megan fox'un dudaklari...

begendinizmi? böyle dudaklariniz olsun ister miydiniz?

• Ankete Katılan
    159
canım yanaga olmaz bence cunku dudak mukoza ya
bu da biber gibi böyle hani agzımıza acı bisey deyince karanfil cigneyince filan
bi acaip sisme hissi olur ya onun gibi etki ediyor

Son düzenleme:
canım yanaga olmaz bence cunku dudak mukoza ya
bu da biber gibi böyle hani agzımıza acı bisey deyince karanfil cigneyince filan
bi acaip sisme hissi olur ya onun gibi etki ediyor
valla onu düsünmedim degil pascar ama kızartıyor da
sonra köylü kızı kezban modeli şiş ve kızarık yanaklarla dolaşırım
bi de ürün çok ufak ve biraz da yapış
saçım başım yapış yapış olur
kız aslında bi denesem mi ayyy nerden aklıma soktun yaaa

dene cnm bence dışarı cıkmadıgında ewde oldugunda sür bakalım neler oluyooo:))))))

hatunun gözleride lens kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sen gözleri lens dedin günden beri kadinalrkulubünün imaj hersey lens bölümüne dadandim oku babam oku olayindan sonra uzman oldum diyebilirim hangisi dogal hangisi en iyi marka simdi bide lens seyini açtim basima sırnaşık şey

sen gözleri lens dedin günden beri kadinalrkulubünün imaj hersey lens bölümüne dadandim oku babam oku olayindan sonra uzman oldum diyebilirim hangisi dogal hangisi en iyi marka simdi bide lens seyini açtim basima sırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol: cok dogal duruyo dimiboshayallersmile bende kisa bi süre önce ögrendim lens oldugunu sempatiksalakcinni

bu arada yesilkelebek'cim bende lens kullaniyorum ama renkli degil gözlük yerine
valla hic tavsiye etmem :1no2: gözleri kurutuyo özelliklede renkli lensler
bikac saat durduktan sonra gözlerim hemen yanmaya basliyo, puslaniyo fln

bilmiyorum benim gözlerim hassas belkide ondandir
ama günlük kullanim icin tavsiye etmem, saglikli gözlerine bu kötülügü yapma:)

bu arada yesilkelebek'cim bende lens kullaniyorum ama renkli degil gözlük yerine
valla hic tavsiye etmem :1no2: gözleri kurutuyo özelliklede renkli lensler
bikac saat durduktan sonra gözlerim hemen yanmaya basliyo, puslaniyo fln

bilmiyorum benim gözlerim hassas belkide ondandir
ama günlük kullanim icin tavsiye etmem, saglikli gözlerine bu kötülügü yapma:)

canim benim esimde bende miyoptuk benimki çok okumaktan ansizin bozuldu
esiminki anneden miras -5 ti biz lazerle düzelttirdik oda lens takiyordu her sabah
bilmem kaç dakika ugrasiyordu kurtuldu benimki 1di ne gözlük ne lens hiç takmadim
zaten hemen düzelttirdim uzun kalmadi bozukluk bence bi dene acisiz agrisiz gecen sene bin € ydu fiyati sende kurtul derim esimin çektiklerini bildim için...
renkli lense gelince baya bilgi topladim en iyi renk marka kafamda yazili ama
dedin gibi puslu bir dünya göz batmasi sulanmasida çekilecek seyde degilkaydirigubbakcemile5

canim benim esimde bende miyoptuk benimki çok okumaktan ansizin bozuldu
esiminki anneden miras -5 ti biz lazerle düzelttirdik oda lens takiyordu her sabah
bilmem kaç dakika ugrasiyordu kurtuldu benimki 1di ne gözlük ne lens hiç takmadim
zaten hemen düzelttirdim uzun kalmadi bozukluk bence bi dene acisiz agrisiz gecen sene bin € ydu fiyati sende kurtul derim esimin çektiklerini bildim için...
renkli lense gelince baya bilgi topladim en iyi renk marka kafamda yazili ama
dedin gibi puslu bir dünya göz batmasi sulanmasida çekilecek seyde degilkaydirigubbakcemile5

