Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bende yarın çıkıyorum diye bugün yoğun temizlik yapıyorum...soluklanınca yazıları gördüm ama bu temizlik deterjanları beni zorluyo kokudan burnumu tıkadım ya....

öyle cnm .....eşin gelince kısa zamanda çözüm bulursun İNŞALLAH sorunlara.........
inşallah canım ezelede dediğin gibi çalışan bayanın işi çok zor ameliyat olucam 2 ay rapor vercekmiş dr ben işleri düşünüyorum fazla eleman yok işimi yapabilcek kimse yok evden idare etmeye çalışcam onun için uğraşıyorum bende

bende yarın çıkıyorum diye bugün yoğun temizlik yapıyorum...soluklanınca yazıları gördüm ama bu temizlik deterjanları beni zorluyo kokudan burnumu tıkadım ya....
onlarsızda olmuyo :))) illa çamaşır suyu kokusunu çekcez içimize :)

pıtırcık hiç gelmio leyloşum haberin varmı iyimi acaba?

onlarsızda olmuyo :))) illa çamaşır suyu kokusunu çekcez içimize :)

pıtırcık hiç gelmio leyloşum haberin varmı iyimi acaba?

burdayım canım aslında hepte okuyorum yazmıyorum tşk ederim ilgin için....
nasılsınız ?
ben hasta olucam sanırım boğazlarım acıyo yutkunamıyorum gribe çevirecek ilaçta alamıyorum napıcam bilmiyorum

burdayım canım aslında hepte okuyorum yazmıyorum tşk ederim ilgin için....
nasılsınız ?
ben hasta olucam sanırım boğazlarım acıyo yutkunamıyorum gribe çevirecek ilaçta alamıyorum napıcam bilmiyorum
Ay canım hoşgeldin alışmışım ya görmeye görmeyince merak ettim bende.. geçmiş olsun ilaçta alamazsın dikkat etmen lazım c vitaminli meyve filan tüket bol bol

EZELCİM NE İŞ YAPIYOSUN CANIM? BENDE TAZMİNATIMI YAKMAK İSTEMİYORUM EVLENİNE Bİ SENE İÇİNDE ALABİLİYOSUN YA GİRİŞ ÇIKIŞ YAPSALAR KEŞKE ŞU AMELİYAT BAHANESİYLE
canım sağlık bakanlığında bi birimin yardım masasında çalışıyorum bizim tazminat şansımızda yok bide doğum parası alabilmek için dewam ediyorum şu an

Ay canım hoşgeldin alışmışım ya görmeye görmeyince merak ettim bende.. geçmiş olsun ilaçta alamazsın dikkat etmen lazım c vitaminli meyve filan tüket bol bol
saol sevgicim ilaç alamadığım için zor geçicek gibi ama bilmiyorum bakalım bol bol meyve yiyorum zaten başka bişi yapamıyorum

ciğerlerim bir hoş oldu valla....neyseki deterjanla işim bitti kuzum........pitirciğim geçmiş olsun ............ezelim ALLAH kolaylık versin valla cnm sen hayırlısı hamiş olunca zaten ayrılırsın idare et az kaldı:)

çok monoton bir topiğe dönüştü buralar lale yok bitli yok hazal gitti yaaaaaa yeni hamiş haberleri almak istiyorum kızlarrrrrr.....................

bende baharatcıdan buldum çakşır suyunu sabah akşam içiyor şifa olsun eşlerimize inş...bu arada sinem ile burcu napıyor göremiyorum onları konuşursan slm söyle özellikle sineme
söylerim canım onlar pek nete girmiyo ama şukur iyiler hamişlikleride yolunda burcumun kızı olcak prenses geliyo yani :) sineminde bir kız bir erkek sinem sürekli yatıyo agırlaştı artık doğurdu doğuracak şükür ondada bi sorun yok :)

ayy kızlarrr belim kopuyo çok agırıyo kasıklarımda agırıyo sanırım adet öncesi sendromlar başladı bir hafta kaldı karma karışıgım kendimi dinlemiycem dedikçede dinliyorummm bide çok mayıştım kıs geldi yaa artık yastıktan kalkmaz kafam :KK70:

söylerim canım onlar pek nete girmiyo ama şukur iyiler hamişlikleride yolunda burcumun kızı olcak prenses geliyo yani :) sineminde bir kız bir erkek sinem sürekli yatıyo agırlaştı artık doğurdu doğuracak şükür ondada bi sorun yok :)
ikisinede maşallah rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah onlara da bizlerede

ayy kızlarrr belim kopuyo çok agırıyo kasıklarımda agırıyo sanırım adet öncesi sendromlar başladı bir hafta kaldı karma karışıgım kendimi dinlemiycem dedikçede dinliyorummm bide çok mayıştım kıs geldi yaa artık yastıktan kalkmaz kafam :KK70:
öle deme kuzum belki bu belirtiler hamişlik belirtisidir pozitif düşünelim pozitif olsun inş

X