Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canımm evet çok zorluyorlar eskisi gibi değil ben dgs ye girdim adalet bitirdim hukuk fakültesi düşünüyordum ama malesef olmadı
artık seney bidaha deniyeceğim
canımm İNŞALLAH bebişine kavuşursun RABBİM yardımcın olsun
senin için ayrı dua okuyalım elimizden geldiğince ya varis çekeriz sende tedavin bitince aramıza katılırsın :KK34:
çok geç değil yaşın İNŞALAH tez vakitte kavuursun bebeğine:KK16:

amin cnm inşallahh.çok teşekkürederim cnm.yalnız bir arkadaşımız bu duayı okumanın Peygamber efendimizi rahatsız edeceğini yazmışş,bu konuda bilgisi olan var mı

selamünaleyküm.. arkadaşlar okumuş olduğunuz salavatı nariye (tefrıcıye).. gercekten cok kıtlık donemlerınde okunacak ve hatmı yapılacak bır duadır. bu duayı peygamber efendımız (s.a.v.) ayaga kalkıp dınlıyor. ve gercek anlamda ıhtıyac olunmadıgı bır zamanda okunursa o okunan bolgeye kıtlık gelıyor. sız bu duanın hatmını yapıp bebek sahıbı olabılırsınız ama lutfen su yonunude dusunelım mubarek peygamberımız(s.a.v.) makamlarında rahatsız edıp ayaga kaldırmıs olurz. bu hıc hos bır sey degıldır. rabbım sevdıgı kulları daha cokdua etsın bana dıye onlara ıstedıgı seylerı dunyada degıl ahırette verırmıs. kafırlere ıse hemen verırmıskı su kafır susup benı daha cok rahatsız etmesın dıye. arkadaslar sız cocugunuza kavusuyor olabılırsınız ama ıyı bır kulken rasulumuzu rahatsız ettıgınız ıcın rabbımız sıze nasıl muamele eder dusundunuz mü?

nasıl bir yazı bu yaa size kim söyledi böyle bişeyi
RABBİM benden dileyin sadece benden isteyin diyor
paygamber efendimiz bizim için yaşadı tek amacı müslüman din kardeşlerine faydalı olmaktı
dünyadayken kendi için yaşamamış ümmeti için yaşamış bir peygamberi biz nasıl rahatsız ederiz aklım hafzalam almıyor
siz bizim gibi insanları anlamazsınız ne yapalım başka insanlara mı ümit bağlayalım dolandırıcılara para tuzakçılarına
bizde kitap okuyoruz ALLAHA şükür aklımızda yerinde
sen peygamber efendimiz hakkında ona kaftan biçmeye kendinde nasıl bir cürret görüyorsun
sen bizi nasıl anlayabilirsin gelmiş burda ahkam kesiyorsun sen bidaha buraya yazma seni ilgilendirmez tamammı

amin cnm inşallahh.çok teşekkürederim cnm.yalnız bir arkadaşımız bu duayı okumanın Peygamber efendimizi rahatsız edeceğini yazmışş,bu konuda bilgisi olan var mı

canım cvbını verdim çok sinir oldum nedemek peygamber efendimizi rahatsız etmek :KK47:
ne olduğu belirsiz saçma sapan sözler bunlar

ASBELOVE NİN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 25 TEMMUZ PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

HAMİLE:KK49: BEBEĞİNİN 9 AY SAĞLIKLA BÜYÜYÜP DÜNYAYA GELMESİ İÇİN

NURSEN----------------------------------------------=278
GERİDONUSUMKUTUSU-------------------------------=278
NURUSİMA81(VCK)-----------------------------------=278
ESMA-----------------------------------------------=274
YASEMİNSEZA--------------------------------------=278
NİSNUR--------------------------------------------=278
GOZ------------------------------------------------=278
ASBELOVE-----------------------------------------=278
MUHAT---------------------------------------------=278
SEYBİL---------------------------------------------=278
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------=278
RÜYA4444------------------------------------------=278
ELANOR01-------------------------------------------=
ALEV99----------------------------------------------=278
PEMBEPTK--------------------------------------------=278
SBRY-----------------------------------------------=278
SAMYELİ112233------------------------------------=278

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir
Esmacım canımmm Asbenin tefriciyyelerini bitirdim canım Allah kabul etsin inşallah bebişi ona sımsıkı tutunsun Hayırlısıyla sağlıklı olarak yavrusunu kucağına almayı nasip etsin Rabbim AMİNNNNNN

