Kekler - Pastalar Megilaranın Islak Keki

yapta yiyelim giii :jeyyar:
oo bakiyorumda kocaelidenmissin, izmit mi yoksa ? kaydirigubbakcemile2
yok canım gebzedenim..tanıdığınmı var izmitte...yada senmi izmittesin.. buarada konu geyiğe döndü..biz en iyisi profilden mesajlaşalım:))mod.arkadaşlar kızmasınlara.s.

12 kişiye falan yeter canım

cnm ya cok güzel oldu dicem ama yarım diyebiliyorum.çünkü keki fırından cıkardım biras soğusun diye koydum.annem asağı komsuya gitmişti ben de cağırmaya gittim.bi geldim ki babam ve kardeşim yarısı yemiş yaaacokacimcoook:sm_cool:daha ne sütünü koymuştum ne de cikolata sosunu:sm_cool::roflol:ama cok güzel olmuş dediler.böle bile güzelse soslusunu düşünemiyorum:roflol:

mmm çok güzel görünüyor
ellerine sağlık canım denemeyi düşünüyorum en kısa zamanda

Oh oh çok güzel olmuş.Ellerine sağlık...En kısa zamanda bende deneyeceğim.

bende birazdan yapıcam ilk defa kek türü bişi yapıcam mkarna haricinde hiç bişi yapmadım bugüne kadar annem gelince çok şaşırıcak umarım becerebilirim :bbo:

bişeyi anlamadım ben 2 bardak sütü üzerine dökücezde 6 çorba kaşığını nereye dökücez acil cewap yazın lütfen yapmaya başlıcam çünkü

yain yapin kilolarda alin demi yemezler anacum
emme pek guzel gorunuyor yahu
neyse zaten kiloluyuz kalsin baska bi zaman belki bayrama esime falan yaparim ama cok guzel gozukuyor
ellerine saglik

Tarifini aldım pazar günü hemen yapıp resmini koyacağım buraya cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…