Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

merhaba arkadaşlar biraz önce topiğin ortasına balıklama atlamışım.kusura bakmayın önce kendimden biraz bahsedeyim.ben 16 aydır bebiş isteyen 1.5 yıllık evli biriyim.uzun tedavi aşamasından geçtim.pko lu olduğum için 6-7 ay kadar progestan içtim.çok şükür şimdi adetlerim düzenli.onu hallettik derken yaptırdığım hsg sonucunda tüplerim tıkalı olduğunu öğrendim.laporoskop ameliyatı olldum.çok şükür ki tüplerim açıldı.ve b kez daha hsg ile kontrol edildim.tüplrim tamamen açık.ve 2 gün önce yani cuma günü aşılama oldum.inşallah cumanın yüzü suyu hürmetine bebişim tutar.

benim hikayemin özeti budur.rabbim bu uğurda kimsenin kucağını boş bırakmasın.

fiyonk makarna arkadaşım.rabbim hayırlısıyla inşallah dualarımızı kabul eder.

dua ile...

10 yıllık bebek özlemi ve ilk denemenin ardından 12 günlük bekleyişin sonusu 2.39 oldu arkadaşlarım...
yani halk arasındaki adıyla negatif...

bir dondurikim vardı ardımda beni bekleyen...
dua etmeye devam edelim Allah zamnaı gelince verecek gönlümüzdekini

tabi ki bitanem inancımız tam elimizden geldiğince dualarımızada mücadelemizede devam edicez...
allah hepimizin hakkında hayırlısını versin...
inş dondurulmuş kuzularımız bidahakie bizimle kalacaklar...
dualarım seninle fiyonkum...

canım hayatımız bi sınav.kimi sağlıkla,kimi eşyle, kimi akrabalarıyla,kimi bebeğiyle imtihanda.rabbim sabrımızı artırsın.bu yolda umutlarımızı tüketmesin inşallah.sonuçta sadece ol demesi gerekir.rabbim hiç yokken yaratmadı mı bizi.onun için hiç zo değil bu.sadece zmanı var.

hakkına ve hakkımıza hayırlısı olsun...

dualar okudum burada elektrikler kesik olduğu için haber veremedim

allah hayırlı bebişler versin cümlemize amin

nefes aldıkça mücadeleye devam...

amin canım... dediğin gibi Rabbimize sığınıp zamanın gelmesini bekleyeceğiz...

MÜGE----------------------------------------177=OKUDU
KANBAR------------------------------------- 177
FİYONK_MAKARNA--------------------------177=OKUDU
ASEL_K--------------------------------------177=OKUDU
BASAK2569---------------------------------178=OKUDU
BLOWHOE25--------------------------------178
RUVEYDA12---------------------------------178
SU1838--------------------------------------178=OKUDU
BAHAR85------------------------------------178=OKUDU
FLZASK2003--------------------------------178=OKUDU
PERLANORE---------------------------------178=OKUDU
BURCU81-----------------------------------178=OKUDU
YNZ06-------------------------------------- 178=OKUDU
CEMREM29---------------------------------178=OKUDU
PITIRCIK_43-------------------------------178=OKUDU
AKAKCE------------------------------------178=OKUDU
GERİDONUSUMKUTUSU-------------------178
VCK-----------------------------------------178
ASKBEBEK---------------------------------178=OKUDU
MAVİMENEKŞE----------------------------178=OKUDU
TÜLAY20-----------------------------------178=OKUDU
DENİZBULUT------------------------------178
ZAMBAK06--------------------------------178=OKUDU
ESMA--------------------------------------177=OKUDU
SUZAN361--------------------------------177=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

Canim benim Allah en kisa zamanda muradini verir insallah dun gergindim bugun de gerildim senden bari olumlu bi haber alabilseydik ize de heyecan olur moral olurdu. Ama Allahin emrine iteatimiz tabiki sonsuz. Insallah birdahakine. Sizin sorun neydi?

Canim oncelikle hosgeldin. Listeyse bahar arkadasimiz ilgileniyor. Tek tek arkadslarimiza okuyoruz. Sirasi gelen arkadas kim ise ona okuyoruz. Simdi sende istiyorsan listeye adini yazdir siran gelince sana okuyacagiz. Bu sure de sende bizim gibi diger arkadslara okuyacaksin.

Canim benim Allah en kisa zamanda muradini verir insallah dun gergindim bugun de gerildim senden bari olumlu bi haber alabilseydik ize de heyecan olur moral olurdu. Ama Allahin emrine iteatimiz tabiki sonsuz. Insallah birdahakine. Sizin sorun neydi?

tatlım üzüldüm sana sabır dilerim evet yola devam ddurmak yok
inş bizde alacagız bebişlerimizi kucağımıza

cnm çok üzüldüm
benimde sonucum 3,20 ydi diğergün tekrar test yaptırdık değirim 2 ye düşmüştü Allahım en kısa zamanda bebişine kavuştursun..
seenin dondurulmuşun var bizim elimizde şuanda hiç birşey kalmadı..
eşim mtese oldu yani hiç spermimiz yok buna rağmen ben umutluyum elbet birgün bebişim benimle olacak.
çok zor bir imtihan allahım hepimize sabır versin ..

fiyonkcum cok uzuldum ama rabbimin bi bildigi vardir canim zamani daha gelmemis demekki sabrin sonu herzaman selamettir bizde kuvusacaz ins meleklerimize...

canim ben mesaj yazamiyorum bakip bi arastirim haber veririm sana bendede ayni sorun var ama hic oyle bisey onermediler insallah yardimci olabilirim sana, suphen olmasin

canim ben mesaj yazamiyorum bakip bi arastirim haber veririm sana bendede ayni sorun var ama hic oyle bisey onermediler insallah yardimci olabilirim sana, suphen olmasin

Tamam cnm. Y-virilin diye yazinca ing bi sitede cikiyor zatn. Ben ing pek bilmedigim icin ceviri yapamiyorum. Senin var mi dil?? Unutmusum yaa kac yil gecti pratik olayinca.

sağol canım bilgi için o zaman bahar o zaman benide listeye yazarmı acaba elbette bende diğer arkadaşlar için seve seve okurum burdan takip edicem sanırım

ben şu an adetliyim yalnız canlar okuyamam sanırım ama haftaya okurum çok çok birde bu sıra listesi nerde ya ben geç buldum burayı tam anlayamadım onun için

Allah sabır versin cnm.
üzülme diyemem .ümitle bir yola giriyoruz sonuca ulaşamayınca elbette yıkılıyoruz.
kuluz aciziz. ama inş sende başaranlardan olursun.
en kısa zamanda kavuşursun bebişlerine.amin.
elbette dualara devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…