Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

arkadaşlar listeler aksadığı için biraz ara verdik haftaya pazartesi yei listeyi yayınlıyacağım ozaman okumaya başlayalım
sizin isminizide listeye ekliyeceğimm aramıza hoşgeldiniz RABBİM tez vakitte dualarınızı kabul eder İNŞALLAH :KK16::KK16:

amin canım inşallah bekliyorum :))

NURUSİMA81 tefriciye daha bitmedi hala okuyorum

kızlar benide alın ben kendim için okumaya başladım zaten ama tek başına zor olucak gibi :KK43:(

Canim sabirsizlikla bekliyorum p.tesiyi insallah yarin sinavin cok cok guzel gecer basarili olursun Allahim yar ve yardimcin olsun:KK16:

canımm çok saolll İNŞALLAH sınavım iyi geçer
şuan ne hissedeceğimi bilmiyorum ruh gibiyim bildiğim herşeyi unuttum sankii :18::18:
yarın bi atlatayım dualarımıza başlayacağız
canım sen test yaptın mı ? ne zaman test tarihin sendende güzel haberler bekliyorum :KK49:

RABBİM bu übarek günlerde dualarımızıkabul etsin İNŞALLAH
tez vakitte bebişlerimize kavuşalım :KK49:ne muradımız varsa hayırlısıyla kabul olsun
ben yarın sınava giriyorumm bu senenin son sınavı benim için çok önemli
bütün sene emek verdim çalıştım çabaladım yarın sonuç alma zamanı
ne hissedeceğimi bilmiyorum kalbim pır pır bütün bildiklerimi unuttum sanki
sınav hem sıcaklara hemde ramazana denk geldi.. ne evime bakabildim ders çalışacağım diye ne eşimle ilgilendimm
saolsun hiç sıkıntı etmedi bana destek oldu yarın bitiyor ama bende piskolojik olarak bittim sıcaklarda test çözmek beni çok zorladı
sabrettim test çözdüm konu çalıştım İNŞALLAH emeğimin karşılığını alırım
lütfenn benim için dua edin sınavım iyi geçsinn :KK52:
dualarınıza çok ihtiyacım var:21::21:
ALLAHım yardımcım olsun İNŞALLAH

tez vakitte bebişlerimize kavuşalım :KK49:ne muradımız varsa hayırlısıyla kabul olsun
sınav hem sıcaklara hemde ramazana denk geldi.. ne evime bakabildim ders çalışacağım diye ne eşimle ilgilendimm
saolsun hiç sıkıntı etmedi bana destek oldu yarın bitiyor ama bende piskolojik olarak bittim sıcaklarda test çözmek beni çok zorladı

Allah yardımcın olsun cnm,eğer çalıştıysan hiç merak etme sınava girince hepsini hatırlarsın tekrar ders çalışmayı bırakıp rahatlamaya çalış,biliyosunki stressde önemli bi faktör.hadi bakalım Allah çabanın karşılığını versin inşallah..

Allah yardımcın olsun cnm,eğer çalıştıysan hiç merak etme sınava girince hepsini hatırlarsın tekrar ders çalışmayı bırakıp rahatlamaya çalış,biliyosunki stressde önemli bi faktör.hadi bakalım Allah çabanın karşılığını versin inşallah..

saol canımm çalıştım hemde çokkk İNŞALLAH hatırlarım :18:
ders çalışmıyorum bugün dinleniyorum rahatlamaya çalışıyorum kafamdaki sorulardan kurtulsam dahada rahatlıyacağım
evet stres olumsuz etkiliyor ama elimde değil
aminnnn İNŞALLAH emeklerimin karşılığını alırım :KK16:

canımm çok saolll İNŞALLAH sınavım iyi geçer
şuan ne hissedeceğimi bilmiyorum ruh gibiyim bildiğim herşeyi unuttum sankii :18::18:
yarın bi atlatayım dualarımıza başlayacağız
canım sen test yaptın mı ? ne zaman test tarihin sendende güzel haberler bekliyorum :KK49:
P.tesi bat tarihim canim kan vermek istemiyorum bakalim Rabbim hakkimizda hayirlisi:KK16:

Dualalrim aeninle canim simdi dinlen uyu yarin hersey cok güzel olacak Allahimin izniyle:KK52:

NURUSİMA81 tefriciyelerini tamamladım allah kabul etsin inşallah bebeğin tutunmuştur :KK16:

esmacım inşallah sınavın çok güzel geçmiştir canımm :KK16:

canımm sınavım hiç iyi geçmed çok zordu bu sene hayallerim olmıyacak seneye bidaha gircem
hiç beklediğim gibi olmadı sınavdan sonra biçok soruyu yaptım sınavda bi türlü aklıma gelmedi
nasip kısmet bir senelik emeğim çöpe gitti:KK50:
ama olsun bi şansım daha var napalım seneye bidaha çalışır girerim ALLAH nasip ederse olur
hakkımızda hayırlısı nasibimde varsa gelir hinteen yemenden nasibimde yoksa ne gelir elden
yarın listeleri güncelliyorum dualarımıza başlıyalım :KK16:

canımm sınavım hiç iyi geçmed çok zordu bu sene hayallerim olmıyacak seneye bidaha gircem
hiç beklediğim gibi olmadı sınavdan sonra biçok soruyu yaptım sınavda bi türlü aklıma gelmedi
nasip kısmet bir senelik emeğim çöpe gitti:KK50:
ama olsun bi şansım daha var napalım seneye bidaha çalışır girerim ALLAH nasip ederse olur
hakkımızda hayırlısı nasibimde varsa gelir hinteen yemenden nasibimde yoksa ne gelir elden
yarın listeleri güncelliyorum dualarımıza başlıyalım :KK16:

slm cnm geçmiş olsun,çokmu stress yaptın yoksa,hakkında hayırlısı olsun inşallahh..cnm bende dualara katılmak istiyorum ama bu hafta tedavi için Ankaraya gitcem 2 hafta yokum gelince katılabilirmiyim..

slm cnm geçmiş olsun,çokmu stress yaptın yoksa,hakkında hayırlısı olsun inşallahh..cnm bende dualara katılmak istiyorum ama bu hafta tedavi için Ankaraya gitcem 2 hafta yokum gelince katılabilirmiyim..

saol canımm bilmiyorum stres yaptım ama bukadar kötü geçeceğini beklemiyordum
geneli kötü geçmiş
tamam canım seni 2 hafta sonra listeye eklerim o zaman başlarsın okumaya
hayırlısıyla git gel
bebek tedavidi için mi gidiyorsun ?

X