Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

Arkadaslar kime ne okuyoruz kaç tane okunacak bende okurummmm ALLAHIN izniyle
slm canımm biz tefriciye okuyoruz son 3 liste kaldı yayınlamadığımız bunları yayınlayıp bitirmeye çalışıyoruz
sonra devam edermiyiz bilmiyorum
dualarımız dileklerimiz içim okuyoruz
listeye devam edersek senin isminide eklerim

ben de eski listelerden bitmeyen tefriciye kaldı sandımm:44::44:..Allah Allah diyorumm bitmişti eksikleri tamamlamıştık diye düşündümm..neyse inşallah okuruz yetişmediği yerde ben arkadaşlarımdan destek alırımm hamiş çok bu ara benim tüpçü arkadaşlarımın arasında okurlar sağolsunlar rica edersemm 3 gün sonra okunmazsa yardım siteriz düşünme canım sen işine gücüne bak rahat ol Rabbim yardım eder inşaallah

Arkadaslar kime ne okuyoruz kaç tane okunacak bende okurummmm ALLAHIN izniyle

meliten hoşgelmişsin gülüm peşimden buraya mı geldin yoksaa diğer topikte yazmayıncaaa.....esmacım her zaman online olmuyor onu görmüşken burada yazışıyım az demiştimm

meliten hoşgelmişsin gülüm peşimden buraya mı geldin yoksaa diğer topikte yazmayıncaaa.....esmacım her zaman online olmuyor onu görmüşken burada yazışıyım az demiştimm

hoşbulduk canım valla peşindenmi geldim otomatikmi geldim bende bilmiyorum direk burası açıldı bende:))) gerci fark etmez sonucta güzel yere geldim konu dua olunca elimden geleni yaparım... bu arada tamda bilmiyorum kullanmaı bu kadınlar sitesini bi bakıyorum her yerdeyim cok kurcalıyorum ondan olsa gerek :)))))

o zaman seni Allah göndermiş iyi ki geldin gülüm biizm bu listeler ağır ilerliyor bu aralar zamanında okunmuyor napsak nasıl etsek derken dedim benim arkadaşlar destek olurr hooop sen geldinn..Allahım bir dua bu kadar mı çabuk kabul olur..keşke bebiş isteseydimm

Amin inşaallah bebişte olurrrr... Canım sen bana söyle ne kadar kim için okunacak bende okurum haber vermen yeterli canım

Amin inşaallah bebişte olurrrr... Canım sen bana söyle ne kadar kim için okunacak bende okurum haber vermen yeterli canım

sağol bebeğim..Allah kabul etsin niyetini duanı yazdım seni kenara acil durum frenii gibi öpüyorum güzel gözlerinden canımm ...

Esmacim msjini simdi gördüm.uzun zamandır haber bekliyorum senden.bi an önce başlamak icin.çünkü gerçekten zor günler geçiriyorum.benim niyetim kızımın konusmasiydi.hala da o..artık özel eğitime başlıyoruz.nolur dua edin kisa sürede asalim bu durumu..sen geldin bu seferde ben regl oldum.yani namazı kılıp dua yapamam(sanssizligim burdada gösterdi kendini..önce başka bi arkadaşa okuyalım..sonrasında bana okuruz artik

ESMA NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 20 KASIM ÇARŞAMBA SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA----------------------------------------------741=
ESMA---------------------------------------------------739=
ASBELOVE-----------------------------------------------741=
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------741=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -741=
GAMZEYNEP----------------------------------------------741=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

inşaallah kıızn biran önce konuşur canımm benimm..ben de regl oldum olacam o sebeple ve de rapor işlerim aksadığı için erteleyeleim diye rica ettim ....eğer eşin kılablirse namazını ona kıldır ve başlayalımm...beklyelim dersen Esma için okuyalımm müsaitdir inşaallah peşinden de ikimiz kaldık okuruz listemizi tamamlarız inşaallah hayırlısıyla

selamunaleykum canım nasılsın. ben listede değilim ama eksik okunamayan olursa haberim olsun özellikle senin için okumak isterim. bizim için çok uğraştın esmacım. Allah gönlünden geçen tüm hayırlı dileklerini kabul etsin.. tabi tüm diğer arkadaşlarımında. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasiip etsin...

dediğim gibi eğer okunamayan olursa özel mesajlada bana bildirebilirsiniz canım...

Aminnn.canim cok sağol..inşallah konuşur.artık cok yoruldum.gerçekten cok üzülüyorum.sana da geçmiş olsun.Allahım gonlune göre versin ınş.eşimin kilmasiyla olacağıni bilmiyordum.neyse şimdi esma listeyi yayınlamış i ce ona okuyalım.sonrada bizlere i.sallah..

canımm Allah kabul etsinn listen hayırlı olsunn ... kalbimden geçmişti tam denk gelmiş..senin mesajını görmeden yazmıştım önceki mesajımı......Ben okumaya başlarım yarın itibariyle inşaalah çabucak tamamlarız listeni elbirliğiylee

aleyküm selam canımmm iyiyim iş ev çok yoğunum giremiyorum pek topiğe
canımmm çokk çokk teşekkür ederimm ALLAH razı olsun RABBİM bana ettiğin duaların kat kat karşılığını sana nasip etsin İNŞALLAH
son 3 liste kaldıı eğer eksik olursa sana yazarımm
aminn İNŞALLAHH en kısa zamanda nasip eder

saol canımmm listeyi yayınladım İNŞALLAH tamamlanır sen ve gamzeynep kaldınız
İNŞALLAH tamamlarız canımm RABBİM ettiğimiz dualarııı kabul etsin feraha çıkarsın hepimizi zor günler geride kalsınn çektiklerimizi bir tek biz biliriz RABBİM emeklerimizi boşa götürmesin

Canım listeyi yayınlamışsin hemen okumaya bbaşlıyorum tatlım bitince haberdar ederim

Esmacim canım tefriciyyeleri tamamladım Allah kabul eder inşallah çok öpüyorum seni canımcım ) eksik olursa yardım ederim haberdar edersin

Esmacımm
tefriceyelerini bu akşam bitiriyorum inşaallah canım geciktim kusuruma bakmaaa...kızkardeşim de günlük tefriciye yükledi anneme ve diğer kardeşlerimee de almış...onunla beraber uzadı maalesef...Rabbim kabul etsin dualarımızı bu mübarek günün hürmetinee inşaallah

Esmacim tefriciyelerini okudum Rabbim kabul eylesin insallahh o güzel kalbin gibi güzel dualarını da kabul eyler
Dualarinizi bizden de esirgemeyin canlar bebişlerimizin birinde gelişim geriliği gördüler her hafta dopplere gireceğiz down sendromu olabilir dediler Rabbime emanet ettim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…