Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

Ay bende utanarak söylüyorum ama yeni baslayabildim en kisa zamanda bitiririm Allahimin izniyle hakkını helal et nolur zeynepcim egitiminizde hayirli olsun en kisa zamanda konuşacak insallahhhh:KK16:

Hayırlı akşamlar kızlar yoğun bir hafta geçirdim misafirlerim gitti.nasıl bir strese girdiysem hayatımda ilk defa adetim bir hafta geçtiği halde gelmedi ama ben resmen şiştim:KK19::KK19:..... tefriciyelerimizi okumaya başladım gamzecimm..inşaallah bitirebilrim hemencecik....birkaç gün geciktim hakkını helal et bitanem:KK17::KK17::KK71:

Allah hepinizden razı olsun geçite olsa okumanız yeter.kızım için dua ediyorsunuz daha ne olsun.allah hepimizin yardımcısı olsun

Ay bende utanarak söylüyorum ama yeni baslayabildim en kisa zamanda bitiririm Allahimin izniyle hakkını helal et nolur zeynepcim egitiminizde hayirli olsun en kisa zamanda konuşacak insallahhhh:KK16:

Olsun canım okuyor olmanız dua ediyor olmanız yeter.allah razı olsun hepinizden.

canım bende ev tasıdım baska ile,daha yeni bitti ev tasıyıp düzenlemek.bende yarın okuyacagım insallah 2 güne bitiririm insallah kusuruma bakma:KK17::KK17::KK17:

GAMZEYNEP İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 29 KASIM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

KIZININ KONUŞMASI İÇİN

İKRAMAYA----------------------------------------------741=
ESMA---------------------------------------------------739=OKUDU
ASBELOVE-----------------------------------------------741=
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------741=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -741=
GAMZEYNEP----------------------------------------------741=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
:KK20::KK20::KK20:

Tefriciyelwri bende bitirdim esmacim.Allah okuyan arkadaslardan razi olsun.by arafa ozel egotime basladik. Maleseff cok uzgunum:KK43:nolur dualarinizi eksik etmwyin

Canlarim bende bitirdim Rabbim kabul etsin inşallah bütün hafta hastanelerde olduğumuz için haber veremedim hakkınızı helal edin...

tefriciyeleri bitirdim Rabbim kabul etsinn uğrayamadım topiğe kusuruma bakmayın adet oldum sonunda bayaa bir gecikmeli olarak pazartesi tekrar rapor için başlıcam koşuşturmaya bu sefer zeynep kamile gidecem inşallah ..
bu arada kızlar biz başka bir sıkıntıyla uğraşıyoruz eşim rahatsızdı bayaa zamandır sol kolunda uyuşmalar oluyordu..
.burda bir norologdan randevu almıştıı..ilk muayene de Parkinson başlangıcı teşhiisi koymuş:KK43::KK43::KK43:... şoktayız ben ihtimal vermek istemiyorumm :KK50::KK50:yarın gece yarısı Beyin MR ı Çekinecek hastanede..sonucuna göre de tedaviye başlayacağız.inşaalah beyinde birşey yoktur ....Duanızı esirgemeyin nolur kendi tedavimi askıya almayı bile düşündümm reglim falan gecikti stresten ...yarın inşaallah iyi şeyler söyler doktorlar...:KK16::KK16:
gamzenin tefriciyeleri bitince biizm sonucmuz çıkana kadar bekleyelim olur muu benim listemi eşim için yaparız belki de...inşaallah gerek kalmaz :18::18::18:

