Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

--------------------------------------

Son düzenleme:
--------------------------------------------

Son düzenleme:

suzanın tefriciyelerini okudum ben canım

cnm yarın sabah okurum okudu yazabilirsin çünkü geç girebiliyorum Allah kabul etsin

esmanın tefriciyelerini okudum Allah kabul etsin.

suzanın tefriciyelerini okudum Rabbim "HAYIRLI, SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR EVLAT" nasip etsin...

Kizlar bugun transferim gerceklesti lutfen benide dualarinizda unutmayin rabbim bizlerede annelik duygusunu yasatsin insallah bu iki hafta nasil gececek bilmiyorum ama nedense umutsuzluk var icimde ins melegim hemen tutunurda birakmaz hic beni

canim yaa insallah tutunur sana sikica.emriolarinin kalitesi nasildi?dusunmemeye calis diycem ama mumkun deyi biliyorum bol bol dua et gulum yaa.kacinciydi denemendi senin?bol bol dinlen cok is yapma arasira dolan.bide badem ye ananas ye ben badem cok yemistim gecen denememde tutmustu ama dustu

baharcım cnm ben okudum arkadaşın yerine 120 tane tefriciyeyi allh kabul etsin

baharcım ben suzan arkadaşımın tefriciyelerini okudum
Rabbim kabul etsin
net olan yere ancak gelip bakabildim kusura bakmasın artık arkadaşımız

canım ben 120 tane okumuşum esra için biri 3 tane eksik okusun.

canım esmanın, suzanın ve esranın tefriciyelerini okudum Allah kabul etsin gönüllerinin muradını ayrı ayrı versin inşallah.

herkese günaydın
bahar canım sen bana esma için msj çektin ve bende okuyunca seni eşimin cebinden aradım sen cevap vermeyince
tanımadık numara olduğu için vermediğini düşünerek bir daha aramadım
canım ben esma arkadaşın duasını okudum allah kabul etsin
akşam msj yazmıştın zambak içinde okudum allah kabul etsin başka okunacak borcum varsa canım yaz okuyayım
ben yeni geldim

baharcım, ben okudum; evde giremedim kk şimdi haber verdim k. bakmayın.Allah kabul etsin inşlh

Selam kızlar ,
bayram nedeni ile giremedim . Okuyamadıklarımı okuyup haber vereceğim .
Esma
Suzan
Esra
en kısa sürede bitirip size dönüyorum .

Öpüyorum hepinizi kocaman .

esma nın tefriciyelerini okudum. Allah kabul etsin. bayramda okuyamadım. dünde rahatsızdım okuyamadım. yavaş yavaş tamamlıcam kusura bakmayın. bi arkadaş vardı çocukları olan. o suzan mıydı.dua mı ona göre okuyayım

tefriciyeler tamam tatlım.
Allah kabul etsin.

bahaaaaarrrrr nerelerdesin tatlım.
özledim seniiiii. nasıl gidiyor?

arkadaşlar bayram nedeniyle bende fazla takip edemedim bu arada sıra bana geldi
bütün okuyan arkadaşlarımdan Allah razı olsun
güzel dilek dilediğiniz için çok çok sağolun Rabbim hepimizin dileğini kabul etsin
tek tek cevap veremediğim için kusura bakmayın
ağızlarınıza sağlık eksik olmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…