilirsin cnmm ben herşekilde uyarımm:KK34:

canım dağıttık listedeki arkadşalara ama okumaya başladımı herkes bilmiyorum . bitirenlerde var bende 70 tane okudum bugün devam ediyorum vakit buldukça okumaya .
şu anda bitirenlerin ve benim okuduklarım dışında 2442 eksik var . sen okuyabildiğin kadar oku bugün tatlım akşam ben listeyi senin okuduklarını düşerek yeniden güncellerim kişi başına düşen sayıyı azaltırım ne dersin ?

canım dağıttık listedeki arkadşalara ama okumaya başladımı herkes bilmiyorum . bitirenlerde var bende 70 tane okudum bugün devam ediyorum vakit buldukça okumaya .
şu anda bitirenlerin ve benim okuduklarım dışında 2442 eksik var . sen okuyabildiğin kadar oku bugün tatlım akşam ben listeyi senin okuduklarını düşerek yeniden güncellerim kişi başına düşen sayıyı azaltırım ne dersin ?

Anladımm cnmmm...tamam tatlım ben o zamana okuyayım akşama kadar akşam sana ne kadar okuduğumu yazarımmm..
olurr cnmm azalt tabiii..

SELAM KIZLAR ,
kusura bakmayın akşam erken gelemedim . yeni arkadaşları da listemize ekledim ve sayılar biraz daha azaldı . Arkadaşlar cabucak okuyup bitirirsek hemen listedeki diğer arkadaş için başlar bitiririz .

ben bu akşam biraz rahatsızlandım öyle çok korktum ki bebeğime bir şey olacak diye :KK43:(( yattığım yerden kendime bol bol dua ettim . Rabbim emanetlerini korusun inşl . Bizlerinde niyet edip ettiği duaları kabul buyursun

canım ya Rabbim korusun sizi inşlhh bi sorun yoktur. bol bol dinlen dualarımdasın şimdi iyimisin merak ettim seni?

[QUOTE=aSeL_k;

canım ben bitirdim tefriciyemi. kanat ve eşi adına birzdan da duasını yapıcam beni silebilirsin listeden. ezbere bildiğim için şükür kolaylıkla bitirdim.Rabbim kabul etsin

3-kanbar * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
4-fıyonk_makarna * 266 adet salavatı tefriciyye

kanbar - kanat öztürk
eşi - metin erdem öztürk
canım bende okdum 266 tane bıtırdım duasında namazdan sonra yapacamm rabbım kanat ve eşine hayırlı evlatlar nasıp etsınnnnnnnn

bende temmuz topiğindeydim kimyasal gebelikle son buldu pazartesi dondurulmuşlar transfer edildi ayın 14 test günüm.bende aranıza katılmak istiyorum bu dua<nın
iyi olduğunu duymuştum benide ekleyin şimdiden allah razı olsun..

X