Son düzenleme:
tefriciyeleri bitirdim Rabbim kabul etsinn uğrayamadım topiğe kusuruma bakmayın adet oldum sonunda bayaa bir gecikmeli olarak pazartesi tekrar rapor için başlıcam koşuşturmaya bu sefer zeynep kamile gidecem inşallah ..
bu arada kızlar biz başka bir sıkıntıyla uğraşıyoruz eşim rahatsızdı bayaa zamandır sol kolunda uyuşmalar oluyordu..
.burda bir norologdan randevu almıştıı..ilk muayene de Parkinson başlangıcı teşhiisi koymuş:KK43::KK43::KK43:... şoktayız ben ihtimal vermek istemiyorumm :KK50::KK50:yarın gece yarısı Beyin MR ı Çekinecek hastanede..sonucuna göre de tedaviye başlayacağız.inşaalah beyinde birşey yoktur ....Duanızı esirgemeyin nolur kendi tedavimi askıya almayı bile düşündümm reglim falan gecikti stresten ...yarın inşaallah iyi şeyler söyler doktorlar...:KK16::KK16:
gamzenin tefriciyeleri bitince biizm sonucmuz çıkana kadar bekleyelim olur muu benim listemi eşim için yaparız belki de...inşaallah gerek kalmaz :18::18::18:
Çok geçmiş olsun canimm inşallah güzel haberler verirsin bize dualarımiz seninle hiçbişey çıkmayacak Allahımin izniyle
Asbe canım nasılsın? Sen de durumlar ne? Bebislerin nasillar? Bi okuduğumda sıkıntılar vardı?
Canim evde dinleniyoruz artik sikintilarimiz devam ediyor oglusumuz savaşıyor herşeye rağmen büyümeye çalışıyor şimdi bi de preeklampsi riski çıktı onun için dikkat etmeye çalışıyoruz falan filan dua edip bekliyoruz Rabbimin katında mucizesi çok inşallah siz nasilsiniz hersey yolundadir insallahhh:KK16::KK16:

Çok geçmiş olsun canimm inşallah güzel haberler verirsin bize dualarımiz seninle hiçbişey çıkmayacak Allahımin izniyle

Canim evde dinleniyoruz artik sikintilarimiz devam ediyor oglusumuz savaşıyor herşeye rağmen büyümeye çalışıyor şimdi bi de preeklampsi riski çıktı onun için dikkat etmeye çalışıyoruz falan filan dua edip bekliyoruz Rabbimin katında mucizesi çok inşallah siz nasilsiniz hersey yolundadir insallahhh:KK16::KK16:

aman dinlen canım yaaa oğluşunda büyür ve sağlıkla doğar inşallah preeklampsi de tansiyonla alakalımı?ee çalışamıyosun o zaman demi raporlumusun?
bizde iyiyiz canım bende geçen hafta işe başladım bakalım gidip geliyorum kar yağmasa iyiydi ya kar yağınca sokağa çıkmaya korkuyorum valla bizimde bu perşembe ikili testimiz var Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip eder inşalalh:KK16:

aman dinlen canım yaaa oğluşunda büyür ve sağlıkla doğar inşallah preeklampsi de tansiyonla alakalımı?ee çalışamıyosun o zaman demi raporlumusun?
bizde iyiyiz canım bende geçen hafta işe başladım bakalım gidip geliyorum kar yağmasa iyiydi ya kar yağınca sokağa çıkmaya korkuyorum valla bizimde bu perşembe ikili testimiz var Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip eder inşalalh:KK16:
Yatacagim artık napalım canım yeter ki hersey normal ilerlesin raporluyum canım hu haftadan itibaren çok şükür patron müsaade etti sende sıkıştırma yerde rapor al canım aman dikkat et nolur nolmaz havalar çok kötü çünkü preeklampsi de vücutta protein kaçağı oluyormuş tansiyon yukseliyormus canım bakalım şimdilik fena seyretmiyor inşallah böyle devam eder :KK34:
hiç endişe etme hepsi güzel olacak ikili den de iyi sonuçlarla Döneceksin ense kalinliklari ölçüldü mu canım Rabbim sağlıkla hayırla kucağımiza almayi da nasip edecek:KK16::KK16:

Yatacagim artık napalım canım yeter ki hersey normal ilerlesin raporluyum canım hu haftadan itibaren çok şükür patron müsaade etti sende sıkıştırma yerde rapor al canım aman dikkat et nolur nolmaz havalar çok kötü çünkü preeklampsi de vücutta protein kaçağı oluyormuş tansiyon yukseliyormus canım bakalım şimdilik fena seyretmiyor inşallah böyle devam eder :KK34:
hiç endişe etme hepsi güzel olacak ikili den de iyi sonuçlarla Döneceksin ense kalinliklari ölçüldü mu canım Rabbim sağlıkla hayırla kucağımiza almayi da nasip edecek:KK16::KK16:

canım ense kalınlığı geçen hafta ölçüldü arıntılıya girdim herşey yolundaydı bakalım bu haftayı da atlatalım Allah'ın izniyle..
canım ben öyle sürekli rapor alamam bu zamana kadar bile iyi idare ettiler sanmıyorum Allah yardım eder inşallah canım da iş yerine gelir giderim :) aa bide geçen hafta ayrıntılı da bebişlerin tekine %90 kız dedi ama diğerini göremedi zıplayıp duruyodu :)

merhaba arkadaslar bende 5 yildir evliyim bebegimiz olmuyo bende bu zincire katılmak istiyorum ..ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim...

