Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hayırlısı canım klomen kullancakmısın yine?
canım ben hiç kullanmadım klomen

sen nasıl oldun canım neye karar verdin ben 1 martta hsg çekileceğim sen anestezili çektirmiştin dimi yanlış hatırlamıyorsam hsg den sonra üç ay daha beklerim olmazsa aşılama yada tüp bakalım üç buçuk yıl bitiyor dile kolay Allahım hayırla sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasib etsin

Canim inş sağlıcakla kucağına alırsın bebisini.Eşinin ve senin gözün aydın olsun.ben 13.haftadayim hala kusma ve bulantilar devam ediyor hatta bugün kan geldi bayagi korktum.sana tavsiyem galeta ve leblebi ye onlar fayda veriyor.çok devam ederse zaten doktorun ilaç yazar canım.

Canim hiç ovulasyon testi kullandin mi ? Ben rahim filmi çekildim olmadı aşılama yaptırdım olmadı jel kullandım olmadı ovalasyon testi ile çizgi sonmeye başlayınca 1 kere ilişkiye girdim Rabbim vesile kıldı. Bence dene derim.bide sakin stres yapma bebisler en olmadık zamanda geliyorlar

denedim canım denemezmiyim sen rahim filmini ne zaman nerde çekildin?hamilelik nasıl geçiyor?

Canımm hoşgeldinnnnn döndünmü? nasılsın bakalım nasıl gidiyor bebiş nasıl?
kuzum hoşbulduk korkuttu bizi sevgi10 gündür kanama vardı yavaş yavaş açık kahverengi akıntıya döndü bu sırada doktora gittim hep kalp atışları olan bebeler genelde %80 düşmez içini ferah tut dedi bugün kontrolüm var bakalım nolacak dua et bize cnm....sen nasıl oldun?

korkma polyanna inşallah birşey yoktur.benimde kahverengi lekelenmelerim vardı,progeston içiyorum 20 gündür

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması.Sevdiklerimle mutlu bir hayat... ve gebeliğimin sorunsuz geçmesi Allahim @polyanna23(leyla) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400--OKUNDU
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400--OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400--OKUNDU
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

DILEGIsweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

canım niye öle oldu yolculukla alakası varmı ki? rabbim muhafaza etsin canım hayrlı ve sağlıklı günler görün inşallah.. ben çok şükür daha iyiyim kontrole gitcem 10 gün sonra..

sıradaki tesbihi hangisi hangi arkadaşımız için çekiyoruz canım.. Elif içinmiş gördüm :)

yok gülüm tam havaalanına gitmek için son kez lavaboya girdim başta kahverengi geldi bir iki gün sonra kanama oldu şimdide açık krem bir akıntı var ama çok hafif parça düşmüştü ağır kanamada ama baktı doktor kalbi çalışıyor korkma dinlen dedi bugünde gideceğim bakalım hayırlısı.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…