Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar akıntı beyaz koku yok ama çok yoğun özellikle 15 gündür artık tırsmaya başladım tabi kaşıntı yanma yok herhalde iltihap olsa ya da mantar bunlar olurdu dimi....bu arada doktora en son çatlatma iğnesi vurdurduğumda gittim yani 1 ayı geçti cnm ya simir de yapmıştı çıkardı herhalde..............
Canim senin adet günün nezamandi. Test falan yaptın mi ? Kız millet adetine 1 hafta kala basliyolarmis test yapmaya.tovbe ben adetim 3gun geçmeden asla yapmıyorum.

Canim senin adet günün nezamandi. Test falan yaptın mi ? Kız millet adetine 1 hafta kala basliyolarmis test yapmaya.tovbe ben adetim 3gun geçmeden asla yapmıyorum.
bacım otomatik hesaplamaya göre 24 idi ama klomen uzattı galiba geçen ay 32. gün oldum bu ay bugünü sayarsam31. gün.............testten en azkorku filmi kadar korkuyorum bari orda katili sonradan görüyorsun bunda direkmen karşında negatif:KK70:

ben dewrildim yine baş dönmesi we uyku bastrdı cok fena kızlar :KK43:
Canim progestan yiyosan normal bunlar. Hatta birkeresinde okulda merdivenlerden inerken dusecektim baş donmesinden. Benide çok etkilemisti hap.doktor bana gece yatarken icmemi söyledi. Bakalım adetim bitince baslayacagim içmeye inş bu sefer olmaz yan etkisi.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Canim progestan yiyosan normal bunlar. Hatta birkeresinde okulda merdivenlerden inerken dusecektim baş donmesinden. Benide çok etkilemisti hap.doktor bana gece yatarken icmemi söyledi. Bakalım adetim bitince baslayacagim içmeye inş bu sefer olmaz yan etkisi.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ewet canm beni çok kötü yaptı gece yatarken içiyorum ama sabah mecbur iş yerinde içiyorum

bacım otomatik hesaplamaya göre 24 idi ama klomen uzattı galiba geçen ay 32. gün oldum bu ay bugünü sayarsam31. gün.............testten en azkorku filmi kadar korkuyorum bari orda katili sonradan görüyorsun bunda direkmen karşında negatif:KK70:
Hahahaha deli seni :KK70:evde varsa yap kız 1 tane benim için:KK25:

biraz atıştır aç kalmakta iyi değil ben hayatta kalamam
kuzum senin can kabura bastı istiodu buldunmu çok merak ettim aklıma geldi

ben varım yaaaaaaa bana bir yol gösterin benim akıntı çeşme mubarek noldu bana korkmaya başladım acaba iltihapmı var ne?
canım dr gidion sen olsa sölerdi telaşlanma

aayyyy uyu bari canım yaa baş dönmesi çok fena bişe

benim bi arkadaş 13 gün kala yaptı üzülsemmi sevinsemmi bilemedim diyo olursa 3.olcak sabırsız

klomen benım adetimi hiç geciktrmedi warya hep tam zamnnda olmştu

kuzum senin can kabura bastı istiodu buldunmu çok merak ettim aklıma geldi

canım dr gidion sen olsa sölerdi telaşlanma

aayyyy uyu bari canım yaa baş dönmesi çok fena bişe

benim bi arkadaş 13 gün kala yaptı üzülsemmi sevinsemmi bilemedim diyo olursa 3.olcak sabırsız

yok kuzum ya bulamadım...hasbam ramazanda yapıyorlarmış sadece... bim de var demişlerdi burada kimlerdi bilmiyorum ama baktım bimdekine de hiç benim istediğim kalburabastı ya benzemiyo o yüzden almadım

kız tutarmıyım evde sence ben korkuyom korkuyom valla kabus gibi:KK70::KK70::KK70:
Zaten evde olunca o test ruyalarima giriyor yap beni diye.ama evde yoksa dışarı çıkmaya useniyorum deyme keyfime ozaman.ama benim koca koşa koşa gidip alıyor mecbur yapıyorum.onu geçtim günüm geçince komşum test elinde geliyor:KK70::KK70::KK70::KK70:

Zaten evde olunca o test ruyalarima giriyor yap beni diye.ama evde yoksa dışarı çıkmaya useniyorum deyme keyfime ozaman.ama benim koca koşa koşa gidip alıyor mecbur yapıyorum.onu geçtim günüm geçince komşum test elinde geliyor:KK70::KK70::KK70::KK70:
Allahım iyiliğinizi versin komşudamı:KK70:oyyy inşallah bir gün müjdeli haberinide sen koşa koşa verirsin cnm

Allahım iyiliğinizi versin komşudamı:KK70:oyyy inşallah bir gün müjdeli haberinide sen koşa koşa verirsin cnm
Amin canim İnşallah hepimiz vericez bu güzel haberi.zaten bi hamile kalayim sitenin guvenliginden anons yaptiracagim. Okadar meraklim var ki sorma gitsin. (Dost ve dusman):KK31::KK31::KK31:

X