Meleğimi kaybettim....

canım cok gecmıs olsun kendını sıkıp morlını bozupta umudını kaybetme demekkı zamanı degılmıs zamanı gelınce o senı bulucak canım benimm

Tatlım çok geçmiş olsun. Bende hep bundan korkarım yani düşük yapma ihtimalinden ama inan bana her nekadar acı olsada bu olay, en azından hamile kalabildiğimizi bilmek bile sevindirici. Lütfen kendini fazla bırakma toparla ve bebeğimizin uğruna verdiğimiz çabaya geri dön. Unutma umutsu olmayacaksın asla tamammı.?...

canım çok geçmiş olsun..
moralini bozma lütfen.
tekrar hamile kalıp bebeklerimizi kucağımıza alacağız Rabbimin izniyle.

canım çok çok geçmiş olsun allah birdaha böyle acı yaşatmasın inşallah.......

Canım çok üzüldüm.. :a015: Bu sanırım senin ilk değildi. :a015: Araştırılıyor mu canım bu durum. Gerçekten çok üzücü birşey. Sevincini yaşayamadan kat be kat üzüntü yaşaman üzdü bizleri. Allahım yardımcın olsun. Sana ve eşine sabır versin. Sonu mutlu sonla bitecek güzel ve mutlu gebelikler diliyorum sana arkadaşım. Bir daha üzülmezsin inşallah canım..

geçmiş olsun herşeyde yüce rabbimiz bi hayır varmış der onun için fazla üzülme kendini yıpratma allah saglıklı sıgatli bi çocuk vermeyi nasip etsin sana

çok geçmiş olsunbenneyaptımki allhım en kısa zamanda sağlıkla kucağına alabilceğin bi bebek versin işallah

çok geçmiş olsun canım.Seni benden aha iyi anlayan inan olamaz bende 20 gün önce 35.haftamda meleğimi cennete uçurdum tek tesellim bana öteki dünyada şefaatçi olacağını bilmek bence sende öle düşün.Herşeyde bir hayır vardır rabbim verdi ve gene o aldı.Bundan sora daha güçlü olmalı ve önümüze umutla bakmalıyız.

üzüldüm ezgim...
rabbim sabrını versin canım...
inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalır ve bu sefer sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim...

elif geçmiş olsun.düşük yaşamana sebeb ne yanlış hatırlamıyorsam bi düşük daha yaşamıştın genetik bi araştırma yaptır canım

canım çok geçmiş olsun. inanki çok üzüldüm . bir pko lu olarak hamile kalman bizler için umut olmuştu. güçlü olmaya çalış. herşey Allah'tan. inşallah tekrar olur canım. kucağına alacağın günleri de nasip eder inşallah Allah'ım.

cok gecmis olsun zaman herseyin ilaci derler ya dogru tam bi ay öncede benim forumum vardi ayni aci bende vardi ama zaman geciyor yeni umutlar geliyor anladigim kadariyla ikinciymis dusugun bir daha olmamasini dilerim insalalh ucuncude bebeisin seninle kalir. Bende bi kendimi sanyiodum ama o kadar kalabligizki inan bazen sasiriyorum ama bi gercekte varki son 3 aydir olan dusuk ya asiri artmis yada ben farkettim bilemiyorum her kadin nerdeyse iki dusuk gecirmis :KK43:((((

geçmiş olsun yaaa çok üzüldüm meleğin başka bir melek olarak karnına tekrar yerleşir umarım Allah yardımcın olsun üzülme alan Allah vermesinide bilir demekki böyle olması gerekiyomuş diye düşün.

canım böyle durumlarda ne desek boş ama sen yinede kendini üzme çok çok geçmiş olsun RABBİM bir daha yaşatmasın..çok çok dua et..

elif çok geçmiş olsun nasıl bir psikolojide olduğunu biliyorum bende yaşadım,ne olur hayata tutun düşünmemeye çalış ben kendime ettim sen etme...allah yardımcın olsun...

cook gecmis olsun..nolur üzülme..
hersey allahtan..
dilerim bu günleri unutur en kisa zamanda dünyaya saglikli bir bebis getirirsin ..

X