Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

neyseki şoku atlattım valla programın sunucusuda şok geçirdi telefonla bağlanıp kız dayısıyla gittiğini söyleyince....ALLAH cümlemize hidayet versin....
amin canım..bide vanda bi kız çocuğu kayboldu ya bende onu merak ediyorum noldu acaba

:KK36::KK36: ayy içimde bi mutluluk war yaaa
ay ne güzellll :KK68: bende ameliyat olsamda bende mutlu olsam eşimde ayın 24ünden beri yurt dışında dahada 8inde gelcek o gelincede mutlu olcam o_O

amin canım..bide vanda bi kız çocuğu kayboldu ya bende onu merak ediyorum noldu acaba

ay ne güzellll :KK68: bende ameliyat olsamda bende mutlu olsam eşimde ayın 24ünden beri yurt dışında dahada 8inde gelcek o gelincede mutlu olcam o_O
bulunmadı cnm ya ALLAH yardımcısı olsun ailesinin........

bana kolay we lezzetli bi kurabiye tarifiiiiiiiiii :rolleyes::rolleyes:
ımmm ilk aklıma gelen bi pk teremyağ 2 çay bardağı pudra şekeri 5 çay bardağı nişasta 5 çay bardağı un çok sık yaparım çok lezzetli ve güzel olur minicik yapıcaksın bunları canım küçük küçük tek lokmalık beyaz kalcak şekilde pişiriyosun ben kendimize yapınca bunu yarım ölçü yapıyorum canım epeyce bi çıkıyo

ımmm ilk aklıma gelen bi pk teremyağ 2 çay bardağı pudra şekeri 5 çay bardağı nişasta 5 çay bardağı un çok sık yaparım çok lezzetli ve güzel olur minicik yapıcaksın bunları canım küçük küçük tek lokmalık beyaz kalcak şekilde pişiriyosun ben kendimize yapınca bunu yarım ölçü yapıyorum canım epeyce bi çıkıyo
eşimin doğum günnde yapcam zaten canım çok çok olsun nasıl şekil weriosun peki

walla anestezili olunca cok kolay oluo canım :) hiçbişe hissetmiosun eşim dioki bide uyandığımda sürekli oldumu diomşm bide tansiyonum yüksek çıktı diomşm sürekli bunları söylemişim walla uyandığmda üstümü bile giydrmişlerdi ne yapılcaksa anesteziyle olsun artık :rolleyes::-):-)

:-):) harika ya ne güzel

eskisi gibi değil bu narkoz olayları cnm artık hemen uyanıyorsun eskiden bir gün de zor ayılıyordun......kabuslara gelince afedersin bir ay üstüste sürekli doğum yapmaya çalışıyordum kanlar akıyordu paçalarımdan bilinçaltı işte kendini çok odaklama cnm bende yaşadım aynısını bilirim o rüyalar sonra seni daha da karmaşıklaştırıyor.....

valla çok zor canım korkudan eşime sarılıyrum uyandırıyorum adamıda ışık yaktırıyorum çok etkileniyorum bide evde her yerde aşırı sıkılıyorum her şeyden boğuluyorum bir anda değişiklik yapmak istiyorum :KK51:

X