Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

merhaba arkadaşlar ben internetten hesapladım bu ovulasyon .dönemini gebe kalmanız için en şanslı günler 28.10.2014 ile ovulasyon gününüz olan 2.11.14 arasındadır diyor bu tarihler doğrumudur.Birde gün aşırı mı olacak..Teşekkürler

merhaba arkadaşlar ben internetten hesapladım bu ovulasyon .dönemini gebe kalmanız için en şanslı günler 28.10.2014 ile ovulasyon gününüz olan 2.11.14 arasındadır diyor bu tarihler doğrumudur.Birde gün aşırı mı olacak..Teşekkürler
evet cnm .....gün aşırı bir gün olsun bir gün boşluk:) hadi bakalım darısı sana olsun......

evet cnm .....gün aşırı bir gün olsun bir gün boşluk:) hadi bakalım darısı sana olsun......
çok teşekkür ederim eşim çok istiyor..ben o kdar istkli değilim gezip tozmak istiyorum ama annemlere bırakırz diyor.Yine gezersin diyor.

güzelmiş bak düşünce:)))))))eşine kulak ver:) benim de en çok bizde ben istekliydim başta Sanki içime doğmuş zor olacağı şimdi eşimde çok istiyor zamanı var İNŞALLAH
26 yaşındayım geç kaldım biliyorum ama zor olacak ki imtihan olsun.. ZOr günler geçirdim 1 yıldır geçmeyen kulak ağrım vardı gezmediğim doktor kalmadı şu an iyiyim çok şükür.

X