Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın kızlar hayırlı cumalar...dün 8 gibi uyumuşum erkenden halen de uykum var
kuzum sana ekürüm diyorum bak noldu anlatayım sana kayınvalidemde göbek fıtığı var uzun zamandır ve doktora gitmiş o da ameliyat demiş dün görüştüm kendisiyle resmen davet bekliyor eşim sağolsun gel burada ol demiş ama bana söylemedi tabi korkudan ......anlayacağın bana da gelebilirler tamda şubat mart gibi ama bana konuyu açarsa eşim kayınvalideme söyleyeceğim tüp bebekle ilgili düşüncemizi.......bizim gelişmeler de aynı anlayacağın

ya kuzum burada söylenmez ama bizimkiler dünden meraklı gelmeye adam zaten mızmız kaynanam iyidir sağolsun ama kaynatam çok konuşur...dün eşim doktor arıyordu bende dedim ki ameliyat fiyatlarını da sor...suratı asıldı adamın ya bende buna kızıyorum evlenirken bir toplu iğne yardımları olmadı şuan ha bire oğlum da oğlum valla kuzum ben karışmıcam nağıyorsa yapsınlar....tüp de gerekirse ertelenir ben çocuğum için bişiler biriktireyim yapayım derken bu adamın bu tavrı deli ediyor beni....birde yakın yerler değil ben eskişehir onlar fethiye....söylemesi ayıp yol ücreti 300 tutuyor ameliyat biraz araştırdım 1500 dan aşağı değil muayene parası da 200 tl gibi bişi...ki bu bir değil iki değil 3 değil....neyse dedim sus demet napıyorsa yapsın ama gün gelir elbet sorarım eşimden...çalışıyorum birde ya akşam geldim mi hemen ayaklarımı uzatıp yatıyorum onların aslında anlayışlı olması lazım ama nerrrrdeeee.neyse destan yazdım yarama bastın kuzum

valla cnm al bendende o kadar altın aldılar büyük oğullarını evlendirirken ,bizede aldıkları altınların parasını şimdi ödetiyorlar kreedi yi eşim demiş ben ekstra iş alırsam kapatırım dünyanın lafını ettiler arkasından eşime evlat yüzü görmesin bile demiş niye krediyi kapatmamış diye eşimde tutu kredi çekti borçlarını kapattı...3 kişiler ve kasabada yaşıyorlar görümcem rahatsız sık sık epilepsi nööbeti geçirir 6 aylıkken başlamış şimdi 37 yaşında ve davranış bozukluğu var anlayacağın rahatsız ve gelirleride iyi buraya gelip herşeyi benimkine yıkacaklar benimkide bana söylemeden alttan hazırlıyo gel kavga etme şimdi valla işini gören böyle uyuşuk bir kadın olmasa gelsin diyeceğim ama yok kahvaltı 8 de önlerinde öğle yemeği ha keza akşam yemeği hakeza ben hangi bir gün uzattımki ayağımı şimdi uzatayım zaten kaynım bizimle anlayacağın parazit gibiler.....

günaydınn canım ben bugün dr gittim 11.30 da üstten baktı kist yok kaybolmuş dedi gün aşırı ilişkiye devam et dedi yumoş ne kadar büyümüş hiççç sölemedi yaaa sinir etti beni
kist yokolmuş hadi gözün aydın cnm.....yumoşu sorsaydın be kuzum....bu doktorlar adama gına getiriyorlar ya ille soracaksın yani....

kist yokolmuş hadi gözün aydın cnm.....yumoşu sorsaydın be kuzum....bu doktorlar adama gına getiriyorlar ya ille soracaksın yani....
sordum ayy sölemedi uyuz adam delirtti beni içimden bişi dürtüyo beni başka dr git git diye ama kendimi zor tutuyorum gün aşırı ilişkiyi hepimiz biliyoruz önemli günü bilmiyoz bu dr lar halimizden hiç anlamıyor yaffff

sorduğun halde söylemiyorsa değiştir kuzum eğer özelden gidiyorsan valla parana yazık biraz da psikolojiden anlamaları lazım ya....

sorduğun halde söylemiyorsa değiştir kuzum eğer özelden gidiyorsan valla parana yazık biraz da psikolojiden anlamaları lazım ya....
yok canım bu gittiğim dr devletteydide üst ultrasyonla baktı yazık etti yani herzamanki gibi düzgün muaynesini yapsaydı offf offf şimdi 100 lira verip diğer dr gitmekte bilmiyorum yaaa kafam karışık hayırlısı bakalım

bu jinekolog değiştirmek gerçekten muhasebeci değiştirmeye benziyor tabi kararı sen verirsin ama bir şansı hakediyorsa ver derimgitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…