Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

hayirlisiyla insallah hamilesindir canim ya...Guzel haberlerini bekliyoruz insallah rabbim senide sevindirir

baharcım bende okudum
Rabbim perlanorenin dileğini gerçekleştirsin inşallah amin

inşallah hamilesindir canım ya

Selam arkadaşlar , dilerim herkes iyidir .
benim için dua eden iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim . Allah sizlerden razı olsun . Zor bir süreç geçiriyorum desteğini benden esirgemeyen siz güzel yürekli arkadşlarıma çok teşekkür ediyorum .
Rabbim yüzümüzü güldürsün iniş dularımıza devam

canım allah senden razı olsun nasılsın

Rabbim senden de razı olsun arkadaşım. iyim çok şükür bende gün sayıyorum tedavime başlamaya.asıl sen nasılsın nasıl gidiyor inşlhh son tedavin olur canım ve bebişin seni hiç bırakmaz

Rabbim senden de razı olsun arkadaşım. iyim çok şükür bende gün sayıyorum tedavime başlamaya.asıl sen nasılsın nasıl gidiyor inşlhh son tedavin olur canım ve bebişin seni hiç bırakmaz

saol canım inşallah son olur valla işe gitmedim bu sefer rahat geçirdim şimdiye kadar aslında pek anlamadım günler nasıl geçti ama test günü yaklaştıkça heyecan başlıyor.seninde son tedavin olsun canım inşallah

merhaba arkadaslar.dun cok umutlanmistim ama bugun bitti,idrar testi beni kandirdi,bugun kirmizi karti yedik.bebeyim beni tutmamamis. dondurulmuslarimda yok ki hic.yeniden baslamak gerekiyor ama cok yorgunum,galiba en iyisi biraz dinlenmek.Allahim hayirlar nasip etsin.okunacak dua olursa bende okumak isterim.haber verin banada.ama insallah oteki arkadaslardan pozitiff aliriz tum kalbimle Rabbimden istiyorum

baharım bende okudum tefriciyeyi allhım kabul etsin dualarımızı

okudum cnm bendee
arkadaşımızın hayırlı sonuçalrı olsunn..
allah kabul etsin..

canım benim çok üzüldüm ama umudunu yitirme emi Rabbim inşallah bir evlat nasip edecek hepimize kısmet bunlar bliyorrsun

okundu..
herkesin dilerği kabul olsun,evlatlarına sağlıkla kavuşsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…