Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

amin sizlerle bekleyip tüm listeyi dolduracağız umarım çok beklemeyeceğiz.....
amin cnm. rabbim hepimizin kucağını sağlıklı hayırlı bebişlerle doldursun inşallah. benim bat 17 aralık deneme 2 yaş 29. bir yıllık evliyim. daha önce iki kaybım var rabbim kimseye yaşatmasın

amin cnm. rabbim hepimizin kucağını sağlıklı hayırlı bebişlerle doldursun inşallah. benim bat 17 aralık deneme 2 yaş 29. bir yıllık evliyim. daha önce iki kaybım var rabbim kimseye yaşatmasın
ALLAH kucağımıza sağlıkla alacağımız bebeler hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize.....İNŞALLAH en kısa zamanda....

cnm ameliyat tarihi belli oldumu?
belli oldu canım perşembe Allahın izniyle ameliyata giriyorum...

merhaba.. histereskopi açık ameliyat oluyodu değilmi? benimde açık olucak senin myom kaç cm idi.. içimi rahatlattın bir nebzede olsa ama elimde değil korkuyorum inşallah bende ameliyat sonrası senin gibi düşünürüm..

canım bende "ne varda bu rahim kalınlaşmıyor" diye histereskopi yapıldı. Rahime çizik atma denen işlem yapıldı. Rahimi kendine getirmek için kesikler atıldı.
yani miyom falan yoktu. Sen miyomunu aldırcan sanırım ?
Hiç korkma.
Bak ben cuma saat 14:30 da uyudum 16:00 da uyandım. Hiç birşey acı, sıkıntı vb.. yaşamadım. Doktorun verdiği ağrı kesiciye bile ihtiyaç duymadım. Ve içmedim !
Senin en fazla miyomunu alacaklarsa biraz fazla kanaman olur. o kadar.

evt canım myom alıcaklar benden 10 cm kdr ay inşallah benimde kolay olur.. hastanede yattınmı peki sen?

evt canım myom alıcaklar benden 10 cm kdr ay inşallah benimde kolay olur.. hastanede yattınmı peki sen?
canım benim arkadaşımda miyom aldırmıştı. çok fazla sıkıntı yaşamadı ve hemen ertesi ay hamile kaldı martta doğuracak inşallah oğluşunu :)

yoo dediğim gibi saat 9:00 girdim hastaneye tahliller için, 18 de çıktım.
inan 20 lik diş çektirdiğimde yada batık tırnağıma pedikür yaptırdığımda bunda milyon kez fazla acı çekmişimdir.

yok bu ay içinde gelicek canım zor olacak benim için ama napalım artık sen nasılsın
valla kafam kulağım rahat bu ara saldım çayıra şubata odaklanıyorum.....sadece gelecek ay jel kullanacağım şimdi intden bakıyordum bende.....zor olacak evet ama işte baba anne bizlerde olacağız inşallah ALLAH ele ayağa düşürmesin de gelinler gitsinler napalım dimi kuşum?

aynen artık canım benimki birde tek çocuk mecbur idare edicem kaynatamda mızmızın teki işim iş ama napalım çabuk geçer zaman inş....bende olmadı ameliyattan sonra iyi gözükürse eve yollatırım şubat gibi başlarım diyorum...eşime de dedim baban iyileşince gitsin annen gitmesin kalsın bana yardımcı olsun gülüyor ben nasıl adamı yollayım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…