Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Yupppiiiiiii kizlar demek siz bilerek ertelediniz sizi gidi sizi beraber yumurtlamak icindi hersey dimiii:)) hadi bakalim bos durmayin yaramasliknyapin bol bol... ezel gliforu doguma kadar mi kullancan bana ucuncu aya kadar kullanilir bu dedi doktor. Kafam karisti bak simdik.
canımm kesin bişe sölemedi ben ne kadar kullancam dedim doktorda belki doğum yapana kadar kullan dicem bakalım dedi sende mi kullanıosun

canlarımm günaydınn geldim bugün biraz erken ayrılcam sizden ama eşimin doğum günü bugün süpriz yapcam onaaa nasılsnz ne war ne yok

sen naptın cnm temizlendinmi?ameliyat trihi ne zmana?
temizlendim canım ama kocam yok iş yeri 1 haftalığına yurt dışına yolladı 2 haftaya uzattılar ctesi gelicek Allahın izniyle ptesi kontrole gitmek istiyorum heralde günüde ozaman konuşuruz ama ben 14 kasım gibi olmak istiyorum

temizlendim canım ama kocam yok iş yeri 1 haftalığına yurt dışına yolladı 2 haftaya uzattılar ctesi gelicek Allahın izniyle ptesi kontrole gitmek istiyorum heralde günüde ozaman konuşuruz ama ben 14 kasım gibi olmak istiyorum
hadi hayırlısı olsun cnm İNŞALLAH gelecek aya senden de güzel haberler alırız.....

cankuşlarımm teşekkür ederim iyi dileklerinz içinn :KK36: ben dün çok kötydüm hazalcm ya dün sabahki kahwaltyla duruyorum daha midem çok bulanıo hiç bişe yiyemiyorum

cankuşlarımm teşekkür ederim iyi dileklerinz içinn :KK36: ben dün çok kötydüm hazalcm ya dün sabahki kahwaltyla duruyorum daha midem çok bulanıo hiç bişe yiyemiyorum
geçmiş olsun cnm doktora danışsana bu durum nasıl çözümlenebilir diye?ay birde İNŞALLAH hamişlik bulantısı olsun:KK9:

hamişlik olduğunu sanmıyorum daha leyloşm walla cuma gitcem ya doktora sorcam o zaman bakalım dozunu mu azaltr başka bi ilaç ı werr artık bilmiyorumda cok ffenayım

X