Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

1-BUR_MUS
2-MUGE
3-KANBAR
4-FIYONK_MAKARNA
5-ASEL_K

Canlarım listemiz yukarıdaki gibidir .

Daha çoğalacağız inşllllllllllllllllllllllllll

Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşlllllllllllllllllllllllllllllllllll.

canım benide eklermisin listeye bende okumak istiyorum.Allahım inşlhh kabul etsinn

merhaba asel onca yıl aradan sonra senin yüzünü güldüren merkezin adını yazabilirmisin? ben ilk tüpümü devllette denedim negatif oldu? 2. denememi özel bir merde düşünüyorum ve merkez araştırıyorum. istanbul anadolu yakasındayım. bilgi verirsen memnun olurum.

Merhabalar Arkadaşlar ;
Çoğumuz bu yolda bir hayli yıprandık . ve yer gök dua üzerine biliyoruz ki . Rabbimizden başka sığınacak hiç kimsemiz yok .
ben 12 yıl sonra mucizeme kavuştum ve bu yolda emek veren diğer arkadaşlarım için bir şeyler yapmak istiyorum .
Herkes az çok , biraz zaman ayırarak okuyama başlar ve dema ederse inanıyorum ki faydasını göreceğiz .
Burada birbirimize destek olalım dualarımız ile Rabbimize hep birlikte el açalım ondan hayırlı evlatlar isteyelim . Hazinesi bol yaradan biliyorum ki el açıp yalvaran bizleri geri çevirmeyecek .

burada sıra ile çabuk bitecek şekilde her kes okuyabildiği kadar ve çevresine dağıtabildiği kadar dua alırsa çabucak bitiririz . Her dilden dökülen ayrı bir duadır . Ve Allah katında kimin duası kabul buyrulur bilinmez .

Bu duanın her derde deva olduğunu biliyoruz . şimdi gelin hep birlikte sıra ile birbirimize okuyalım arkadaşlar . bir liste yapalım ne kadar çok olursak o kadar çabuk biter .

listenin sonunda okunacak kişinin adına ne muradına niyet ederek okuyup hediye edelim .

Duanın tamamı ve şifası aşağıdadır .

Kim bu duayı 4444 defa okursa bütün sıkıntılarından kurtulur ve dertlerine deva hastalıklarına şifa borçlarına eda bulur ama ne bir eksik ne bir fazla tam 4444 defa okunması şart) Salavatı şerifeye başlamadan önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa "Estağfirullah el azim ve etubü ileyh" diye istiğfar getirin ve ne için okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. Mesela Borcumdan, fakirlikten, şu muradımı erdir gibi...

Bismillahirrahmânirrahîm

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina muhammedinillezi tenhallü bihil ukadü ve tenfericü bihil kürabü ve tukda bihil havaicü ve tünalü bihir regaibü ve husnül hevatimi ve yüsteskal gamamü bi vechihil kerimi ve ala alihi ve sahbihi fi külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lumin lek...

AMİNNNN...
çok iyi niyetlisin çok güzel bir şy kendi dilekleri olup başkalarına yardım etmek gerçekten bu duayı her okuduğumda mutlaka CENABI ALLAH yardım etti çok güzel bir dua ve faziletleri çok

bugün bile okudum günde 100 defa okumak çok faydalı ben birde HZ İBRAHİM PEYGAMBERİN DUASINI OKUYORUM çok faidesini gördüm ve günde elimden geldiği kadar YA HAYYU YA KAYYUM DİYORUM HAYY VE KAYYUM OLAN ALLAHIM RAHMET VE MERHAMETİNLE SENDEN YARDIM İSTİYORUM DİYE DUA EDİYORUM ÇOK HUZURLUYUM BU ARALAR DUA EDİNCE

canım benide eklermisin listeye bende okumak istiyorum.allahım inşlhh kabul etsinn

aselim 6 kişi var...
Sanırım 8 eylül 2012/cumartesi en yakın test tarihi benim..
Benim eksik kalan 4444-1400:3044 adet
paylaşım yapıp hemen bugün başlayalım mı?
Ben ezbere biliyorum zaten okuyabilirim canım arkadaşım...
Işte,serviste,evde...

merhaba asel onca yıl aradan sonra senin yüzünü güldüren merkezin adını yazabilirmisin? Ben ilk tüpümü devllette denedim negatif oldu? 2. Denememi özel bir merde düşünüyorum ve merkez araştırıyorum. Istanbul anadolu yakasındayım. Bilgi verirsen memnun olurum.

canım en iyi 2 merkez var...
Bahçeci umut tüp bebek merkezi..
Memorial ataşehir..
Ben umutu tavsiye ederim canım...