aahh ahh esini en iyi ben anlarim heraldekaydirigubbakcemile3, benimkilerde 5-6 arasi
sabah takarken ugrasmiyorum ama bi iki saat sonra iskencem basliyo :1no2:
arkadaslarimda takiyo ama resmen yataga girene kadar hic cikartmiyolarmis gözlerinden
diyorum bi benmi bu kadar hassasim :sinifsinif:
bende lazer derdindeyim cnm ama maalesef 18 yas siniri var :enbuyukkk:
bi 18 oluyum hemen kurtulcam insallah
bide bazen yapmiyolarmis, bazi gözlere zararliymis :sinifsinif:
insallah yapilirda kurtulurum:Saruboceq:

aahh ahh esini en iyi ben anlarim heraldekaydirigubbakcemile3, benimkilerde 5-6 arasi
sabah takarken ugrasmiyorum ama bi iki saat sonra iskencem basliyo :1no2:
arkadaslarimda takiyo ama resmen yataga girene kadar hic cikartmiyolarmis gözlerinden
diyorum bi benmi bu kadar hassasim :sinifsinif:
bende lazer derdindeyim cnm ama maalesef 18 yas siniri var :enbuyukkk:
bi 18 oluyum hemen kurtulcam insallah
bide bazen yapmiyolarmis, bazi gözlere zararliymis :sinifsinif:
insallah yapilirda kurtulurum:Saruboceq:

yaparlar ben orda okdar insanla tanistim ki korkan korkmayan yasli genç kadin erkek hepside ayni seyi söylüyordu bize uygunmu acaba doktor ne diyecek diye hepimizde bi bekleyis vardi sonuç olarak hepimiz ertesi gün ameliyata alindik sana yesil isiga bakiniz kirmizi isiga bakiniz diye yönlendirmede bulunuyorlar ve sonra evet bittiii...
çikinca banyodan çikmisin gibi buharli bi sekilde etrafa bakiyorsun aksamina ilaçlarini damlatip sabaha hatta gecesine kalkip pencereden disariya net bi sekilde izlemeye daliyorsun
sonrami ?miyoplukta neymis diyorsun o yari kör günlerini unutuyorsun...kaydirigubbakcemile5

yaparlar ben orda okdar insanla tanistim ki korkan korkmayan yasli genç kadin erkek hepside ayni seyi söylüyordu bize uygunmu acaba doktor ne diyecek diye hepimizde bi bekleyis vardi sonuç olarak hepimiz ertesi gün ameliyata alindik sana yesil isiga bakiniz kirmizi isiga bakiniz diye yönlendirmede bulunuyorlar ve sonra evet bittiii...
çikinca banyodan çikmisin gibi buharli bi sekilde etrafa bakiyorsun aksamina ilaçlarini damlatip sabaha hatta gecesine kalkip pencereden disariya net bi sekilde izlemeye daliyorsun
sonrami ?miyoplukta neymis diyorsun o yari kör günlerini unutuyorsun...kaydirigubbakcemile5

yaaa ne güzel yazmissinopuyorumnanaktan
insallah bende kurtulurum bir an önce kurtulurum:)

bence cerrahi müdahele içten konulmuş ve dolgu mddesi değil yağ enjekte edilmiş sanırım yoksa bukadar doğal durmayabilirrrrrrr. megana sormak lazıımmm öle bi şans olsada örensek bizde yaptırsak hahahaha:))))

funny keşke öle bi fırsat olsada aydınlansak artıkk:emir_bebek:

geçen gün dolgun dudak falan derken sabahi ettim oku babam oku:) sonuç mu evet süper bir çare okudum vede hemen denedim inanilmaz etkli vede güzel ayrica aci yok abarti yok çokda dogal:KK70:
vicks evet bildiginiz vicks i dudaginiza sürüp bekliyorsunuz ve dudaklar sismeye basliyor üstünede rujunuzu sürün alin size dolgun naturel dudaklarkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
geçen gün dolgun dudak falan derken sabahi ettim oku babam oku:) sonuç mu evet süper bir çare okudum vede hemen denedim inanilmaz etkli vede güzel ayrica aci yok abarti yok çokda dogal:KK70:
vicks evet bildiginiz vicks i dudaginiza sürüp bekliyorsunuz ve dudaklar sismeye basliyor üstünede rujunuzu sürün alin size dolgun naturel dudaklarkaydirigubbakcemile5

BEN HASTALANSAM DAHİ SÜREMEME YOL AÇAN O KOKUSUNU ne yaptın ya ??

X