megan fox'un dudaklari...

begendinizmi? böyle dudaklariniz olsun ister miydiniz?

• Ankete Katılan
    159
hangı marka bahsettıgınız acaba

biraz adriana lima biraz angelina jolie haavsı var bu akdında ama çok hoşşşşşş dudakalrıda güzel olmuş çok doğla duruyo

cnm bisey yaptirdigini düsünüyorum cünkü eski fotolarina bakinca dudaklari normal duruyo ama simdiki fotolarinda daha dolgun makyajla hilelerde var ama eski fotolarindan daha dolgun duruyo
bu dolgunlastiricilari bende biliyorum baska bi markasini bende kullanmistim düzenli olarak sürmek gerekiyodu ben hergün farkli bi ruj kullaniyodum sürekli yapmadim ama zararlari var diye duymustum dudakta hissizlik yapiyomus
Stylis .!.:
Megan Fox'un neresi estetik diilki zaten
ama afet..
:roflol: süper bi yorum :lepi: kaydirigubbakcemile3
minik06 .!.:
biraz adriana lima biraz angelina jolie haavsı var bu akdında ama çok hoşşşşşş dudakalrıda güzel olmuş çok doğla duruyo
adrianaya hic benzetmemistim bu kadini ama gözleride lens zaten aklinialirimsmile
angelinayi taklitte ediyo dudak dövme fln zaten sürekli onla karsilastiriliyo sempatiksalakcinni cogunluk angelinayi begenir bende bu kadini begeniyorum :roflol:

Son düzenleme:
amaaan, keşke iş dudaklarımda bitse...
benimkiler ince ama ben çok seviorum
çok bi şekerler...
ama dier taraflar canımı sıkıyo işte

Megan fox kendisine 2.9 milyon dolarlık malikane alacak kadar zengin oldugundan gittigi doktorda eminim böyle fiyatlarla calisan ama kendini asmıs bir doktordur. Eski dudaklarına bakılırsa gayet dolgun olmus dudakları yani lip fusionla too faced lip injectionla olacak iş degil, Holywood daki en güzel kadınlardan biri gerçekten ancak gögüsleri için aynı şeyi söyleyemeyecegim cünkü inanılmaz ayrık ve sahte duruyor.

2.9 million dollars lık makına mı?
ne yapıyormus ayol o makınayla
ne makınası bu cok merak ettim

ay saflığıma doymiyim bilmiyorumkismile -tatlicadiarzu-

şekerim sana bişi sorcam senin bu bahsettgin gloss sephora da satılan dimi cnm etksi ne kadar sürüyo birde gercekten bu kadar radikal bir degişiklik yapıyomuuuuu:))??bilmiyorumkismile

kizlar ben bi yerde o dolgunluk veren lipglosslarin zararli oldugunu okumustum

fıstık ne gibi bir kotu etki ben günde belki 10 kez sürüyorumbilmiyorumkismile
dısarı cıkmasam bile suruyorum -çok hosuma gidiyor kendimi dolgun dudaklı bırı sanmaya başladım
sanki eskiden de öyleydim aklinialirimsmile
ama içlerinde genellikle tarçın, çin biberi , karanfil gibi bitkisel ajanlar filan oluyor
nası bi kötü etki olabilir ki??

pascar evet sephorada satılan ürünler
tr de var mı bilmiyorum
ben valla hiç sürmesem günde 3 kez mutlak surette sürüyorum sabahtan aksama dolgun dolasıyorum
öyle 1 kez degil yani, ama bayagı etkili oluyor bende tavsiye ederim yani
nerdeyse 2 yıldır kullanıyorum

cnm bende kullaniyodum bi sene önce ama düzenli sürmüyodum öyle arada sirada sürüyodum, sürünce yaniyodu dudaklarim sendede oluyodur muhtemelen..
biyerde okumustum sürekli kullanimda dudaklari dolgunlastiriyo ama tahris ediyomus, belli bi zamandan sonrada hissizlik veriyomus
bi arkadas iki sene düzenli kullanmis hic önermem sakin kullanmaya devam etmeyin cok pismanim fln dedi

bende his kaybı,tahris vs asla olmadı
ama şu var ben üstüne baska bir glos ya da ruj suruyorum
cünkü bu tarz ürünler nem vermiyor o yüzden tek başına kullanmaktansa bunu tercih ettim
onunkı ne markaymıs? benimkinin aynısı mı?

markasini bilmiyorum cnm, genel olarak iyi degilmis cünkü tek bi marka demediler

saol cnm yarın istinyepark'a gidicem bakıcam inşallah vardırkaydirigubbakcemile5

jay jay cnm sen yanaklarından şikayetcisin ya hani (aslında bende tam olarak begnmiyorum) bu glossu yanaklarına da sürsen yanaklar da dolgunlaşmazmı sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…