Medusa arkadaşımızın kuzeninin 5. Kattan düşen kızı için

Rabbim inşallah şıfasını verir biz dualarımıza devam edeli yaşam varsa umut vardır 🙏🙏 1000 Ya ŞAFİ
KALAN 55.000

Cikomm bugünde alınmadı ameliyata kan arandı bugün kan takviyee ettiler ya dün doktr bugün ameliyat olcka dedi ama olmadı kan aradık bulduk Allah'a şükür 😞
Anladım canım 😞 doktorlar daha iyi bilir tabi. iyi olacak inşallah. Su sancılı dönemler bir geçsin hızla toparlanacak Allah'ın izniyle

1000 aldım
Kalan 52.000
Allah'ım şifa versin inşallah hayırlısıyla ameliyat olsun sağlığına tez zamanda kavuşsun 🤲

Anladım canım 😞 doktorlar daha iyi bilir tabi. iyi olacak inşallah. Su sancılı dönemler bir geçsin hızla toparlanacak Allah'ın izniyle
İnşallah canım yine de herşeye rağmen Rabbime şükürler olsun doktrlarimzdan da Allah razı olsun doktrlar yaşaması bile mucize diyordu ilk getirdiklerinde şuan yarım da olsa hayati riski azaldı 🙏

İnşallah canım yine de herşeye rağmen Rabbime şükürler olsun doktrlarimzdan da Allah razı olsun doktrlar yaşaması bile mucize diyordu ilk getirdiklerinde şuan yarım da olsa hayati riski azaldı 🙏
Bu çok güzel bir haber medusamm ♥️ daha çok umut doldu içim 🤲 çok şükürrr 🥰 Rabbim ne büyük

Şimdi konuya bakıyordum haber var mi diye sen yazdin ♥️ çok şükür sonunda alındı kanaması olmadı demek ki. İnşallah güzel geçer. Şuan olacağı ameliyat tam olarak ne ameliyatı canım
Allah razı olsun balım 🤲 kemikleri duzeltcekler kuzum kemileri ciğerlerine batıyor hepsi iç içe girmiş 😞

X