Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

GERİDONUSUMKUTUSU NUN EŞİ İÇİN TEFRİCİYE OKUYORUZ

GERİDONUSUMKUTUSU -*200=OKUDU
NURSEN-------------------*200=OKUDU
ESMA ----------------------*144=OKUDU
SEYBL----------------------*100=OKUDU
YASEMİNSEZA-------------*100=OKUDU
SURPRİZ06-----------------*100=OKUDU 100
TEACHEROF-----------------*300=OKUDU
SIYAHKUGU-----------------*100= OKUDU
MUHAT-----------------------*300=OKUDU
BASAK2569-------------------*100=OKUDU
E_M_A--------------------------*100=OKUDU
İKRAMAYA----------------------*200=
SSONMEZ-----------------------------150=OKUDU

6 NİSAN CUMARTESİ SAAT 24:00 A KADAR

kalan=2250

CANIM aLLAH RAZI OLSUN GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN rABBİM BİN KATINI SANA NASİP ETSİN İNŞŞŞAMİNNNNNNNNNNNN

Canımmmm çok üzüldüm Rabbim yar ve yardımcın olsun. Çok zor bir durum ama sen güçlü bir bayansın bunu kanıtladın bir kere daha. Rabbim yine nasip edecek inşallah belki de normal yolla tüpü tutmayıp arkasından normal yolla hamile kalan çok kişi var öyle
Rabbim sabır versinnnn güzel yürekli arkadaşım

tefriciye listemiz bitti Allaha şükürr
Rabbim kabul etsin inşşşş
kızlar ben bugün istanbula gidiyorum tedavi için
inşş güzel haberlerle dönerimm
hakkınızı helal edinn bana dua edinnn
Allaha emanet olunnnnnnn

Canım hayırlı güzel haberlerle gel inşallahhhh
Rabbim yar ve yardımcın olsun

kays arkadaşın duasını okdum

canım çoook geçmiş olsun ...kendinde yazmışsın hakkında hayırlısı böyleymiş demekki...allah sabır versin..acın büyük...kelimeler yetmez anlatmaya....allah tez zamanda yine verir inşallah...

ah canım benim ya ne desem bilemedim inan çok zor bi durum gerçekten
Allahım sabırlar versin evladının ömrü yokmuş demek
yeniden hamile haberlerini almak nasip olur inşallah ve
bu sefer bebeğin daima seninle olur inşallah

Allah yar ve yardımcın olsun Esmacımm Rabbim bu tedavinde meleğini kucağına göndersin inşallah...gelişmelerden haberdar et bizi lütfen...transferinde fetih okumak istiyorumm İnşaallah Rabbim karşılaştırır da okumak nasip olur canımm...duaarımız seninlee

arkadaşlar benim içinde okurmusunuz . bi defa daha yazmıştım ama kimse ilgilenmedi yanlış anlamyın okumak zrunda tabiki değilsiniz zaten utana sıkıla istiyorum sizde. acab ayrı bir topik mi açsan ne yapabilirm bilmyiorum. yani insan kendisi için bişey isterken zorlanıyor ama işte naladığım kadarıyla burda herkes birbirine yardımcı oluyor okuyor. okursanız da okumasanız Allah razı olsun.. Alah'a emanet olun ...

Canım ben 150 tane okurum Allah kabul etsin inşallah

Canım ben 150 tane okurum Allah kabul etsin inşallah

çok teşekkrü ederim 4444 salavatı tefriciye okumaya başlıcam. ama fazla bilgim yok acaba ben tek başıma okusam olur mu ? sonuçta kimseden isteyemiyorum okumasını. ben başlasam okumaya 4444 adet çok fazla bir iki günden bitiremem herhangi bir süresi varmıdır acaba?

Canım tek başına zor evet yazını gören arkadaşlar yardım edecektir merak etme.

Sen okumaya başla bende yarın başlarım Allah'ın izniyle müminin mümine yaptığı dua daha makbulmüş inşallah kabul olur.

Bebek için okunacak sanırım

canım senden hayırlı haberler bekliyorum noldu doktor kontrolun...
hayırlısı bitanem hakkınızdaaaa.....

kızlar bende listeye katılmayacağım,Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah,hakkınızı helal edin....Esmacım sende hakkını helal et,inşallah tedavin çok olumlu olur arkadaşım....

okuruz tabi ki arkadaşım sen liste yap okumak isteyenler bildirir sana zaten bildiğim kadarıyla 1hafta süresi var 1hafta da bitiririz Allahımın izniyle ben 200tane okurum akşam başlarım Allahımın izniyle bitince haber veririm sana yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…