Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kizlar napiiyozunuz . Benim tansiyonum cok yukseldi.zorunlu perhize girdim dusmesse ilac vercek dr. Insaallah duser. Peynire zeytine bayilirdim simdi tuz var diye uzaktan bakiyorum.. siz napiyosunuz artik bu topik bi silkelensin kendine gelsin yahuuut

Ayyyy sen hamissin sanki cunku herkesin favori belirtisi gogus sisligi ve bicak batmasi gibi kasik agrisi hadi insallahhh

ayyy yazik ayri dustunuz kocisinle uzuldum
evt canım maalisef

Ayyyy sen hamissin sanki cunku herkesin favori belirtisi gogus sisligi ve bicak batmasi gibi kasik agrisi hadi insallahhh
benimde belirtilerimde hep aynıydı memiklere dokunamıyodum hiçççç..
inşallah hepiciğimiz tez zamanda güzel haberler veriririzz

Gecmis

Gecmis olsun canim ne oluyomus o rhim darligi bir srunmuymus gebelik icin
sagol canım buda aradan çıktı şükür....hamileliğe engel değil dedi doktor...ben düşüğe neden olur mu diye sordum ona da 11. 12. haftada gerek olursa dikiş atıyoruz dedi...öle işte kuzum şükür geçti gitti

geçmiş olsun canım oh kurtuldun ne güzel şu an bir sıkıntın varmı anestezili yaptırdın dimi

bende taktım kafaya çekileceğim artık eşimi ikna edemedim anesstesisiz çekileceğim
kendime acımaz diye telkin veriyorum

geçmiş olsun canım oh kurtuldun ne güzel şu an bir sıkıntın varmı anestezili yaptırdın dimi
ağrı sızı hiç duymadım canım sonrasında da bişey olmadı doktorum hep başımda bekledi zaten sağolsun sorunsuz atlattım bunu da aradan çıkarmış oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…