Meleğim terketti

cigdemrecetin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
335
0
39
merhaba arkadaslar.uzun zamandır gıremıyordum ..benım bebegım benı bıraktı..dusuk yaptım ıkı gun once kurtaj oldum.. cok moralım bozuk ama baya bı gıremıcem bu sıteye zaman uzun bır zamanda bebek de yok..cok guzel hayallerım vardı kuruyordum hepsı gıttı..neyse bu kadar uzatmıcam yazımı..hepınıze bebıslerınzle bırlıkte mutlu bır gebelık surecı ve mutlu bır hayat dılıyorum...sevgılerımle.

merhaba arkadaslar.uzun zamandır gıremıyordum ..benım bebegım benı bıraktı..dusuk yaptım ıkı gun once kurtaj oldum.. cok moralım bozuk ama baya bı gıremıcem bu sıteye zaman uzun bır zamanda bebek de yok..cok guzel hayallerım vardı kuruyordum hepsı gıttı..neyse bu kadar uzatmıcam yazımı..hepınıze bebıslerınzle bırlıkte mutlu bır gebelık surecı ve mutlu bır hayat dılıyorum...sevgılerımle.

senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm:

Daha 2 gün önce güzel haberler getirmiştin,geç döllenmeymiş,galiba ağustos annesi oluyorum demiştin..Ne zaman kürtaj oldun anlamadım ki bitanem???
Çok geçmiş olsun...:çok üzgünüm:

çiğdemcim geçmiş olsun baska nedir ki bilemiyorum.
Kendi mi düştü öyle kürtaj oldun ?

canım persembe gecesı yatarken gece yatakta kanamam basladı...parca dusurmeye basladım...hastaneye yatırdılar. sabaha kadar kanamam durmadı oglene kadar bekledıler kanamam dururmu dıye ama az uz bır kanamada degıldı artık benımde konsmaya dahı mecalım kalmamıstı mecburen kurtaj yaptılar...10 haftalıktım ama bebegım 5 haftalık gıbıydı gelısmemıs. saglık olsun dıyorum dıyebılcegım baska hıc bır sey yok ..cok tesekkur ederım hepınıze.

Allah sabır versin bende temmuz annesiydim ama benimde dış gebelik çıktı ve 8 haftalıkken anlasıldı

şu an inannın çok kötü oldum 2 haftadır bakmıyodum topiğe içim acıdı ben 11 haftalık olacaktım şimdi ama nasip degilmişumarım hepini bebeklerinizi saglıkla kucagınıza alırsınız

canım beni dualarım hep seninle Rabbimin bi bildiği vardır

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun ama ne olursunuz lütfen düşük haberlerini çok uzatmayalım,cidden acaip stres ve moral bozukluğu yaratıyor..Beni bencillikle suçlamayın ama çok sarsıntı yaratıyor bu haberler....

Zaten çok hassas dönemlerdeyiz.Daha çok moralimiz bozuluyor bu haberleri okuduğumuzda..Bunları bebeğimi kaybettim topiklerinde paylaşsak daha doğru diye düşünüyorum...:çok üzgünüm:

:1hug:canım benim kendini üzme.allahım büyük.daha nice melekleriniz olur.:Saruboceq:allahim sabir versin ve en kisa zamanda toparlanmani diliyorum.kendine cok çok iyi bak.:1hug:

X