Medilife selda örnek hanımoğluna giden varmıı???????????

sericem

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
23
0
Perşembe günü ilk kez selda hanıma gidicem giden bilgisi olan varmı doktor hakkında

merhaba canım

bende 21 12 de gideceğim bi bilgim yok malesef ama ıyı yormlar okudum ınternette

çok iyi bi doktor fazlasıyla hastayı dinliyor.sorun olup olmadığını soruyor.çok tatlu elide çok hafif.:)

daha önce iki kere gitim kendisine sadece muayene amaçlı daha hamile değilim.ancak kendisi ilgili bir doktor.ben normalde medicanaya gidiyorum.arada medilife gidiyorum.ancak ahmet bey diye bir doktor ar.sakın sakın ona gitmeyin.insanın normal morelinide bozuyı.asık suratlı.sormazsan hiç bişiy sölemiyo

kızlar cuma günü seda hanıma gititm şeker bi kadın. bilgili bi kere.. sizin birşey sormanıza gerek kalmıyor anlatıyor anlatıyor.. yaklaşık 2 aylık hamişim kalp seslerını dinletti.. Çok değişik bi his .. Allah herkeze nasip etsin...

Konu açılalı yıllar olmuş ama yeni araştıran arkadaşlar olur diye ben de yorum yazmak istedim. Ben Selda Hanım'a hamileliğimin 2. Yarısında gitmeye başladım. Önceki doktorumdan memnun değildim. Soru sormaya vakit kalmadan daha ben içerideyken diğer hastayı alıyorlardı içeri. O psikoloji ile bir an önce çıkmalıyım baskısı oluyordu üzerimde. Biraz da sevimsiz olaylar yaşayınca Nisa Hastanesi Mürvet Hakyemez'i bırakıp Selda Hanım'a gitmeye başladım. Muayeneye ciddi zaman ayırıyor. Ultrasonda her aşamayı tatlılıkla anlatıyor, ardından tüm tavsiyelerini anlattıktan sonra evet soruları alayım diyor. Ama zaten çoğunlukla soracağın herşeyi anlatmış oluyor. Doğum sürecim de iyi geçti. Tek olumsuzluk benim aslında direkt sezeryanlık durumda olmama rağmen normal doğumu zorlamak oldu. Uzun saatler suni sancı çektim olmayınca sezeryana alındım. Ama bundan da pişman değilim o kadar acı çekmeme rağmen. Normal doğumu çok istiyordum. Direkt sezeryan dese sezeryan yanlısı bir doktor diye düşünebilirdim. Son ana kadar normal doğum olarak konuştuk, sonunda yine doktor değil ben pes ettim. Tavsiye edebileceğim bir doktor kendisi.

Merhaba bende doktorumu beğenmediğim için yeni doktor arayışındayım.selda hanım ile ilgili çok güzel seyler okuyorum ona gitmeyi duşüñüyorum.normal doğumu desteklemesi benim için önemli ve yeni döğan ünitesi var mı o hastane de bilginkz varsa paylaşır mısınız. Teşekkür ederim.

Merhaba. Hayırlısı olsun hakkınızda, sağlıkla kavuşursunuz inşallah bebeğinize. Hastanenede yeni doğan yoğun bakım ünitesi var, Inşallah ihtiyacınız olmaz ama yine de tedbirli olmak lazım çok iyi bir çocuk cerrahı da var. Benim bebeğim 15 gün yoğun bakım Ünitesi'nde kaldı, ufak bir operasyon geçirdi 4 günlükken. Bebekle ilgili konularda çok memnun kaldım denilemez, bana göre kızımı fazladan tuttular yoğun bakımda maddi amaçlı. Ameliyat yapan doktorumuz taburcu olabilir dedikten 6 gün sonra evimize götürebildik.

Bende selda hanima gidiyorum. En önemli özelliği senin sorabileceklerini takir takir sana anlatıyor olması. 3 gün sonra bebeğim e kavuşuyorum inşallah. Bende çok fazla normal doğum istiyordum. Fakat bebeğim 4.500 civarı görünüyor. Selda hanim riskleri anlattı sen sezeryan ol demedi tabi. Mecburen sezeryani tercih ettim. Ve merak ettiğim tek şey bebeğim o kilolarda olacak mı gerçekten. Onu da yazarım kızlar buraya. Çünkü çok iddialı selda hanim. Iri diyorsam iridir kesinlikle diyor.

kızlar benim de yarın selda hanıma randevum var. görüşlerimi buraya faydası olması adına yazarım. hamilelik şüphem var onun için gidicem yarın.

