megan fox'un dudaklari...

begendinizmi? böyle dudaklariniz olsun ister miydiniz?

• Ankete Katılan
    159

__fstk

єη вüуüк тü&#11
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2009
8.280
5
kizlar bildiginiz gibi megan foxun burnu gögüsleri elmacik kemikleri dudaklar vs.. estetik
meganin dudaklari cok hos duruyo normalde silikonlu dudaklar cok yapmacik cok itici gelir ama bikac hollywood güzellerinin dudaklari bi harika özelliklede bu kadinin...
belki sizin bi bilginiz vardir böyle dudaklara nasil kavusabiliriz boshayallersmile
resimlerinide ekliyorum:

eveeeet yorumlarinizi ve önerilerinizi bekliyorum
sizce ne tür bi operasyonla bu hale gelebilir dudaklar??

Son düzenleme:
Dudak kıvrımları doğallığını yitirmeden dolgunlaştırılmış ama nasıl yapılmıştır konusunda fikrim yok bilmiyorumkismile

hatun önce de güzelmiş ya çok fazla bi fark göremedim ben.
Dudaklara gelince ise bilmiyorum fstkcım:)

evet cnm alt yapi zaten güzelmis ufak operasyonlarla güzelligine güzellik katmis dudaklarina hastayim bunun yaaa gögüsleride dogal duruyo burnuda

burun ve üst dudak fazlada oynanmamış aslında ..
genç kızlık masumiyetinden çıkıpp
sexülüğe adım atmışş..
ikisindede çok güzel...
üst dudak dolgusu yapılmışş..burun hafiften kemiği törpülenmişş incelmiş geldi..

bu arada önceki dudakları daha güzel..
isteemzdimm..benim zaten küfte dudaklarım varkiikaydirigubbakcemile5

hahaha bayanssulusmile küfte dudaklarini yisinlerrrrr
evt burnundaki kemik törpülenmis dudaklarindada silikon var üst dudaktada alt dudaktada
bence simdiki dudaklari pek bi sexy yaaaaa simdi cok güzel olmus aklinialirimsmile

Bence güzel olmuş bana dolgu gibi geldi doğallığı bozulmamış doğal duran herşey güzel oluyo zatenbayanssulusmile

ben cok begeniyorum ya bu hollywood kadinlarinin dudaklari onlarda cok dogal ve güzel duruyo ama forumda olsun baska biyerde olsun hep yapmacik duruyo iyi degil fln diyolar peki o zaman bu kadinlarinki neden bu kadar güzel onu anlamiyorum

bence cerrahi müdahele içten konulmuş ve dolgu mddesi değil yağ enjekte edilmiş sanırım yoksa bukadar doğal durmayabilirrrrrrr. megana sormak lazıımmm öle bi şans olsada örensek bizde yaptırsak hahahaha:))))

:roflol:

son günlerde nedense dudaklarim dolgunlasti :lepi:
sasirdim kendi kendime kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

meganın dudakları zaten ınce degıl ama bu etkıyı yaratabılcek bır dudak dolgunlastırıcı bılıyorum
too faced lip injection lip gloss
bence birsey yaptırmamıs dudagına gecici bir etkiyi bu tarz bır urunle sagladıgını dusunuyorum
cunku dolgular mutlak surette konturu oynatır
kardesımde de dolgu var monıca bellucının dıor reklamında da gordum onun dudagı da
bır tarafı fazla sısmıs
eminim ki dolgunlastırıcı kullanıyor
o kadar bir etki yaratma gücü var bahsettigim ürünün

çok yakışmış bence,çokta doğal duruyor.
ama kesinlikle göz önünde olmasının ve işinin çok etkisi olduğunu düşünüyorum!
yoksa bu kadar zahmete ev hanımı katlanmaz diye düşünüyorum!
neresi estetik olursa olsun,bence belli değil.
çok yakışmış.en güzel yanıda bu ...yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…