Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

MUHAT IN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 15 AĞUSTOS PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

NURSEN-----------------------------------------------370=
ESMA-------------------------------------------------364=
YASEMİNSEZA-----------------------------------------370=
ASBELOVE---------------------------------------------370=
MUHAT-----------------------------------------------370=
ECRİNNN07(ASLI) -------------------------------------370=
MİNİGMANİG------------------------------------------370=
ALEV99-----------------------------------------------370=
SAMYELİ112233---------------------------------------370=
M.OKAN-----------------------------------------------370=
ELANOR01---------------------------------------------380=OKUDU
GAMZEYNEP-------------------------------------------370=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

Son düzenleme:
evlenemesi bi dert cocuk yapması bi dert velhasıl kadın olmak zor

Son düzenleme:
pazar günü kaynana adayıyla görüsmem var lütfen canlarım bana dua edinbukez iptal degil

evlenemesi bi dert cocuk yapması bi dert velhasıl kadın olmak zor

canımmmm hayırlara vesile olsunn kayınvalideyle görüşmenn
evet canımm evlenmesi bi dert çocuk yapmasıı kadınar böyle hep yük omuzlarındaa RABBİM herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimizeee
sıkıntıda bırakmasın bizlerii bizler aciz kullarızz çoğu şeyin bizim için hayırlı olup olmadığını bilemeyiz RABBİM hayırlı eylesinn yolumuzuu
seninde hayırlı olur İNŞALLAH herşey gönlünce olur

insallah canım cok sagol hepimiz için hersey hayırlı ve güzel olsun insallah.canım bu arada Muhatın tefriyicelerini okudum insallah hayırlı salih saliha tatlı saglıklı cocukları olur en yakın zamanda insallah amin amin amin

canım bide benim nikimin yanına duygu die yazarmısın gercek adımı :)

Son düzenleme:
canımmm ekledimm nekadar okudun bana yazarmısın ben yeni geldim köyden bayramı köyde geçirdimm

canım ben yaseminsezaya okuduğumdan 100 taneden hariç 100 daha okumuştum bitti mi herkes okudu galiba :44::44::44kumamış olan var sa onun yerine ekler miisn ...herkes okuduysa eğer muhata okunuyor galiba şu sıra ona ekleyelim tamam mı güzelimm..kurken acab bitmiş midir diye düşünerek kimin listesine nasipse diye düşünürek okudum canımm..yakın bir arkadaşım tüp bebk tedaviisne başlamış kendi bşına tefriciye okuyormuş ona destek oluyorumm bitince devam edeceğim size inş.Rabbim herbiirmizi hayırlı eşlerle hayırlı evlatlar verrsin

tamam canımmm ben arkadaşlara eklerimm çok saol yardımların için

kızlarrr size güzel bir haberimm varr atamalar belli olmuş merkeze atandımm konya selçukluuu tebligat bekliyorumm çokkmmutluyumm dua eden herkesden ALLAHIM razı olsunn iyiki varsınız

kızlarrr size güzel bir haberimm varr atamalar belli olmuş merkeze atandımm konya selçukluuu tebligat bekliyorumm çokkmmutluyumm dua eden herkesden ALLAHIM razı olsunn iyiki varsınız

ayy ne güzel haber bu Rabbim işini hayırlı etsin hakkında inşaalah Esmacımm...yakın bir arkadaşım da istanbuld evine 10 dk mesafeye bir kuruma atandı ..bu 2. güzel haber oldu

hadi hayırlı olsun cnm,çok güzel bi haber mutluluğun daim olsun inşallah

canımm allah kabul etsinn
sayı zaten fazla değill kişi başına düşen tefriciye çok o yüzden 3 gün veriyorumm senin sıkıntın ne seni öne alabilirimm
Sana yazmistim canim.benim 3 yasinda bi kizim var.malesef konusamiyor ve bazi tuhaf hareketleri var.inanilmaz uzuluyorum adini bile anmak istemiyorum AMA otizm diyecekler diye aklim cikiyor.pazartesi tune doktora goturecem time testler sorular offf.eger Öyle bi imkanin varsa tabiidiger arkadaslarinda rizasiyla doktora gitmeden okunmasini cok isterim.AMA bi kisi bile istemezse sirami beklerim.cunku herkesin derdi var biliyorum

cok sevindim Allaha sükürler olsun canım gözün aydın yüzün hep gülsün Allah cocuk isteyenlere cocuk iş isteyenlere iş saglık isteyenlere saglık hayırlı evlilik isteyenlere hayırlı evlilik,sevenleride birbirine hayırlı eylesin insallah herkesi mutlu eylesin tüm müslüman kardeslerimizi

okuyalım canım ne demek,Allah yardımcın olsun insallah güzel sonuclar alırsınız ve o müjdeli haberini duyarız canım

Canim cok sevindimmm Rabbim gonlune göre verdi guzel yurekli arkadasim benim
kusura bakma canim bu ara sik sik giremiyorum yakinda bomba gibi donecegim araniza insallah muhatin tefriciyelerini okudugumun haberini vermek icin geldim 2dk ama cokda guzel bir haber aldim canimm iyi ki varsin sayende 2lokma sevaba giriyoruz Rabbim kabul ederse

minimag sende k.v ye gidecekmissin insallah hersey cok guzel olurrrr

Ikramaya seni de ozledim canim opuldunuz

saol canımmm çokk güzel olduu bi sıkıntıyıda atlattımm ALLAHIMA şükür
canımm sen dinlen bu aralar zor geçiyordurrr aramıza tekrar katılırsınn

ayy ne güzel haber bu Rabbim işini hayırlı etsin hakkında inşaalah Esmacımm...yakın bir arkadaşım da istanbuld evine 10 dk mesafeye bir kuruma atandı ..bu 2. güzel haber oldu

saolll canımmmmmmmmmmm İNŞALLAH canımmm çok güzelmişş bende yeni yeni anlıyorummm daha işe başlamadınmm nasıl olacak bilmiyorummm ben ilk defa çalışmaya başlayacağımm
İNŞALLAH hakkımda hayırlı olur arkadaşın içinde çokk sevindimmm

tamam canımm şimdi hatırladımm tefriciye sırası sende olsun RABBİM kıızına şifa versinn
canımmm ben genelde tedavide olan arkadaşları öne alıyorumm bizim için önemli olan tefriciyelerin zamanında okunmasıı
senin için okunduktan sonra arkadaşlara okumazsan bizim için sıkıntı olur ama arkadaşlarında bitene kadar okuyup haber verirseb bi sıkıntı olmaz hem hak geçmemiş olurr

saol canımmmm aminnnnnnnn İNŞALLAH herkesin gönlüne göre olsun

sagol canım benim cok sagollll insallah datlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…