Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

Allah yardımcın olsun Allah şifa versin.insallah bişeyi yoktur ve yanılıyolardır.
edicem canım ALLAH YARDIMCIN OLSUN bencede götür bir yere baglı kalma canım

inşallah yavrunun hiç bir rahatsızlığı yoktur canım
dualarım seninle Allah yardımcınız olsun.

minigmanig için okudum canım Rabbim muradına nail eylesin.

CANIM ALLAH KABUL EYLESİN COK SAGOL BEBEGİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMAYI NASİP ETSİN ALLAH.AMİN AMİN AMİN

BANA OKUDUGUNUZ DUALARIN BİN KATI GÜZELİNİ SİZLERE VERSİN ALLAH.AMİN AMİN AMİN

Esmaaaa canim bu ara cepten bakıp çıkıyorum.Yazmadım sanirim minikin ve evrimin dualari tamMlandi.Gamzeynep canim cicugunda ne farkettinde dr Ye gitme ihtiyaci duydunuz.Bence sadece algı zorluğu vardır o DA halleduleblir birşey.Üzülme Allahın izniyle yok bisi

AllaH Razı olsun canım Allah kabul eylesin.Allah sanada hayırlı salih saliha saglıklı evlatlar versin amin amin amin

minik cooook tesekkür ediyor

Canim kizim 3 yasinda ama konusamiyor.onceden soyledigi kelimekeri simdi kullanmiyor.ve bazi tuhaf davraniskari var.cok korkuyorum cookkk

Minigmanig icin tefriciyeleri okudum canim.kusura bakmayin geciktirdim.basimdaki dert malum.hakkini helal et arkadasim.Allahim dilwgini kabul etsin insallah

s.a. kızlar
muhat aradı
cenazeleri varmış ve tefriciye okunması gerekiyormuş
yetiştiremiyorum dedi
ve sizden yardımcı olmanızı rica etti
okuyacak olanlar yazabilirmi
acilen

s.a. kızlar
muhat aradı
cenazeleri varmış ve tefriciye okunması gerekiyormuş
yetiştiremiyorum dedi
ve sizden yardımcı olmanızı rica etti
okuyacak olanlar yazabilirmi
acilen

cnm ben aldığım 100 taneyi okudum,ne kadar gerekiyor okuyabildiğim kadar okuyuyımm

ECRİNNN07(ASLI) NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 24 AĞUSTOS CUMARTESİ SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

NURSEN-----------------------------------------------370=OKUDU
ESMA-------------------------------------------------174=OKUDU
YASEMİNSEZA-----------------------------------------370=OKUDU
ASBELOVE---------------------------------------------370=OKUDU
MUHAT-----------------------------------------------370=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) -------------------------------------370=
MİNİGMANİG------------------------------------------370=OKUDU
M.OKAN-----------------------------------------------370=OKUDU
ELANOR01---------------------------------------------370=OKUDU
GAMZEYNEP-------------------------------------------370=OKUDU
SEYBİL-----------------------------------------------200=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

MİNİGMANİG İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 27 AĞUSTOS SALI SAAT 24:00 A KADAR

SEVDİĞİ İLE HAYIRLI BİR EVLİLİK YAPIP HAYIRLI HUZURLU COCUKLU ,BİR ÖMÜR SÜRECEK BİR YUVASININ OLMASI İÇİN

NURSEN-----------------------------------------------370=OKUDU
ESMA-------------------------------------------------374=
ASBELOVE---------------------------------------------370=OKUDU
MUHAT-----------------------------------------------370=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) -------------------------------------370=
MİNİGMANİG------------------------------------------370=
ALEV99-----------------------------------------------370=
SAMYELİ112233---------------------------------------370=
M.OKAN-----------------------------------------------370=
ELANOR01---------------------------------------------370=OKUDU
GAMZEYNEP-------------------------------------------370=OKUDU
ZBTZBT-----------------------------------------------370=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

ben 365 tane okudum canım 5 ini ise haftaya cumaya bıraktım.arkadaslar tamamlayınca haftaya cuma okuyup sela ile cuma namazı arasında okuyup dua ile tamalayacagım insallah

Son düzenleme:

CANIM BEN OKUDUM TEFRİCİYELERİMİ
Ya Erhamerrahimin.Ya Erhamerrahimin.Ya Erhamerrahimin
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala âli seyyidina Muhammed.EY YÜCE ALLAHIM SEVGİLİ PEYGAMBERİN HZ MUHAMMED MUSTAFA S.A.V HÜRMETİNE SEVDİĞİMLE BİR ÖMÜR GECİRECEGİM HAYIRLI COCUKLU HUZURLU BİR YUVA NASİP ET ALLAHIM. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala âli seyyidina Muhammed.AMİN AMİN AMİN

HEPİNİZİN DUALARI KABUL OLSUN İNSALLAH ALLAH HEPİNİZE BENİM İÇİN ETTİĞİNİZ DUALARIN DAHA GÜZELİ VERSİN AMİN AMİN AMİN

canım hangi şehirdesiniz bizim bir tanıdığında çocuğu aynı durumdaydı götürdüler aynı şekilde otistik belirtiler sergiliyor diye ancak çocuk biraz eğitim aldıktan sonra farkedildiki ailesine tepki veriyor onu yeterli ilgiyi görmediği için şimdi herşey yolunda konuşuyor hayatına devam ediyor istersen hangi Dr.a götürdüklerini öğrenebilirim eğer istanbuldaysan canım onlar da çok araştırdılar çünkü inşallah sizinde aynı olur canım benim cuma saatleri hürmetine kabul etsin Rabbim dualarımızı

canım aslı için 200tane yaz bana okuyayım inşallah akşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…