Bende tup bebek tedavisine gecen ay basladim gecen cumartesi yumurta toplandi fakat sadece 2 yumurta vardi ve onlarda dollenmediler onumuzdeki ay tekrar baslicam...Benide dualarinizda eksik etmezsiniz umarim...Benide eklerseniz sevinirim

canım eklemezmiyim Allah razı olsunnnnnnnnnnnnnnnnn :) inşl bugünleri hep birlikte aşacağız . ben duaların gücüne çok inanıyorum ve sizlerinde en kısa zamanda yavrularınıza kavuşacağınızı biliyorum . Rabbim öyle büyük onun öyle geniş bir hazinesi var ki inanıyorum ki bizleri duyacak ve elimizi boş çevirmeyecek yeterki biz gönülden isteyelim .
seni yazdım :KK70:

benim ilk gittiği doktor kist var dedi doğum kont kullandırdı sonra geçmiş kistin dedi düzensizlik hala devam etti 2. dr tıpa gittim son dr yani sana dedikleri gibi senin bir sorunun yok dedi yumurtan çatlamış ben gördüm dedi. sonra serephone kullandım ilk 2 doz aldım işe yaramadı 3 doz aldım hala yumurtam büyümedi. çatlatma iğnesine bile gelemedim yani. hiç tedavisiz çatlayann yumurta diye gördüğü neydi acaba çok merak ediyorum. sonuç alamayınca da farklı bir yapın var anlamadım deyince fıttırdım. şimdi araştırdım iyi diyorlar gideceğim tüp bebek merkezine ve doktora. umarım iyi olur :))

canım şimdi nerede deniyorsun paylaşabilir misin acaba .

canım yeni topik hayırlı olsun.Allah razı olsun ne güzel düşünmen inşlhh Mevlam bizlerede nasip eder o güzel duyguyu bende inanıyorum dualrın gücüne inanarak yapıldıktan sonra olmayacak diye bişey yok..
canımmmmmmmmmm teşekkür ederim . Sizler benimle oldukça ben sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum :KK70:
senide yazıyorum hemen :KK70:
inşl en kısa zamanda hepimize okunur cabucak dileklerimiz gerçekleşir . ki ben bu duanın büyük bir fazileti olduğuna inanıyorum :)

canım benide eklermisin listeye bende okumak istiyorum.Allahım inşlhh kabul etsinn

merhaba asel onca yıl aradan sonra senin yüzünü güldüren merkezin adını yazabilirmisin? ben ilk tüpümü devllette denedim negatif oldu? 2. denememi özel bir merde düşünüyorum ve merkez araştırıyorum. istanbul anadolu yakasındayım. bilgi verirsen memnun olurum.

Canım öncelikle çok üzüldüm negatif için . bu süreç çok zor bir süreç ama dediğim gibi doğru merkezi bulmak doğru ve tabik Rabbim ol derse olacak .
ben ilk denememi ivi tüp bebekte yapmıştım ikincisi için yeditepe ünviversite hastanesine gittim . Cem Fıçıcıolu gerçekten bu alanda iyi bir doktor . kesinlikle tavsiye ederim .
Memorial biliyorum iyi bir yer . umut tüp bebek iyi bir yer , kanat arkadaşımızın dediği gibi bahçeci de iyi bir merkez kesinlikle .
buraları araştırıp seni yormayacak gelişi gidişi kolay ön görüşmeden sonra hangisi sana daha yakın ise oraya gitmen en doğrusu bence .

çok iyi niyetlisin çok güzel bir şy kendi dilekleri olup başkalarına yardım etmek gerçekten bu duayı her okuduğumda mutlaka CENABI ALLAH yardım etti çok güzel bir dua ve faziletleri çok

Canım elimden geldiği kadar yapmaya çalışırım . bizler birbirimize destek olacağız tatlım . bizi bizden daha iyi anlayan kims yok :KK43:
seni de ekliyorum listeye olur mu :)

aselim 6 kişi var...
Sanırım 8 eylül 2012/cumartesi en yakın test tarihi benim..
Benim eksik kalan 4444-1400:3044 adet
paylaşım yapıp hemen bugün başlayalım mı?
Ben ezbere biliyorum zaten okuyabilirim canım arkadaşım...
Işte,serviste,evde...

canım hemen listeyi güncelleyip senin kalanı kişi başına paylaştırıyorum . bize yeni katılanlar olur ise aramızda paylaşım yaparız olur mu :)

canım hemen listeyi güncelleyip senin kalanı kişi başına paylaştırıyorum . bize yeni katılanlar olur ise aramızda paylaşım yaparız olur mu :)

Olmaz mı canım arkadaşım,Allah razı olsun,senden de okuyanlardan da...
Sırasıyla herzaman okuruz arkadaşlara..
Ben zaten ezbere biliyorum...