Arkadaslar hamileliğin boyunca selda hanim a gittim suan sayılı Günlerimiz var şiddetle tavsiye ediyorum ztn kendisine randevu bulmak çok zor mümkün değil alamiyorsunuz istediğiniz tarihte ben hep mecburen sbh 7.30 da gidip Randevusuz kayıt açmak zorunda kalıyorum ama hassas davranıp araya sikistiriyorlar asistanı melike hanim da çok iyi biri 2 defa gişede fazla ödeme istediler Bizden asistanına şöyledik hemen gelip müdahale etti bizi gereksiz ödemeden kurtardı o konuda da çok hassaslar. Selda hanim da asla gereksiz tahlil istemiyor. Tahlil isterse burada yaptırmak şart değil sağlık ocağında yaptı dedi. Detaylı ultrason pahali mesela bana hastanelerin listesini verdi ara hepsini fiyat al hangisi bütçe uygunsa orada yaptırırsn dedi sayesinde 450 tl yerine 250 tl ye yaptırdım başka hastanede. Neşeli bir doktor asla kötü senaryo çizmiyor gerçekçi konuşuyor ama yumuşak bir şekilde söylediğinden endiselenmiyorsunuz. Ultrason da bakarken tek tek parmağı ile bebeğin organlarını mutlaka ekrandan gösteriyor izah ediyor diğer doktorlar gibi sessizce bakıp ok sorun yok demiyor her baktığı noktayı izah ediyor burası karın bu kalp bu böbrek ligde tek tek eli ile gösteriyor. Karnınızdaki ilacı bile kendi sıliyor sedyeden kalmanıza yardım ediyor asistani olmasına rağmen. Çok güler yükü ve esprili odasından HERKES gülerek ayrılıyor. Ve hastanede ki en dakik doktor. Diğer kadın doğumlar resmen boş ama selda hanim in kapısında kuyruk var. Ve sorumluluğun farkında bir doktor diğer doktorlar 8.30 da iş başı yapıyor selda hanim 8 de hemen hasta kabulüne başlıyor. Öyle çay kahve molası da görmedim dikkatli çalışıyor. Geçen rahatsızlandm telefon açtım 2. Calista açtı hemen soruma cevap verdi direk kendisi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Giden asla pişman olmaz.

Mane ücreti bgn itibari ile 70 tl. Sigortalı için. Eğer mesai saatleri dışında doğum olursa ama illa o gelsin doğuma isterseniz ekstra 600 tl ücret istediler doktor. Fiyatlar konusunda da bilginiz olsun

ben muayenemden hiç memnun kalmamıştım. alttan muayene etti canımı yaktı. hiç anlatmadı işlemi ilk alttan muayenemdi beni duruma hazırlamadan aleti sokunca ağh diye ses çıkardım diye kocalarınız daha beterini yapıyor diye tersledi beni. ve yüzü gülmüyordu. özel hastane özel doktor ama devletten beter davrandı. yukardaki yoruma bakınca demekki gününde değildi kadın. ama hiç ama hiç memnun kalmadım. bir daha da bu şekilde davranan doktora hayatta gitmem. annemle gitmiştim annem de duydu. kendimden şüphe ettim verdiğim tepki saçmamıydı anne dedim. hayır gayet doğal bir daha gelme bu kadına zaten dedi. ilk ve sondu. bu da benim hikayem.

9 aydir selda hanima gidiyorum ve 3 4 kisinin tavsiyesi uzerine gttim hicbir sorun yasamadim bir kez alttan aletle ikili test icin bakti ve gulerek konusarak rahatlatti beni daha sonra 36.haftamda normal dogum icin cati muayenemi yapti bir kac dakika surmedi bile yine konustu benimle ilgimi dagitmak icin ..hic yuzu asik gormedim gereksz tahlil ve teste maruz birakmadi hatta bazi doktor 3 gune bir nst isterken selda hanm bazi hareketleri goruyorum suyu kilosu vs yerinde gerek yok diyor..kalkarken yatarken yardim ediyor ..aksi bir durum oldugunda bile sakince kibarca anlatiyor ..normal dogumu destekliyor ..yarin yine kontrolumuz var 40+0 oluyoruz ..gitmek isteyen arkadaslar hic tereddut etmeyin ben dedigim gibi tavsiye ustune gittim ve yasadiklarim kisaca aklima gelenler bunlar ve bende bir kac kisiye tavsiye ettim hepside ayni sekilde memnun tabi bu durum karsilikli ne verirseniz onu alirsiniz hepinize hayirli dogumlar ..

bende hic gitmedim o dr ve hastaneye 2 gebelikte kolana en sonkinde tekirdag a oraya meemnun kaldim ama uzak simdi 4.hamileyim.dr ariyorum guleryuzlu bilgili icimi rahatlatan nerden randevu aliniyor bu dr a

Mane ücreti bgn itibari ile 70 tl. Sigortalı için. Eğer mesai saatleri dışında doğum olursa ama illa o gelsin doğuma isterseniz ekstra 600 tl ücret istediler doktor. Fiyatlar konusunda da bilginiz olsun
Arkadasim bilgi icin tskler saglikla kucagina almissindir umarim evladini. Nasil memnun kaldin mi hocadan..

Arkadasim bilgi icin tskler saglikla kucagina almissindir umarim evladini. Nasil memnun kaldin mi hocadan..
Çok şükür aldım doktordan hastaneden Ebelerden hepsinden memnun kaldım. Normal doğum için son derece cabaladilar. 13 saat sancı çektim. Ama ebe çok güzel yönlendirdi. Selda hanim bebeğin kafası gözükünce hemen geldi. Önlük bile giymedi hemen isine koyuldu. Cok guler yuzluydu. Bn cok memnjn kaldim

Masalalh canim ya normal dogum yaptin bide ne guzel ben tup bebekle hamile kaldim biraz zor elde ettim yani bebisimi ama sukurler olsun rabbime evime yakinligindan dolayi oraya gecmek zorundayim 5 ayim biticek umarim hocaya isinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…