Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

esma ecrin in aslının tefriciyeleri vesenin yasin tamam dır Allah kabul etsin...

Esmacımm başlyacak tedavin için bir yasin okudumm
Seybilin bebeği için de bir yasin bir fetih okudum 100 tefriciyesini okuyorumm
Rabbim kabul eylesinn inşallah...

100 tefriciye alayım...seybilinkileri bitirnce okuyacağım inşaallah okuyunca bildirirm Allh dualarınız dularımız kabul etsinn

Seybil icin 100 tefriciye okudum.Allah kabul etsin bu mubarek cuma gunu insallah.Bu arada benim tefriciyeler tamamlanmadi sanirim bir haftayi gecti esmacim.

Gormemisim tamamlandigini telden giriyorumda ozur dilerim.Allah okuyan herkesten razi olsun.Rabbim sizinde dualarinizi kabul etsin insallah.

“Allahu Teâlâ kullarının dua ederek kendisinden istenmesini sever”O halde çokça dua ederek Allah’a olan yaklaşmamızı artırmalıyız. Her dua bizi daha fazla Allah’a yaklaştırmakta aradaki engelleri kaldırmaktadır. Kul kendisini daima Allah huzurunda hissetmeye başlamaktadır. Bu yakınlığı sürekli kılmak için her an her şey için dua etmeliyiz. Rasûlullah Efendimiz bize şöyle demiştir: “Sizden herkes, ihtiyaçlarının tamamını Rabbinden istesin, hatta kopan ayakkabı bağına varıncaya kadar istesin.”(Tirmizİ)

Senin icin 1 yasin okudum cnm allahim kabul etsin. hayirli hbrlerini aliriz insallah

kızlar bende katılabilirim aranıza. tefriciyeleri nasıl yapıyorsunuz bana da bi anlatır mısınız lütfen

ecrinn07 yani Aslı'nın tefriciyelerini okudum rabbim dualarını kabul etsin inşallah.....

hayırlı cumalar canım rabbim hepimizin dualarını kabul etsin..

geridönüşüm için 100 daha alayım..

Ecrinn07(asli)nin tefriciyelerini okudum.Allah kabul etsin inşallah.......seybil için 100 tefriciye okudum.....100 daha alıyorum....okuyunca yazarım...

canım 3günde bir liste sırasına göre okuyoruz şuanki listemiz kays arkadaşımızla bitecek esma arkadaşımız ilgileniyor liste ile senin yazını görecektir

yok canım onu sormadım ben.tefriciye nasıl okunuyor. bi yerde namaz kılınıyor diye geçiyor.başka yerde geçmiyor.kafam karıştı.nasıl yapılıyor onu soruyorum.

yok canım onu sormadım ben.tefriciye nasıl okunuyor. bi yerde namaz kılınıyor diye geçiyor.başka yerde geçmiyor.kafam karıştı.nasıl yapılıyor onu soruyorum.

canım biz okumaya başladığımızdan beri kim için okunuyorsa o kişi 2rekat Allah rızası için namaz kılıyor 100adet istiğfar diğer kişiler 21adet istiğfar okuyor besmele ile niyet edib başlıyoruz
sen kendin için okuyacaksan 2rekat Allah rızası için namaz kılıp tövbe istiğfar edip niyetlenirsin canım

Esmacim Asli nin duasini okudum
Allah kabul etsin

Son düzenleme:

burda katılmak istedim size de ondan soruyorum. yani ben katılınca namaz da kılcak mıyım bundan önce yoksa sadece okuyacak mıyım tefriciyeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…