ARKADAŞLAR RAMAZANDA HEP BİRLİKTE HATİM YAPMAK İÇİN CÜZ DAĞITIYORUM
DUALARIMIZ DİLEKLERİMİZ İÇİN RAMAZANI ŞERİF DE KURAN-I KERİM i HEPBİRLİKTE HATMEDELİM
ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL ETSİN
CÜZ ALIP OKUMAK İSTEYENLER BANA SÖYLESİN :KK16::KK16:

DERYA6-----------------------------------İLK 10 CÜZÜ OKUYOR
ESMA ------------------------------------11 NCİ CÜZÜ OKUYOR
LAMYAY----------------------------------12. CÜZÜ OKUYOR
HUZURYOLU------------------------------13. CÜZÜ OKUYOR
İLKBAHAR_İLKBAHAR------------------------14. CÜZÜ OKUYOR
PEMBE85-----------------------------------15.CÜZÜ OKUYOR
CEMREM29--------------------------------16 17 18 19 20 NCİ CÜZLERİ OKUYOR
ESE44--------------------------------------21
NİLDA15-----------------------------------22 NCİ CÜZÜ OKUYOR
TULAY20-----------------------------------30 NCU CÜZÜ OKUYOR

selamünaleyküm.. arkadaşlar okumuş olduğunuz salavatı nariye (tefrıcıye).. gercekten cok kıtlık donemlerınde okunacak ve hatmı yapılacak bır duadır. bu duayı peygamber efendımız (s.a.v.) ayaga kalkıp dınlıyor. ve gercek anlamda ıhtıyac olunmadıgı bır zamanda okunursa o okunan bolgeye kıtlık gelıyor. sız bu duanın hatmını yapıp bebek sahıbı olabılırsınız ama lutfen su yonunude dusunelım mubarek peygamberımız(s.a.v.) makamlarında rahatsız edıp ayaga kaldırmıs olurz. bu hıc hos bır sey degıldır. rabbım sevdıgı kulları daha cokdua etsın bana dıye onlara ıstedıgı seylerı dunyada degıl ahırette verırmıs. kafırlere ıse hemen verırmıskı su kafır susup benı daha cok rahatsız etmesın dıye. arkadaslar sız cocugunuza kavusuyor olabılırsınız ama ıyı bır kulken rasulumuzu rahatsız ettıgınız ıcın rabbımız sıze nasıl muamele eder dusundunuz mü?

Arkadaşlar kusura bakmayın...Sitenizle alakam yok tamamen tesadüfen burdayım ama o kadar sinirlendim ki bu yorumu okuyunca tepkisiz kalamadım...Bu kendini dindar zanneden...Sadece kendini ALLAH yolunda, diğerlerini kafir gibi gören sığ zihniyetlere karşı alerjim var...Yani şirazem kaydı ama toparlamam lazım çünkü karşımdakinin çiğliğine düşmemeliyim...ama Sayın 24 saat...size tavsiyem..kulaktan dolma bir inanan olmayın... okuyun..araştırın...anlayın..algılayın...Böylesine ezberlenmiş...parmak sallayan o korkutan itici kişiliklerden olarak kimseyi etkileyemezsiniz...bizler yeryüzünün halifeleriyiz...Bizim amacımz inanmak ve inanmayanları inandırmak...Sizin gibi kör cahiller yüzünden bunu yapmamız o kadar zorlaşıyor ki...Resülüm onu andığım için ona selatü selam getirdiğim için nasıl rahatsız olabilir ya...aklınızı mı kaçırdınız siz...

Arkadaşlar kusura bakmayın...Sitenizle alakam yok tamamen tesadüfen burdayım ama o kadar sinirlendim ki bu yorumu okuyunca tepkisiz kalamadım...Bu kendini dindar zanneden...Sadece kendini ALLAH yolunda, diğerlerini kafir gibi gören sığ zihniyetlere karşı alerjim var...Yani şirazem kaydı ama toparlamam lazım çünkü karşımdakinin çiğliğine düşmemeliyim...ama Sayın 24 saat...size tavsiyem..kulaktan dolma bir inanan olmayın... okuyun..araştırın...anlayın..algılayın...Böylesine ezberlenmiş...parmak sallayan o korkutan itici kişiliklerden olarak kimseyi etkileyemezsiniz...bizler yeryüzünün halifeleriyiz...Bizim amacımz inanmak ve inanmayanları inandırmak...Sizin gibi kör cahiller yüzünden bunu yapmamız o kadar zorlaşıyor ki...Resülüm onu andığım için ona selatü selam getirdiğim için nasıl rahatsız olabilir ya...aklınızı mı kaçırdınız siz...