canımm çok geçmiş olsunn İNŞALLAH bişey çıkmazzz RABBİM şafi ismiyle şifa versin eşine
bi dertle uğraşırken başka bir dert çıkıyor çok zor bi durum sıkıntı stres hastalıklara devetiye çıkarıyor:KK50:
bende senin reglin bitene kadar beklemeyi düşünüyorum ozaman başlarız tefriciyeye

merhaba arkadaslar bende 5 yildir evliyim bebegimiz olmuyo bende bu zincire katılmak istiyorum ..ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim...
merhaba canım aramıza hoşgeldin :KK16:
doktora gittinizmi eşin ve sen sebep neymiş 5 yıl uzun bir süre kendiliğindn olmadıysa muhakkak önemli bi sebebi vardır
biz burda birbirimize dua okuyoruz son listeyi yayınlayacağım eğer okumalarımız devam ederse senide listeye eklerimm

KIZININ KONUŞMASI İÇİN

İKRAMAYA----------------------------------------------741=OKUDU
ASBELOVE-----------------------------------------------741=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -741=OKUDU
GAMZEYNEP----------------------------------------------741=OKUDU

Hz. Peygamberimiz Muhammed (sav)’in yüzü suyu hürmetine, okuduğumuz salatı şerifelerin yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin yüzü suyu hürmetine, veli kullarının yüzü suyu hürmetine, ismi azamın, esma’ül hüsna’nın yüzü suyu hürmetine, Kuran-ı Kerim’in hürmetine, nihayetsiz sonsuz gücün kudretin yüzü suyu hürmetine, bize duyduğun merhametin yüzü suyu hürmetine yüce rabbim gönlümüzdeki bütün duaları, niyetleri kabul etsin inşallah… AMİN…

merhaba canım aramıza hoşgeldin :KK16:
doktora gittinizmi eşin ve sen sebep neymiş 5 yıl uzun bir süre kendiliğindn olmadıysa muhakkak önemli bi sebebi vardır
biz burda birbirimize dua okuyoruz son listeyi yayınlayacağım eğer okumalarımız devam ederse senide listeye eklerimm

doktra gittik canim benim sonuclar temiz cikti esime varikosel dedi doktor ama suan hala doktorlardayiz kesin degil benide eklerseniz sevinirim ne okumam gerekiyo soylersen ve nekadar sevinirim ..

canımm çok geçmiş olsunn İNŞALLAH bişey çıkmazzz RABBİM şafi ismiyle şifa versin eşine
bi dertle uğraşırken başka bir dert çıkıyor çok zor bi durum sıkıntı stres hastalıklara devetiye çıkarıyor:KK50:
bende senin reglin bitene kadar beklemeyi düşünüyorum ozaman başlarız tefriciyeye
Sağol canım Allah razı olsunn... Rabbim bazen de sağlığımızla sınıyor böyle işte..inşallah tertemiz çıkar bu gece ki MR sonucumuz:KK16:

KIZININ KONUŞMASI İÇİN

İKRAMAYA----------------------------------------------741=OKUDU
ASBELOVE-----------------------------------------------741=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -741=OKUDU
GAMZEYNEP----------------------------------------------741=OKUDU

Hz. Peygamberimiz Muhammed (sav)’in yüzü suyu hürmetine, okuduğumuz salatı şerifelerin yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin yüzü suyu hürmetine, veli kullarının yüzü suyu hürmetine, ismi azamın, esma’ül hüsna’nın yüzü suyu hürmetine, Kuran-ı Kerim’in hürmetine, nihayetsiz sonsuz gücün kudretin yüzü suyu hürmetine, bize duyduğun merhametin yüzü suyu hürmetine yüce rabbim gönlümüzdeki bütün duaları, niyetleri kabul etsin inşallah… AMİN…

Allah kabul etsin bitmiş listemiz hayırlısıyla şifaa olur inşallah meleğimize...
ben birkaç güne yıkanacam canımm inşaallah o zaman namazını kılar başlarız okumaya...:KK16::KK16:

X