Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

MÜGE----------------------------------------178=OKUDU
KANBAR-------------------------------------178
FİYONK_MAKARNA--------------------------178=OKUDU
ASEL_K--------------------------------------178=OKUDU
BASAK2569---------------------------------178=OKUDU
BLOWHOE25--------------------------------178=OKUDU
RUVEYDA12---------------------------------178=OKUDU
SU1838--------------------------------------178=OKUDU
BAHAR85------------------------------------178=OKUDU
FLZASK2003--------------------------------178=OKUDU
PERLANORE---------------------------------178=OKUDU
BURCU81-----------------------------------178=OKUDU
YNZ06--------------------------------------178=OKUDU
CEMREM29---------------------------------178=OKUDU
PITIRCIK_43-------------------------------178=OKUDU
GERİDONUSUMKUTUSU-------------------178=OKUDU
VCK-----------------------------------------177=OKUDU
ASKBEBEK---------------------------------177=OKUDU
MAVİMENEKŞE----------------------------177=OKUDU
TÜLAY20-----------------------------------177=OKUDU
DENİZBULUT------------------------------177=OKUDU
ZAMBAK06--------------------------------177=OKUDU
ESMA--------------------------------------178=OKUDU
SUZAN361--------------------------------178=OKUDU
ESRA1982--------------------------------178=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

merhaba ben araniza yeni katildim.hollandada yasiyorum ve son 2yildir bebek icin ugrasiyoruz.4 kez negatif asilamam ve 2 kez negatif tup bebek denem var.ama burun spreyini hic duymadim nedir o ne icin kullaniyorsun.eyer yardimci olursan sevinirim. rabbim yardimcimiz olsun dualarimiz kabul olsun.sevgilerimle

baharcım canım bana yazmamışsın tefriciye ben okumayacakmıyım canım unuttunmu yoksa haber edermisin lütfen

merhaba canim hsgdin aramiza benimde 2.denemem olacak hayirlisiyla son olmasi niyetiyle:)ben burun spreyini hormonlarimin baskilanmasi icin kullanacam yani ostrojen hormonunu durdumak istiyor doktorum sadece ilaclarla yonetmek icin,cunku ilkinde sadece 2 yumurtam vardi ve onlarda dollenmediler bu uzun protokolde daha fazla sansimiz oldugunu soyledi...Insallah cumlemizin

merhaba bahar85.ben bugun katildim araniza ve daha yeni okudum senin yazini.cok uzgunum senin adinada kendi adimada.bende 2.tup bebek denemin 14.gunundeyim ve iki gundur lekelenmem var.galiba adet baslangici,11.gun idrar testi yaptim negatif ve simdi tamen negatif.ama insan ogluyuzya herseye alisip gidiyo insan.ilk negatifte yikildim ama bu sefer daha kolay atlatiyorum galiba.ve buradakileri okuyunca{dunyada tek benim boyle bi derdim var}pisikolojisinden kurtuldum.ama halen cok uzgunum.Rabbimden sabir diliyorum.Allahim hepimize verir isterse ama buda bizim imtahanimiz.dilerim bu imtahanda basarili oluruz.selamlar

tmm canim anladim ben igne kullanmistim hormon icin.insallah son denemen olur bol bol yumurta uretirsin ve bebeyini saglikli bi sekilde kucagina alirsin.ben 2.denememin 14.gunundeyim ve iki gundur lekelenmem var adet baslangici galiba.dua ediyorum lekem dursun diye ama bakalim iste kismet.cok zor yaa.ama burasi bana iyi geldi benim gibi olanlarla konusmak rahatlatiyor..

saol canim allah razi olsun allah hepimizin kucaklarini doldursun cumlemize anneligi tattirsin insallah...ayy insallah durur ya allahin mucizeleri coktur peki normaldedemi adetten once lekelenmelerin oluyordu??Gercekten burasi banada cok iyi geliyo hic olmazsa icimizde olup bitenleri rahatca anlatiyoruz destek olan insanlari gordukce umudum dahada bi artiyor:)

Yarin ist. Avrupa yakasinda olucaz sabah 6 da yolcuyuz insalla yolda giderken okurum tefriciyeyi. Bana jinekolog tavsiye edecegimiz bi yer var mi cok iyi olarak bildiginz.

canım sen kan testinide yaptırdın galiba...
demekki böylesi daha hayırlı bizim için ben böyle düşünüyorum...
inş bu son olumsuzluklar olur en kısa zamanda bizde kavuşuruz yavrularımıza...

selamun aleykum arkadaslar cok zor durumdayim eger yardim ederseniz 4444 salavati serif okumak istiorum azda olsa bnm icin okursanz daha etkili olcaini dusunuyorum lutfen cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar selametle

canım merhaba öncelikle hoşgeldin aramıza. umarım pozitifdir. belki üstüne görüyorsundur. halk arasında öyle denir ya normal adet gününde hamileysen bile biraz lekelenme olunca üstüne görüyorsun derler. inşallah öyledir de senden güzel haberi alırız.

Ben tefriceyi okudum canım.Rabbim kabül eder inşallah.hayırlı ve güzel sonuçlar almak dileğiyle...

selamun aleykum arkadaslar cok zor durumdayim eger yardim ederseniz 4444 salavati serif okumak istiorum azda olsa bnm icin okursanz daha etkili olcaini dusunuyorum lutfen cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar selametle

aleyküm selam canım
canım bu topik zaten bunun için var bizlerde birbirimize okuyoruz zaten
sende ismini sıraya yazdır canım sıran gelene kadar sen diğer arkadaşlara okuycaksın sıran gelincede hepimiz sana bu hem zamandan tasarruf hemde birbirimiz içn dua etmek çok daha etkili
zaman kaybetmeden yaz buraya bahara söyle senide listeye eklesin canım bnde çok olmadı katılalı ama çok memnunum şükür

canım bende okudum 178 tane allah kabul etsıngüzel haberlerle gelsın

canım,Rabbm sana ve eşine sabır versin sağlık ihsan etsin.evet çok zor bir acı tarifsiz bende 3 kere yaşadım dediğin gibi ilkinde çok acıydı ama sonarasında alışılıyor malesef ( inşlhh en kısa zamanda hepimizin hayırlı, sağlıklı evlatları olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…