çok doğru söylemişsiniz arkadaşım ALLAHIm bu zihniyettekilerden korusun bizi
her cümleniz akıllıca ve hepsi harfi harfine çok doğru
kendilerini insanlardan üstün gören onlara emir vermeye kalkan insanlardan hep uzak durmuşumdur
malesef burdada buldu beni
banlanmayacağımı bilsen neler yazarım da topiği kapatırlar diye yazmak istemiyorum
heralde akıldan yoksun bu insan ne dediğini bilmiyor
cvp vermeye bile değmezde
ALLAHIm akıl fikir versin :KK50:

CANIMMMMM NE YAPTIK Kİ RABBİM dİLEDİ OLDU
İNŞALLAH 9 AY SANA SIMSIKI TUTUNUR MELEĞİNN
AMİNNNNNN ŞU ETTİĞİN DUA BANA YETER CANIMM ALLAHIM HAMİŞLERİN DUASINI KABUL EDERMİŞ İNŞALLAH BENDE MELEĞİME KAVUŞURUM TEZ VAKİTTE :KK16:
canım benim dün hepinize ayrı ayrı dua ettim öğrendikten sonra Rabbim mucizenizi yollayacak inşallahhhhhhh
aminnnnnnnnnnnn:169:
canım gözün aydın Rabbim tamamına erdirsin hamileliğini
evladınızı sağsalim kucağınıza almak nasip olsun.
Allah razı olsun canım aminnnnnn:KK16:
canımmmmm gözün aydınnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin çok sevindim inan :KK16::KK16::KK16:
mart anneleri topiğinde buluşuruz artık :KK34:
darısı dileyen tüm arkadaşlarımızın başına inş :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
aminnnnnn canım benim aminnnnnnn inşallah tez zamanda alırız tüm arkadaşların haberini:KK52:
şu yoğunluğu atlatıp geliyorum canım mart annelerineeee:KK16:
paygamber efendimiz bizim için yaşadı tek amacı müslüman din kardeşlerine faydalı olmaktı
dünyadayken kendi için yaşamamış ümmeti için yaşamış bir peygamberi biz nasıl rahatsız ederiz aklım hafzalam almıyor
siz bizim gibi insanları anlamazsınız ne yapalım başka insanlara mı ümit bağlayalım dolandırıcılara para tuzakçılarına
sen peygamber efendimiz hakkında ona kaftan biçmeye kendinde nasıl bir cürret görüyorsun
sen bizi nasıl anlayabilirsin gelmiş burda ahkam kesiyorsun sen bidaha buraya yazma seni ilgilendirmez tamammı
bırak canım yaaa bu gibi densizler yüzünden sinirini bozma dini bilğiyorum diye geçinirler bir de

canım benim dün hepinize ayrı ayrı dua ettim öğrendikten sonra Rabbim mucizenizi yollayacak inşallahhhhhhh
aminnnnnnnnnnnn:169:

Allah razı olsun canım aminnnnnn:KK16:

aminnnnnn canım benim aminnnnnnn inşallah tez zamanda alırız tüm arkadaşların haberini:KK52:
şu yoğunluğu atlatıp geliyorum canım mart annelerineeee:KK16:

bırak canım yaaa bu gibi densizler yüzünden sinirini bozma dini bilğiyorum diye geçinirler bir de

İNŞALLAH canımm RABBİM kimseyi bu dertle sınamasın hepimiz arka arkaya hamiş olalım
saol canımm bu ara okadar çok dua aldım İNŞALLAH benim için ettiğiniz dualar kabul olur iyiki varsınız:KK70::KK70::KK70:
canımm çok sinirlendim neler yazmış saçma sapan çok önemli bir dileğimiz olcakmışmış da töbe estağfirullah biz bebek için neler yapıyoruz RABBİM den hayırlı sağlıklı evlat istiyoruz yer gök dua ile
sanki öteki dünyayla irtibatta bizim arkadaş nekadar emin sözler onlar hala aklım almıyor yaaa sinir krizi geçircem şimdi zaten moralim bozuk:KK47:

İNŞALLAH canımm RABBİM kimseyi bu dertle sınamasın hepimiz arka arkaya hamiş olalım
saol canımm bu ara okadar çok dua aldım İNŞALLAH benim için ettiğiniz dualar kabul olur iyiki varsınız:KK70::KK70::KK70:
canımm çok sinirlendim neler yazmış saçma sapan çok önemli bir dileğimiz olcakmışmış da töbe estağfirullah biz bebek için neler yapıyoruz RABBİM den hayırlı sağlıklı evlat istiyoruz yer gök dua ile
sanki öteki dünyayla irtibatta bizim arkadaş nekadar emin sözler onlar hala aklım almıyor yaaa sinir krizi geçircem şimdi zaten moralim bozuk:KK47:

cnm slmm sıkmaa canını yaa,ben dün biraz okuyunca tuhaf oldum çok kesin konuşmuş çünkü sonra biraz araştırdım netten söylediği şeyler saçmaymış gerçekten,canını sıkmaya değmez boşverr

tatlım bende cocuk bekleyen bırısıyım ıstıyorum ama 1 senedır olmuyor. bende du edıyorum arastırıyorum hangı dua daha tesırlı daha guzel dıye.. sordugum bı kac hoca bana bu bılgılerı soylemıslerdı. bende en basta bu duayı okuyayım dedım sınra tanıdıgım hocalara sordum ve onlarda bana bu seylerı soyledıler bende okumadım.

sarf ettıgınız sözler beni gercekten uzdu. siz bilirsiniz okuybılırsınız efendım ben rahatsız ettıgım ıcın ozur dılerım. ıyı gunler

mrb .278 tane okudum asbelove nin niyetine..allah kabul etsin inşallah.allah sağlıklı hayırlı güzel evlat versin ,9 ayını sağlıklı tamamlayıp kucağına almayı nasip etsin :nazar:

cnm slmm sıkmaa canını yaa,ben dün biraz okuyunca tuhaf oldum çok kesin konuşmuş çünkü sonra biraz araştırdım netten söylediği şeyler saçmaymış gerçekten,canını sıkmaya değmez boşverr

evet canımm salavat getirmek çok büyük sevap RABBİM dilimizden duay ı eksik etmesin
canımı sıkmaya deymez biz dualarımıza devam edelim burda dua okuyup kabul olan çok arkadaşımız oldu en son asbelove nin miniğinin müjdesini aldık biz birbirimiz için içten dua ediyoruz bir gün hepimiz hamile haberini vereceğiz İNŞALLAH :KK16:

ASBELOVE NİN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 25 TEMMUZ PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

HAMİLE:KK49: BEBEĞİNİN 9 AY SAĞLIKLA BÜYÜYÜP DÜNYAYA GELMESİ İÇİN

NURSEN----------------------------------------------=278
GERİDONUSUMKUTUSU-------------------------------=278
NURUSİMA81(VCK)-----------------------------------=278
ESMA-----------------------------------------------=274
YASEMİNSEZA--------------------------------------=278
NİSNUR--------------------------------------------=278
GOZ------------------------------------------------=278
ASBELOVE-----------------------------------------=278
MUHAT---------------------------------------------=278
SEYBİL---------------------------------------------=278
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------=278
RÜYA4444------------------------------------------=278
ELANOR01-------------------------------------------=
ALEV99----------------------------------------------=278
PEMBEPTK--------------------------------------------=278
SBRY-----------------------------------------------=278
SAMYELİ112233------------------------------------=278

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

beni silme kuzum ben ruya4444 yeni üyelik actım giremedim nete beni minigmanig (duygu) diye degiştirirmisin adımı ben dua okumaya baslıyorum bugün

canımm bende farketttim onu listeden çıkaracağım artık
kk dan nasıl gönderiyorlar canım ben bikere banlanmıştım:KK1: öyle bir cezamı bu :44:

canım beni silme ben rüya444 yeni üyelik actım onu kapattım yeni adımı minigmanıg die degiştirirmisin adım duygu sevdiğiyle evlenip mutlu yuva ve kolay hamilelik için:KK54::KK54::KK54:
ben okumaya basladım canım bilginize tamamlayınca yazacagım buraya

canım ben burdayım cıkmadım simdi geldim cıkarmayın beni ben yeni üyelik actım

beni silme kuzum ben ruya4444 yeni üyelik actım giremedim nete beni minigmanig (duygu) diye degiştirirmisin adımı ben dua okumaya baslıyorum bugün

canım beni silme ben rüya444 yeni üyelik actım onu kapattım yeni adımı minigmanıg die degiştirirmisin adım duygu sevdiğiyle evlenip mutlu yuva ve kolay hamilelik için:KK54::KK54::KK54:
Ben okumaya basladım canım bilginize tamamlayınca yazacagım buraya

tamam canımm silmiyorum rabbim dualarımızı kabul etsin .

X