Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

baharrrrrr tebrikler canımmmmm....bak bana ben de .....duanın gücü bu canım......

saol suzancımmmmmmmm seninde gözün aydınnnnnnnn
allah sağlıcakla sonuna kadar götürsün inş dualarımız kabul oldu çok şükür
darısı diğer arkadaşlarımızın başına

canım tebrik ederim, yazını okunca çok duygulandım.Rabbim sonuna kadar devam ettirsin...banada dua et olurmu bizlerede Rabbim nasip etsinn

canım tebrik ederim, yazını okunca çok duygulandım.Rabbim sonuna kadar devam ettirsin...banada dua et olurmu bizlerede Rabbim nasip etsinn

canım benim çok teşekkür ederimmmmmmm rabbim en kısa zamanda sana da nasip eder inş
dua etmez olur muyum canım benim bundan sonra bebişimle dualarımız hep sizler için
sizde dualarınızı eksik etmeyin sağlıcakla kavuşabileyim mucizeme

Bahar ne kadar sevindim anlatamam, Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
Bize de dua et canım benim
Ay çok sevindim, Rabbim'in mucizesi.
her zaman umut var. yaşasın.
Allah bu mübarek ayda hepimizin dualarını kabul etsin

Canimcim naptiniz gördün mu minik kesecigini bizim asilamamiz oldu yatiyorum su an evde yarin isbasi yapacağım insallah hepimiz aliriz bebeklerimizi kucaklarimiza

Bu duayı biliyorum ben kendim yapmadım ama yapan ve duaları kabul olan arkadaşlarım var

Şu mübarek ramazan ayında rabbim dualarımızı kabul etsin inş.........

Canimcim eksikler icin 400tane tefriciye okudum hazir evdeyken Insallah bir an once biter eksiklerimiz

slm. kızlar size karşı mahçubum ya. okuyamadım baya aksattım tefriciyeleri. çocuğa bakmakta zorlandığım için annemlere gitmiştim. orda internet yok. ansızın gittim sayılır. buraya bakmadım.

ben baya depresylardayım. çok zorlanıyorum ve bunalıyorum. dua edin bana lütfen. dua ya çok ihtiyacım var.

nerelerdesin bacımmmm uğramıyorsun topiğe kaç gündür herşey yolundadır inşallahhh

canımm bebiş dünyaya gelmişş çok sevindimm
uzun süredir liste yayınlamıyorum okmayan arkadaşlar varr
biraz dinlenelim tekrar başlarız sen sıkma canını
oğlun nasıl zor mu bebek bakmak
ALLAH kolaylık versin dualarım seninle anne olmak kolay değill daha ilk alışırsın zamanla
oğlunu benim yerime öp ne tatlıdır şimdi

nerelerdesin bacımmmm uğramıyorsun topiğe kaç gündür herşey yolundadır inşallahhh

canımm buralardayımm
işler güçler pek giremiyorumm tefriciye listesini yayınlamadım
zor okunuyor biraz ara veriyim dedim
21 temmuzda sınavım var çok zorlanıyorum kafamı da toplayamıyorum kurtulamadım sınavlardan
canım aşılama olmuşsun yakında bebiş haberini verirsin İNŞALLAH
bu mübarek aylarda duaların kabul olur İNŞALLAH
sabırsızlıkla bekliyorumm

GERİDONUSUMKUTUSU NUN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 7 HAZİRAN SALI SAAT 24:00 A KADAR

KOLAY DOĞUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLADININ OLMASI

NURSEN----------------------------------------------296=OKUDU
GERİDONUSUMKUTUSU--------------------------------=--------
NURUSİMA81(VCK)-----------------------------------296=OKUDU
BASAK2569-----------------------------------------296=OKUDU
İKRAMAYA--------------------------------------------200=OKUDU
ESMA------------------------------------------------300=OKUDU
YASEMİNSEZA-----------------------------------------296=OKUDU
NİSNUR-----------------------------------------------296=OKUDU
GOZ--------------------------------------------------296=OKUDU
ASBELOVE--------------------------------------------896=OKUDU
E_M_A------------------------------------------------296=OKUDU
MUHAT------------------------------------------------582=OKUDU
SEYBİL-----------------------------------------------=------------
ECRİNNN07(ASLI) --------------------------------------306=OKUDU
KALAN 88

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

NURUSİMA81(VCK) İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 19 HAZİRAN ÇARŞAMBA SAAT 24:00 A KADAR

TRANSFERİ OLDU TEK EMBRİYO BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI HAYIRLI SAĞLIKLI EVLADININ OLMASI İÇİN

NURSEN-----------------------------------------------346=OKUDU
GERİDONUSUMKUTUSU---------------------------------=-------
NURUSİMA81(VCK)-----------------------------------684=OKUDU
NARTANESİİ----------------------------------------342=
ESMA-----------------------------------------------32=OKUDU
YASEMİNSEZA--------------------------------------342=OKUDU
NİSNUR---------------------------------------------342=
GOZ------------------------------------------------342=OKUDU
ASBELOVE------------------------------------------342=OKUDU
E_M_A----------------------------------------------342=OKUDU
MUHAT---------------------------------------------342=OKUDU
SEYBİL----------------------------------------------342=
ECRİNNN07(ASLI) ------------------------------------342=OKUDU
CEMREM29------------------------------------------100=OKUDU
SEVİL61---------------------------------------------100=OKUDU
TULAY_20-------------------------------------------100=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

çok zor ya. ben çok zorlanıyorum. huysuz bir bebeğim var. baya bunalımlardayım. neden çocuk yaptım diye düşündüğüm bile oluyor maalesef lohusalıktandır deyip geçmesini umuyorum. inş atlatırım bu psikolojiyi.

hadi kolay gele canımmm inşallah hepsini verirsin de kurtulursun hayırlısıyla
oldum şükür canım bakalım benimde bat 22si inşallah güzel haber vermemi nasip eder Rabbimmm
eksiklerimiz için 400tane okudum yazmıştım ama belki gözünden kaçmıştır diye tekrar yazıyorum canımcım eksikler vardı sanki öyle hatırlıyorum ama olmazsa diğer listeye ekleriz
Canım çok yeni daha herşey Allahımın izniyle bu dönemleri atlattıktan sonra herşey çok daha güzel olacak

Allah kolaylıklar versin canım gerçekten olurmuş böyle kimi kadınlarda inşallah atlatırsın sen de
bak bende bir dua kitabı var çocuğun ağlamaması için bir dua var onu oku inşallah daha sakinleşir yavrun
ancak abdestli okunması lazımmış henüz lohusa dönemin geçmediyse eşine ya da bir başkasına okutabilirsin.Dua şöyle:

"Efe min hézel hadisi teğcebüne ve tedhaküne velé tebküne ve entüm sémidüneh.Fesküni eyyetühel menfühah.Ve ehrici kemé harace yünüsü aleyhis selémü mim betnil hut."

Anlamı: "Şimdi siz bu söze(Kur'an'a) mi şaşıyorsunuz da gülüyorsunuz ve ağlamıyorsunuz?Siz gafil ve oyuna dalmış kimselersiniz.Menfuh(üfürülmüş)olan hali,benim için sakin olun.Yunus(a.s) balığın karnından çıktığı gibi,bu çocuktan da sıkıntıyı çıkar ve sesini durdur."

NOT: Bu dua ağlayan çocukları durdurmak için okunur,ancak huzurla ve abdestli okunması talep edilene uygundur.

(Canım tecvid biliyosan eğer duayı açıklayarak-hangi yerler uzuyo,hangisi peltek harf gibi-yazabilirim.)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…