1-BUR_MUS * 175 adet salavatı tefriciyye
2-MUGE * 175 adet salavatı tefriciyye
3-KANBAR * 175 adet salavatı tefriciyye
4-FIYONK_MAKARNA * 175 adet salavatı tefriciyye
5-ASEL_K *175 adet salavatı tefriciyye
6-BASAK2569 * 175 adet salavatı tefriciyye
7-BLOWHOE25 *175 adet salavatı tefriciyye
8-LALEGULMELEK * 175 adet salavatı tefriciyye

BU LİSTEDE KANBAR ARKADAŞIMIZIN KALANLARINI OKUYALIM SONRA EN BAŞTAN KATILIM SIRASINA GÖRE BAŞA ALALIM FISTIKLAR OLUR MU .
KANBAR'IN TEST TARİHİ CUMARTESİ , BENCE BİZ BUNU BİTİRİP O GÜNE KADAR DİĞER ARKADAŞIMIZ İÇİN BİLE OKURUZ .
BU DUAYI OKURKEN İSTER İSTEMEZ EZBERLEYECEĞİZ BOŞ KALDIĞIMIZ HER VAKİT OKUYALIM . HEM İÇİMİZ FERAHLAR RAHATLARIZ , RABBİM KABUL ETSİN NİYETLERİMİZİ , DİLEKLERİMİZİ , İNŞLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

KANBAR - KANAT ÖZTÜRK
EŞİ - METİN ERDEM ÖZTÜRK
HAYIRLI BİR EVLAT SABİHİ OLMAK NİYETİ İLE .

Son düzenleme:

BU LİSTEDE KANBAR ARKADAŞIMIZIN KALANLARINI OKUYALIM SONRA EN BAŞTAN KATILIM SIRASINA GÖRE BAŞA ALALIM FISTIKLAR OLUR MU .
KANBAR'IN TEST TARİHİ CUMARTESİ , BENCE BİZ BUNU BİTİRİP O GÜNE KADAR DİĞER ARKADAŞIMIZ İÇİN BİLE OKURUZ .
BU DUAYI OKURKEN İSTER İSTEMEZ EZBERLEYECEĞİZ BOŞ KALDIĞIMIZ HER VAKİT OKUYALIM . HEM İÇİMİZ FERAHLAR RAHATLARIZ , RABBİM KABUL ETSİN NİYETLERİMİZİ , DİLEKLERİMİZİ , İNŞLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

KANBAR - KANAT ÖZTÜRK
EŞİ - METİN ERDEM ÖZTÜRK

canımcım bana okunan sayı 1400 zaten..
kalansa 3044 adet bitanem...

hayır tatlım o 9 sene içinde çok fazla doktora gittim . hepsi de senin bir durumun yok ilaçla çözeriz hamile kalırsın dediler .
bilseydim ki o zaman tüp bebekten başka çarem yok hiç o yıllarımı heba etmezdim .
neden biliyor musun ben hep normal kadın doğum doktorları ile oyalandım ama işkm tedavimde evet doktorumu ver merkezi seçemedim canım ilk tedavim ile ikinci tedavim arasında çok fark var . tüp bebeği her merkez gerçekten iyi yapamıyor . tabi kısmet işi bunlar ama merkez seçerken çok dikkatli olmak gerekir . kimi yerler artık ticari olarak bakıyor bu olaya

çok doğru söylüyorsun.artık ticarete döktüler olayı.peki canım sen nerde tedavi gördün bende tüp bebek için araştırıyorum.bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.:18:

KANBAR - KANAT ÖZTÜRK
EŞİ - METİN ERDEM ÖZTÜRK

canım kalan 3044 adet /8 kişi olduğundan kişi başı 381 adet düşüyor bitanem...

canımcım bana okunan sayı 1400 zaten..
kalansa 3044 adet bitanem...

CANIM özür dilerim ben yanlış anlamışım :KK70:
hemen düzentiyorum :KK70:

çok doğru söylüyorsun.artık ticarete döktüler olayı.peki canım sen nerde tedavi gördün bende tüp bebek için araştırıyorum.bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.:18:

aynen canım aynen. ben 2. tedavimi yeditepe üniversitesinde Cem fıçıcıoğlu ile yaptım bak sana hastanenin sitesinde doktorun biyografisini göndereyim gerçekten de uzman bir doktor .

canım kalan 3044 adet /8 kişi olduğundan kişi başı 381 adet düşüyor bitanem...

düzenliyorum :KK70:

1-BUR_MUS * 380 adet salavatı tefriciyye
2-MUGE * 380 adet salavatı tefriciyye
3-KANBAR * 380 adet salavatı tefriciyye
4-FIYONK_MAKARNA * 380 adet salavatı tefriciyye
5-ASEL_K * 384 adet salavatı tefriciyye
6-BASAK2569 * 380 adet salavatı tefriciyye
7-BLOWHOE25 *380 adet salavatı tefriciyye
8-LALEGULMELEK * 380 adet salavatı tefriciyye

KANBAR - KANAT ÖZTÜRK
EŞİ - METİN ERDEM ÖZTÜRK

1-BUR_MUS * 380 adet salavatı tefriciyye
2-MUGE * 380 adet salavatı tefriciyye
3-KANBAR * 380 adet salavatı tefriciyye
4-FIYONK_MAKARNA * 380 adet salavatı tefriciyye
5-ASEL_K * 384 adet salavatı tefriciyye
6-BASAK2569 * 380 adet salavatı tefriciyye
7-BLOWHOE25 *380 adet salavatı tefriciyye
8-LALEGULMELEK * 380 adet salavatı tefriciyye

KANBAR - KANAT ÖZTÜRK
EŞİ - METİN ERDEM ÖZTÜRK

Allah razı olsun senden de,okuyanlardan da....
Allah kabul etsin dualarımızı inşallah..

kanbarcım bu dua da ne eksik ne fazla olacakmış . küsüratlı çıkıyordu kalanlar . 381 olunca da herkes yarım fazla okumuş oluyordu onun için küsüratını kendime yazdım tatlım :KK70:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bir an önce başlayıp bitirelim yeni arkadaşımıza geçelm . evde, yolda , işte bütün boş zamanlarımızda okuyabiliriz canlar .

KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR . BU DUANIN FAZİLETİ ÇOK BÜYÜK . HEP BİRLİKTE OKUYALIM .

canım çok sağol bide masraflar ne kadar tutuyor.mali durumda çok önemli tabi.

kesinlikle canım . hastanenin fix fiyatı var tatlım . uygulama 3850 TL . bunu transfer günü ödüyorsun . kredi kartına 10 taksit imkanı var .
artı ilaçlar bu kişiye göre değişiyor . benim ilaçlarım 1.100 tl tutmuştu belki senin daha az ya da daha fazla tutar bu senin bünyene bağlı ama dediğim gibi Cem bey gerçekten işinde iyi bir uzman .

Prof. Dr. N. Cem Fıçıcıoğlu (Anabilim Dalı Başkanı)

Adı Soyadı

:

N. Cem Fıçıcıoğlu (Anabilim Dalı Başkanı)

Akademik Ünvanı

:

Prof. Dr.

Uzmanlık Alanı

:

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yan Dal Uzmanlık Alanı

:

Üreme Endokrinolojisi – İnfertilite - Tüp Bebek, Perinatoloji

Mezun Olduğu Fakülte ve Yılı

:

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, 1984 - İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, 2010-2012

Doğum Yeri ve Yılı

:

Ankara, 1961

Uzmanlık Yılı ve Yeri

:

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim - Araştırma Hastanesi- 1990

Yandal Uzmanlık Yeri ve Yılı

:

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 1998 (Üreme Endokrinolojisi - İnfertilite - Tüp Bebek)
Perinatoloji

Doktora/Doçentlik Yeri ve Yılı

:

Doktora Yeri ve Yılı

:

Marmara Üniversitesi Histoloji-Embryoloji AD-1995

Doçentlik Yeri ve Yılı

:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi-1996

Profesörlük Yeri ve Yılı

:

İstanbul Yeditepe Üniversitesi - 2005

Yabancı Diller

:

İngilizce, Almanca

Mesleki Ödüller

:

Mesleki Yayınlar

:

Yabancı Yayın Sayısı

:

65

Türkçe Yayın Sayısı

:

84

Uluslararasi Bildiri Sayısı

:

35

Ulusal Bildiri Sayısı

:

61

Kitap

:

Kitap Bölümü

:

Kariyer Özeti

:

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim - Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Başasistanı, 1990-1998

Sheffield Üniversitesi, Shefield, İngiltere, Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanı Endoskopik cerrahi eğitimi,1999

Gent Üniversitesi, Gent, Belçika, Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanı Tüp bebek merkezi,2000

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tüp bebek merkezi 1997-1998

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim - Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinik şefi 1998-2005 ve Tüp bebek merkezi Kuruculuğu 2000

Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ad ve Tüp bebek merkezi Kuruculuğu 2005

Boston IVF, Boston, USA 2009

“İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Eğitimi 2010 / …”

Sertifika ve Belgeler

:

Dernek Kulüp Üyelikleri

:

TTB

Türk Jinekoloji derneği

TSRM

Türk Eloktron Mik.Der.

Doç.Dr.Fahri Atabey Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Sekreter
ASRM